Bursa İnegöl İlçesinde En Çok Tercih edilen Özel Hastane Olarak Bilinen Özel Cihangir Hastanesi İle İlgili Sizler için Kolaylık Olması Adına Bir Çok Bilgileri Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Sizlere Sunmak İçin Burada Paylaşmaktayız.Özel Cihangir Hastanesi Doktorları,Özel Cihangir Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Cihangir Hastanesi Tahlil sonuçları,Özel Cihangir Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Cihangir Hastanesi Pcr Testi,Özel Cihangir Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Özel Cihangir Hastanesi Cildiye Doktorları,Özel Cihangir Hastanesi İş İlanları,Özel Cihangir Hastanesi Nerede,Özel Cihangir Hastanesi Nasıl Gidilir,Özel Cihangir Hastanesi Telefon Numarası Gibi Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Süleymaniye, 20. Sokak No:6, 16400 Süleymaniye Organize Sanayi Bölgesi/İnegöl/İnegöl/Bursa

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0224) 777 00 70

Email: [email protected]

Özel Cihangir Hastanesi Yol Tarifi

Özel Cihangir Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ceylan Çelikel – 3 ay önce
Kesinlikle gidilmemeli . Annem akciğer hastası yatışı yapıldı . Özel hastane olması tonlarca para alması ya da özel hastaneye ait herhangi bir özellik hiçbiri önemli değil en önemlisi bize anneme ayağa bile kalkamayan anneme yapılan muameledir şikayetim. Yazıklar olsun ki insanlıktan bir nebze olsun haberi olmayan , bir nebze olsun görevine saygı duymayan şahıslarla aynı şehirde yaşayıp hasta emanet etmeye çalışıyoruz . Hasta kötüye gidiyor dediğimiz halde ellerinde telefon kahkaha atmaya devam eden şahıslar . Yapılan yanlış tedaviler yaptığı iğnenin ne olduğunu bilmeyen hemşireler uyardigindada terslenenler . Yazıklar olsun hepinize

Neslihan Levent – 2 ay önce
Fizik tedavi konusunda gerçekten başarılı bir hastane. Özellikle Burak bey çok ilgili ve işinde gerçekten başarılı. İlgisinden dolayı bütün çalışanlara teşekkür ederim. İyiki Cihangir hastanesini seçmişim güzel sonuçlarla mutlu bir şekilde ayrılıyorum.

Kübra Dönmez – 4 ay önce
Ben yaklaşık bı sene önce çiğdem hanıma gittim rahtsızlıgımdan dolayı burada yazılanların aksine gayet güler yüzlüydü. Şimdi 3 aylık hamileyim ergün beye gidiyorum doğumuda orda yapmayı düşünüyorum danşmayla filanda hiç sıkıntım olmadı şuana kadar ben hastane konusunda pek yüzüm gülmez şuna kadar herşey yolundaydı umarım bundan sonrada böle devam eder . ilk defa gidecek olanları bilgilendirmek için ilerlerken dönemde de tekrar yazarım durumları.

Lukreremo – 2 hafta önce YENİ
Boyun ağrılarım için gittiğim Fizik Tedavi Dokturu Yıldız İlbaş hanım’a; Gerek ilgi, alaka ve bilgilendirmelerinden dolayı gerekse de tedavi yönteminden dolayı çok teşekkür ediyorum.

harunnbrs – 4 ay önce
Paralı devlet hastanesi paranızla rezil olduğunuz yer. Acile geldiğinizde elinde bisküvi ile karşılayan personel bir şey sormadan cevap vermezler, sen soru sorduğunda kendi aralarında konuşurlar ciddye almazlar kötü hizmet

Evren Güneri – 6 ay önce
Hastanede bulunan çocuk doktoru Nazila HASANOVA 38 derece ateşle gittiğimiz özel hastanede 1 saat sıra bekledikten sonra Sıra bize gelmesine rağmen öğle molasına giden, insana ve gelen hastaya değer vermeyen İnegöl’de bir özel hastanede doktorluk yapan çocuk doktorudur.

inegöl özel cihangir hastanesi kadın doğum doktorları
özel cihangir hastanesi lazer epilasyon
inegöl özel cihangir hastanesi online randevu
özel cihangir hastanesi numarası
özel cihangir hastanesi tahlil sonuçları
özel cihangir hastanesi lazer epilasyon fiyatları
özel cihangir hastanesi inegöl doktorları
inegöl özel cihangir hastanesi telefon
inegöl özel cihangir hastanesi kbb doktorları
özel cihangir laboratuvar
özel cihangir hastanesi muayene ücretleri
özel cihangir tibbi tahlil laboratuvari
cihangir özel hastane inegöl
özel cihan göz hastalıkları merkezi
özel cihan göz hastalıkları merkezi ostim osb/yenimahalle/ankara
özel cihan göz hastanesi

By farude