Bursa İnegöl İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Sağlık Kurumu Olan Özel Aritmi İnegöl Hastanesi İle Alakalı Bir Çok Teferruatlı Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı İle Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Doktorları,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Pcr Testi,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Cildiye,Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Daha Detaylı Bilgi Sizlerle Yazımızın devamında Sizlerle.Lütfen Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi Yorumlarda Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.

Adres: Süleymaniye, İstiklal Cd No:189, 16400 İnegöl/Bursa

Çalışma Saatler: Hafta İçi: 08.00-17.00 Hafta Sonu: 08.00-14.00 Polikliniklerimiz hizmet vermektedir. Bazı bölümlerimizde çalışma saatleri değişkenlik göstermektedir.

Telefon: (0224) 711 01 21

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Yol Tarifi

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Doktorları

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Özge Çetin – bir ay önce
Kardeşim burun ameliyatı oldu. Doktormuz ilgiliydi. Ama ne yazikki hemsireler ilgisizdi. Bir serumu cikartmak icin tam bir saat sonra geldiler. O da uc dört kere soylememize rağmen. Paranizla rezil oluyorsunuz.

Umut Melike Hersek – 4 ay önce
Annemin sol tarafı aniden felç kaldı.Beyin cerrahına gittik.Bu benlik birsey değil diyip nöroloji bölümüne yolladi.O doktor bile diyemeyeceğim arkadaş kan sulandirici yazıp bizi geri gönderdi. Sonra annemi başka bir hastaneye götürdük ve başında ELMA büyüklüğünde bir kitle çıktı ve geç kalınmıştı.Ameliyat edildi ve yoğun bakımda.Bu insanlara doktor diye güvenip gitmeyin.Gerçekten bunlar tıp okumuş insanlar olamazlar!O nasıl beyin cerrahı koca kitleyi görmüyor, nöroloji desen mahalle esnafı ağzıyla konuşan bir arkadaş. Bunun bedelini bize ödeyebilirlermi?

Berat Elibol – 5 ay önce
Kolunuz kırıldığında ayağınıza alçı yapıp gönderirlerse şaşırmamanız gereken bir hastanedir. Annemin gözündeki iltihabı şırıngayla çekmeye çalıştı ve çekemedi, daha sonra benim ısrarlarımla antibiyotik yazdı ve tabiki vurulan şırınga yüzünden göz daha fazla şişti. Başka bir doktora gittik ve bize “antibiyotik kullanmadan böyle bir müdahale yapılamaz” dedi.
Maalesef bünyelerindeki bütün doktorlar böyle, henüz çevremdeki kimseye doğru teşhis yaptıklarına şahit olmadım.

Lukreremo – 5 ay önce
Diyetisyen hanımın ayrı randevu takvimi olan, randevu veren birimin ayrı randevu takvimi olan bir hastane.
Önümde hasta olmadığı için aldığım randevu, Diyetisyen hanımın randevu veren birimden habersiz randevuları olduğu için 1,5 saat sonraya ertelendi.
Ücret iadesi yaptılar mı yaptılar lakin devlet hastanelerinden kalabalık bir ortamda 1 saat beklemek zorunda kaldım. Bolca zamanınız varsa gidip bekleyebilirsiniz.

Erbay Kaya – bir yıl önce
Kızım kırılan kolu için geldik. Buradaki op. Dr. Tunç Polat edizsoy un güler yüzlü espirili ve ilgili tutumu sayesinde taaa Nilüfer fsm den tedavi boyunca buraya tekrar geldik. Kendisine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

ayhan baki – 3 ay önce
Süper ilgi ve alaka çok iyi idi sadece nöbetçi doktor yogunluktan dolayı bizi bekletmek zorunda kaldı.

By farude