NivetVeteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Nivet Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Nivet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Altıntepe Mahallesi, Galipbey Caddesi No:59 Nurzuhal, D:Apt. Dükkan A, 34840 Maltepe/İstanbul

Telefon : 02163671620

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Nivet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Nivet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Banu Ünver – 10 ay Önce

Nimet hanim cok bilgili,adece ben bilirim modunda olmayan, titiz hasta yakinlarinin gozlemlerini de cok dikkate alan empati sahibo olduğü kadar gercek bir hayvansever..Kendisiyle yollarimiz kesiştiğinden bu yana baska veterinerlerin fip deyip isin icinden ciktigi aslinda yanlis tedavi sebebiyle ölum dosegine gelmis kac hayvanimizi kurtardi ve bizim de ailemizin bir parcasi halina geldi. Güzel veterinerliginin yani sira cok nazik ve iyi bir insan. Kendisine cok sey borcluyuz. Tesekkurler hersey icin

Filiz Eti – 2 saat Önce

Mükemmel ve güleryüzlü çalışanlar, kaliteli güvenilir hizmet. Küçük dostlarımızla yakından ilgileniliyor. Çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.

Farid Ahmedbeyli – 6 ay Önce

Nimet hanım çok ilgili, güler yüzlü, gerçek bir hayvan sever. Titiz ve dikkatli. Teşekkür ederiz. 🙏🐈

Hıdır Kılıç – 1 ay Önce

Oldukça güzel bir klinik, doktor hanım gayet bilgili ve ilgili. Tavsiye ederim.

By farude

Bir yanıt yazın