Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Nerede,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Telefon Numarası,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Adresi,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi iletişim,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Doktorları,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Pcr Testi,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Cildiye Doktorları,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi iş ilanları,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Kadın Doğum Doktorları,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Kadın Doğum Fiyatları,Ortadoğu Asg Tıp Merkezi ile ilgili Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle..

Adres: Eryaman, Dil devrimi caddesi, 282. Sk. No:4/B, 06824 Etimesgut

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0312) 279 30 30

Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Yol Tarifi

Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sami Dervişoğlu – 2 ay önce
Merhabalar Sayın Asg Ortadoğu yöneticilerine öncelikle tıp merkeziniz hayırlı olsun, Eryaman da böyle Tıp merkezinin olması bir vatandaş ve hastanız olarak beni çok mutlu ettiğini söyleyebilirim,Allah sizlerden razı olsun
Fizik tedavi bölümünde aldığım tedavi hizmet Güler yüz bahsetmek istiyorum
Yaklaşık olarak 20 Mayıs ta diz kapağım kırıldı ve Üst Tıbia Uç kırığı tanısı kondu,ve 90 günlük alçı dizlik çok dikkat ederek bugünlere geldim,tabiki bu süreçler hiç kolay olmadı,Devlet Hastanesinde kontrol tamamladım yakın bir tanıdığımız vasıtasıyla buraya gelmek nasip oldu Değerli Doktorum Uzm. Dr. Duygu Ünlüsoy ve Fizyotorepist Erdal bey ve Ekibinde bulunan Gizem Hocam,Cemre Hocam yaptığı tedavi sürecinde Güler yüzlü davranışları moral ve motivasyonu yüksekte sağladıkları İçin çok teşekkür ederim,Allah sizlerden razı olsun,Rabbim gönlünüze göre hayırlı olanı versin.Rabbimin Rıza gösterdiği Razı olduğu işleri yaptırmayı nasip etsin.Gizem Hocamı tavsiye ederim ağrının nerde olduğunu size ileride ne gibi fayda sağlayacağını ve sizleri zorlayarak yürümenin ne kadar kıymetli olduğunu uyguladığı metotlarla farkedebilirsiniz.Her acının sonunda bir başarı,hedef,amaç ve ödül vardır.Bu ödül sizin sağlığınızın iyi olmasıdır.İşte Gizem Hocam bu başarının yegane anahtarıdır.Moral çok önemli bir kaledir.Servetiniz olsa yerini asla doldurulamayan bir duygudur moral ve Güler yüzlü olmak.Onun için yaşamın ve sağlığın kıymetini bilmeliyiz.
Gizem Hocam çok teşekkür ederim bana moral verdiğiniz benim yürümeme engelleri kademe kademe aşmama yardımcı olduğunuz İçin Allah iki cihanda da yar ve yardımcınız olsun.Son olarak Servis Şöförümüz Ahmet bey hastaları zamanında alır ve zamanında bırakır ilgilenir,yardımcı olur,
Güler yüzlü birisidir.Hal hatır sorar Kendisinden ben bir hasta olarak çok memnunum,Allah gönlüne göre iki cihanda da versin Ahmet bey.Fizik tedavi birimi olarak bir hastanız olarak güzel dualar,dilekler bayramlar kadar güzel olsun Allah’a emanet olun Saygıdeğer Doktorlarım🙂🙂🙂🤲🤲🤲🙏🏼🙏🏼🙏🏼

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Bu güzel yazınız bize ve ekibimize moral verdi. işimizi her zaman severek yapıyoruz karşılığınıda görmek daha da motive ediyor Hasta memnuniyeti bizim için önemli Teşekkür ederiz.Sağlıklı günler dileriz.
Sağlıklı günler dileğiyle.

Seyitali Yetik – 3 hafta önce YENİ
Eryamana parayla devlet hastanesi yoğunluğu ve ilgisizliği konseptini getiren tıp! merkezi. Çocuğun kan tahlil sonucu neredeyse bir haftaya çıktı o süreçte çocuk iyileşti. Bu arada çocuk doktoru beyefendiden de özür dileriz rutin yaşantısına müdahale edip muayeneye geldiğimiz için. Rahatsız ettik.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz Çocuk hastalıkları hekimimizin hastaya ait istediği tetkik ileri teknoloji gerektiren cihazlarda çalışılması nedeniyle anlaşmalı dış labaratuvar firması tarafından hafta da bir gün çalışılmakta olup gecikme bu sebebten kaynaklanmıştır.gecikme için tekraren özür diliyoruz bu arada böyle bir gecikmenin tekrar yaşanmaması için dış labaratuvar yetkilileri ile görüşme yapılmış ve bu tür tahlillerin haftada en az iki gün çalışılması konusunda anlaşma sağlanmıştır.Bilgilerinize arz ederiz.

güldane özveri – bir ay önce
Rahatsızlığım nedeni ile üç tane doktora gitmek zorunda kaldım. En sonunda bu alanda adı söylenen bir doktora gittim. Bana kesin ameliyat dedi. Çünkü omuzunuzdaki yırtık ancak böyle düzelir dedi. Benim Sevgili Doktorum Esma Uşak Hanımın önerisi ile Fizik Dr. Duygu Ünlüsoy ile tanıştım. İki haftalık bir tedavi ile sağlık sorunumun üstesinden gelinebileceğini söyleyerek Fizyoterapist Gizem Bucak”a yönlendirdi. Güzel enerjisi, becerisi ile bütün hastalarına yetişen bizi de enerjisine ortak eden sevgili Fizyoterapistimiz.
Sağolasın Dr. Duygu Ünlüsoy
Sağolasın Fizyoterapist Gizem Bucak
İyi ki buraya gelmişim. İyi ki sizleri tanımışım.
Aklına ve bilgisine güvendiğim Dr. Esma Uşak iyi ki beni size yönlendirdi.
Hepinize teşekkürler
Güldane Özveri

HACER ÇAVDAR – bir ay önce
Merhaba,annemin omuz ağrısı ve hareket kısıtlığı nedeniyle iki hafta önce Özel Ortadoğu AsgTıp merkezi Fizik Tedavi polikinligine müracaat ettik. Öncelikle Doktorumuz Duygu Hanımın ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.Muayene sonucunda annemin fizik tedavi almasına karar verildi.Bu süreçte bize yardımcı olan sekreter Leyla hanım ve tedavimizi uygulayan Fizyoterapist Gizem Hanima çok teşekkür ederiz .Gizem Hanımın güler yüzü ve tatlı dili anneme ilaç gibi geldi.Egzersizler sırasında annemin ağrılarının artmasına rağmen sabırla dinlenerek annemin egzersizine devam ederek tedaviyi başarıyla uygulamıştır .Allah Razı olsun.

Etkinlik Evreni – bir ay önce
Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi fizik tedavi bölümünde annem muayene oldu ve fizik tedaviye başladı. Doktorumuz Duygu Ünlüsoy, fizyoterapist Gizem hanım ve ftr bölümünü tuşladığımızda telefonda bizi güzel karşılayan Leyla hanıma çok çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık. Fizik tedavimiz hala devam ediyor. Herkese õnerebileceğimiz bir merkez. Tekrar teşekkürler tüm çalışanlara.

By farude

Bir yanıt yazın