Veteriner Kliniği Minik Dostlarımızın sağlık hizmetini karşılayan kuruluşlara verilen adlandırmadır. Nişantaşı Güzelbahçe Veteriner Kliniği İstanbul Şişli’de hizmet anlayışıyla civardaki minik patili dostlarımızın sağlık ihtiyaçlarına yetme gayretinde olan bir kliniktir. Şişli İstanbul’un Avrupa yakasında kalmaktadır. Nişantaşı Güzelbahçe Veteriner Kliniğinin verdiği hizmetlerden yararlanabilmeniz için öncelikle aşşağıdaki randevu al butonunu tıklayarak veyahutta telefon numarasını arayarak iletişim kurduktan sonra Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sunucumuz olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik dostlarımız içinde SAĞLIKLı GÜNLER dileriz.

Adres : Teşvikiye Mah., Vali Konağı Cad., Poyracık Sok. No:61 D:1, 34365 Şişli/İstanbul

Telefon : 02122465607

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Nişantaşı Güzelbahçe Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Nişantaşı Güzelbahçe Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Esra Güneş Gönen – 3 yıl Önce

10 senedir onlarca kediyi farkli veteriner hekimlere goturdum fakat ilk defa bir danaya igne yaparmiscasina minicik 2 aylik kedilere igne yapan bir hekimle karsilastim. 2 gundur psikolojileri ve moralleri cok bozuk. Sacma sapan bir durumda kaldim. Tavsiye etmiyorum.

Bengisu Arıkan – 5 yıl Önce

iki saatt ulaşmaya çalıştım kedim doğum yaparken, açabilene aşk olsun. ne biçim veterinersiniz anlamıyorum acil durumda yetişmeye çalışanın yüreğini sıkıştırırsınız reziller:

Bilge Aksu – 4 yıl Önce

,Kedime yanlis teshis koydular 2-3 gune hayatini kaybeder, hic bir cozumu yok dedikleri hastaliginin aslinda olmadigini baska bir veteriner tespit etti ve kedimi tedavi etti. kedim aylardir hayatta ve gayet saglikli

Turgut Uğursoy – 1 yıl Önce

Ali Bey’ den 20 yıldır, sıfır hata ile hizmet aldım. Gözüm kapalı teslim ederim, köpeklerimi.

By farude

Bir yanıt yazın