İstanbul Pendik İlçesinde Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Kendi Kulvarında Büyük ilgi Gören Ve Tam Teşekküllü Bir Özel Hastanedir.Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Doktorları,Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Nerede,Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Telefon Numarası Gibi Bir Çok Bilgiyi Sizler için Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Paylaşmaktayız.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Yenişehir, Kardelen Sk. D:No: 2, 34912 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 1 311

Faks : 0216 482 49 00

E-posta: [email protected]

Özel Araçlar ile Ulaşım
Kadıköy D100 (E5) üzerinden gelecek misafirlerimiz; Pendik Köprüsü Kavşağı’ndan Kurtköy levhasını takip ederek Ankara Caddesi’ne ulaştıktan sonra, solda Gedik Meslek Yüksek Okulu’nu göreceksiniz. Okulu geçtikten sonra ilk soldan Sülüntepe Ugetam tabelasını takip ediniz ve Lise Caddesi’nden sağa dönünüz.

TEM üzerinden gelecek misafirlerimiz; Sabiha Gökçen Havaalanı levhalarını takip ederek Kurtköy’e geliniz. Kurtköy gişelerden geçiniz. Otoyoldan çıktıktan sonra ilk sağdan Kurtköy-Pendik çıkışından devam ediniz. Ankara Caddesi boyunca devam ediniz. Yenişehir levhasından sağa dönünüz. Osmanlı Kavşağı’ndan (Atlantis Alışveriş Merkezi ) sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İkinci kavşaktan sola, 300 metre sonra sağa ve tekrar ilk aradan sağa dönünüz.

Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan gelecek misafirlerimiz; Sabiha Gökçen Havaalanı kavşağından düz karşıya Yenişehir yönüne devam ediniz. Osmanlı Kavşağı’ndan(Atlantis Alışveriş Merkezi) sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İkinci kavşaktan sola, 300 metre sonra sağa ve tekrar ilk aradan sağa dönünüz.

Toplu Taşıma Araçları ile Ulaşım
16-S no’lu İETT otobüslerini kullanarak (Uzunçayır – Sabiha Gökçen hattı) hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.

131-H no’lu İETT otobüslerini kullanarak (Hilal Konutları-Tepeüstü hattı) hastanemize ulaşabilirsiniz.

132-K no’lu İETT otobüslerini kullanarak (Kartal- Pendik Köprüsü-Sultanbeyli hattı) hastanemize ulaşabilirsiniz.

132-V no’lu İETT otobüslerini kullanarak (Kartal-Pendik Köprüsü- Sultanbeyli Battalgazi hattı) hastanemize ulaşabilirsiniz.

KM-25 no’lu İETT otobüslerini kullanarak (Yenişehir-Kartal Metro-Cevizli Peronlar hattı) hastanemize ulaşabilirsiniz.

Minibüs: Pendik – Hilal Konutları – Çamlık Sitesi minibüs hattını kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Yol Haritası

Özel istanbul Adatıp Hastanesi Tanıtım Filmi

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Doktorları

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Anlaşmalı Olduğu Kurumlar

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fatma Horasan – bir hafta önce YENİ
Evime yakinligi nedeniyle tercih ettigim bir hastaneydi ilk açıldığı zaman temiz ve sistemli bir hastaneydi fakar şu aralar okadar pis bir hastane olmuşmu duvarlarda kan ve sari lekeler tuvalet berbat idrar kokuyor acil kismindaki kapili cocuk odalari duvalar yerler leş gibi yatak kenarlari kurumuş kan lekesi pandemi döneminde inanilir gibi degil ilk firsatta resim cekip ekleyeceğim

Mesut Şahin ŞEN – 2 hafta önce YENİ
Covid19 aşımı olmaya geldim. Çalışanlar çok güleryüzlü ilgili. Daha önce de muayne için gelmiştim. Hastane güzel calisanlar iyi huzurlu bir ortam.

Erhan Akar – 5 ay önce
Eşim doğum yapmak için çok araştırarak Tuba Tarhan hoca ile ilerleme kararı aldı. Kendisine süreçteki ilgisi ve alakası için şükranlarımızı sunmak isteriz. Tüm yatış sürecinde personelin ilgisi gayet iyiydi. Ancak odaya gelen yemekler hayatımda gördüğüm en kötü yemkelerdi. Puan kırma sebebim sadece bundan ötürü.

Bulent Samsunlu – 5 ay önce
Temizlik olarak 10 üzerinden 10 gayet güzel.Hemşireler çok ilgili güleryüzlü.Fiyatlar biraz yüksek.Kafeteryası var ve çok güzel.Doktorlar alakadar.Pendik kurtköy deki en iyi hastane diyebiliriz.Otoparkı bekleme salonu çok iyi.Fiyat politikası biraz ortalamanın üstünde.

