Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Nerede,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Gidilir,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Randevu alma,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Adresi,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Hangi araçlar Gidiyor,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği iletişim,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Devlet Hastanesimi,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası,Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili Daha Detaylı Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Başak, Başakşehir 4. Etap, 34480 Başakşehir/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Cum 08:30

Telefon: (0212) 488 69 67

Alo randevu : 182

Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Onurkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

TARIK cetinkaya – 4 hafta önce
Randevu sistemi planlamaları çok kötüydü

Enes Abdullahoğlu – bir yıl önce
İmkanınız varsa başka hastaneye gidin. Kötü yorumlara aldırmayıp gideyim dedim, dedikleri kadar varmış. Ekranlar çalışmıyordu, daha fazla beklemeyip içeri girdim, Dr. Ayşe Doğu’ya 3 kez ard arda sıradaki hastanın ben olup olmadığını sordum, beni duymamazlıktan geldi, ekrandan gözünü ayırmadı, şaka gibi.

Serkan DAVER – bir yıl önce
Benim gittiğim Doktor Mukaddes hanımdı diş temizliği yaptırdım diş taşları mı itina ile temizledi kendisine teşekkür ediyorum ama öncesinde başka doktora yönlendirmek istedi avsiyelerde bulundu temizleme İpek yanaşmadı ben bayağı bir ısrar ettikten sonra temizliğe başladı Zor ikna ettim kendisini ama sonucuna değdi şu anda işlerim gayet güzel temizlendi kendimi iyi hissediyorum benim gittiğim Doktor iyiydi diğer doktorları bilemem hastanede gayet lüks ve güzel

Muratlgzd Ilgezdi – 2 yıl önce
Birkaç dişimde sorun vardı. Doktor Hatice kılıçaslandan randevu aldım. Doktora acil olarak gördüğüm dişimdeki sorunu söyledim. Eğer bu dişimi tedavi ederse diğerleri için sonra gelirim düşüncesiyle böyle söyledim. Önce film istedi. Filme baktıktan sonra dişimin çürük olduğunu 20lik diş olduğu için derinde olduğunu kendisinin çekmesinin riskli olduğunu çene cerrahına gitmemi. kararı benim vermemi söyledi. Bende doktor sizsiniz nasıl yapalım deyince %70 çene cerrahına git şeklinde garip bir cevap verdi. Bunun üzerine bende boş dönmeyeyim diye diğer dişimdeki sorunu söyledim. O zaman evet diğer dişinizde derin çürük var onun için kanal tedavisi gerekli dedi. Ben sormadan bunu söylemiyordu. Kanal tedavisi için ne yapayım deyince dişlerinin arası dar onu ben yapamam onuda uzmana yaptır dedi. Ben bu diş doktorunun hastalarına hangi işlemleri yapabildiğini anlamadım.

Güven TURAL – bir yıl önce
Dr. Bünyamin hoca işinin ehli teşekkürlerimi iletir. Çalışmalarında başarılar dilerim. Dr. Bünyamin hocam özel diş kliniklerinden daha önemseyerek işini yapıyor. Allah Dünadada ahirettede sıkıntılarını gidersin emeğinin hakkını veriyorsun.

Yunus TÜRKMEN – bir yıl önce
Randevusu olmayan kişileri aradan almasalar daha güzel olacak.

feyza yılmaz – bir yıl önce
Hicbir dis tedavisinin bi mazeretle yapılmayıp zaten bomboş olan,hastanın bile ümidini kesip gelmediği gelenlerinde muayene suresi 5 dk olup işık hızıyla muayenr olup başka hastaneye yollandığı ağız ve dış sağlıgi hastanesi (?)çok manidar adi var kendi yok hastene

İbrahim Akbaş – bir yıl önce
Oradaki doktorlar seksenli yıllarındaki devlet memurlarına benziyorlar başından salıp başka yere git diyorlar Allah ım sana şükürler olsun ki cennet ve cehennem var

afra muti – 2 yıl önce
Çok kötü.

20 gün öncesine bir diş hekimine randevu almama rağmen, hiç kimse o gün doktorun olmadığını bildirmedi, bilakis, hatırlatma mesajı yollandı.
Boşuna gittik, vakit kaybı. Milletin işi gücu yok, olmayan doktorun randevularına gidiyorlar.

Altarnatif sunanda yok, bidaha randevu al bidaha bekle kafasındalar, yada milletin aldığı randevuların arasına sıkış bekle, neden adam gibi randevu alamıyorum, zaten 20 gün beklemişim, neden başkasının önüne geçimki, yadan neden ‘geçme’ ihtimaline dahada vakit kaybedim, ne biçim sistem. Kısacası sinir bozucu bi tecrübeidi.

Orhan Aytekin – 2 yıl önce
25.10.2018 perşembe gününe Lokman Doğudan randevu aldım(08:40). İşimizi gücümüzü randevu aldığımız saate göre ayarlıyoruz. Adamın odasında ayrıca 3 doktor var. Kapı kapalı ve içeride bir şeyler tartışıyorlar. Saat 09:15 olmuş dışarıda hastalar bekliyor. Hiçbir doktor ne 08:40 ne 09:00 randevularını çağırmıyor. Sonrasında biz onların keyifleri beklemeyip işimize gücümüze dönünce 182den mesaj geliyor : “Gitmeyeceğiniz muayene için randevu almayın. Başkaları mağdur oluyor”. Sen benim oraya 08:30 da gidip bir saate yakın doktorun keyfini bekleyip sonrasında beklemekten sıkılıp oradan ayrıldığımı biliyor musun ? Önce doktora iş ahlakı ver.. Beklediğimiz 40dk çöp oldu.. !! 08:40 da hastahanede olmayacaksan kapat o saati kardeşim!!

By farude

Bir yanıt yazın