İşletme sahibinin yanıtı3 ay önce
Sayın Bülent Samsunlu, iletmiş olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Önerilerinizi değerlendirerek hizmet kalitemizi arttırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

türkan gürses – 3 hafta önce YENİ
Az önce acil bölümünden giriş yaptığımız adatip hastanesi maceramız…Oğlumun karın ağrısı şikayeti ile iki büklüm şekilde acilden girişimizi yaptırdıktan sonra bizi çocuk doktoruna 1.kata yönlendirdiler. Yönlendirdikleri bölümde kimse yoktu. Tekrar acil danışmaya döndük kimsenin olmadığını belirttim. Çocuk doktoru sekreterini arayacaklarını söylediler ve biz tekrar labirent koridorları geçerek 1.kata çıktık bekledik ve yine muhattap yok maalesef… Bu arada çocuğum ağrıdan iki büklüm şekilde 3kez yukarıya, aşağıya doktor aradık. Sonuç, muayene olmaktan vazgeçtik ve o sinirle hastaneyi terk ettik. Adatip hastanesi hizmet sıfır, iletişim sıfır, herşeyden önce acil sistemini oturtmalısınız. Şuan bu yorumu yazıyorum çünkü, en azından bizden sonra gelenler ACİL çocuk doktoruna daha rahat ulaşabilsinler. Bizim düştüğümüz duruma düşmesinler!..

Emre Gurses – 2 hafta önce YENİ
Çocuk doktoru filiz hanımı tam 20 dakikadır bekliyoruz. İçeride koltuk takımı pazarlığı yapıyor. Paramızla nasıl rezil olunurdu görün. Rezillik! Bir daha gelmem. İşimizi ayarlayıp randevu alıyoruz.

zahide öz – 3 hafta önce YENİ
2 yaşındaki oğlumu ateş şikayeti üzerine Çocuk doktoru Figen Hocaya götürdüm. Randevumuz olmamasına rağmen hiç beklemedik. Hemen teşhisi koyarak acil servise ateş düşürücü serum için yonlendirdi. Ateş 40 derece idi. Hastalık da el ayak ağız hastalığıymış. Gerek hastalık hakkında bilgilendirmesi, gerek yazdığı ilaçlar ve neden yazdığı hakkında bilgilendirmesi çok iyiydi. Arkamızdan acil servise gelerek hem bizi hem başka hastalarının durumunu kontrol etti. Acil serviste görevli hemşireler ilgili, güler yüzlü, çalışkan. Mert hemşirenin eli çok hafif olacak ki oğlum hiç ağlamadı o iğneyi vururken. Sonraki iğnelerde özellikle ona gittik. Hastane temiz, güzel bir hastane. Evimize yakın olduğu için de artık ilk tercihimiz olacaktır.

Sinan Çelik – 2 ay önce
2021 ocak ayında Adatıpta tüp bebek tedavisine başladık ve çok şükür pozitifi gördük.Deneyimlemelerimden yola çıkarak birkaç bilgi paylaşırsam kendileri için doğru yeri arayanlara ışık olurum.
İlk olarak başarılı bir ekip ruhuyla karşılaştım.Mesleğini severek yapan bu ekibin başarılı olması kaçınılmaz.Gittiğinizde hissedeceksiniz samimi stresten uzak bir ortam olduğunu böyle bir süreçte en çok aradığımız unsur değiller mi bunlar
Size yapılması gerekeni canla başla yapıyorlar içinizinde acaba şu gereksiz miydi olmuyor.
İnan İlker bey ve Eray bey size en doğru tedaviyi uyguladıktan sonra embriyolarınız Ender hanım ve Seçkin beye emanet olacaktır ki eminellerde olacaklardır.Tedavinizin tüm sürecinde bütün desteğini göreceksiniz hemşireniz Şükran hanımdan.
Başak hanım ve Elif hanım da tüm içtenlikleri ile size her zaman yardımcı olacaklardır.
İsmini saydığım insanlar insan olarak çok iyiler ve mesleklerinde de başarılılar.
Yazdıklarımı okuyup buraya gelip mutlu olabilinizi çok isterim.
Adatıp bizim umudumuz oldu 😊

Uğur ÖZ – bir ay önce
27.05.2021 günü eşimin doğumu için gitmiştik. Yapılan ilk iş ücreti almak oldu. Akşam saatlerinde gittik sabaha karşı doğum oldu. Bir doğum ebesi ve iki hemşire vardı 3 katta. İlgi alaka hiç yok devlet hastahanesindekiler bunlardan daha iyi.Kendi doktorumuzu bırakın nöbetçi doktor bile bir kere olsun kontrole gelmedi. Başta doktor Tuğba Tarhan, hemşire ve ebe görevlerini suistimal ediyor. Vatandaş size hizmet için geliyor. İlgilenebileceğiniz kadar hasta alacaksınız doktor hanım. Bu pandemi döneminde millet zar zor para kazanıyor. Bir takım bahanelerin arkasına sığınmayacaksınız. Hatanızı kabul etmek yerine o gün orada çalışanlar ve siz çok kibirlisiniz ilgili yerlere hesap verirsiniz umarım. Bugüne kadar hastaneyi hep arkadaşlarımıza tanıdıklarımıza tavsiye ederdik, bu saatten sonra asla…

By farude

Bir yanıt yazın