İstanbul Çağıner Hastanesi Özel Bir Hastane Olup Belirli Sigorta Kuruluşları ile Çalışmaktadır.Özel Çağıner Hastanesi Randevu alma,Özel Çağıner Hastanesi iş Başvurusu,Özel Çağıner Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Çağıner Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Özel Çağıner Hastanesi Saç Ekimi,Özel Çağıner Hastanesi Doktorları,Özel Çağıner Hastanesi Covid 19 Aşısı ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için yazımızın Devamında Sizlerle Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden acil Şifalar Dileriz….

Adres: Yıldız, Mirim Çelebi Sokağı No:1, 34722 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 428 48 00

Özel Çağıner Hastanesi Yol Haritası

Özel Çağıner Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Erkan Akkaya – bir ay önce
Haritadaki yerleriniz yanlis. Hastane felan yok gosterilen yerlerde. Insan acil bir konu olsa ortada kalir. Sadece bu bile insan hayatina verdiginiz pardon vermediginiz degeri gosteriyor.

Ali Lal – bir ay önce
Telefon numarası var ama asla ulaşılamıyor neden var ozaman numara?

Azderoglu Azderoglu – bir ay önce
Fiyat performans olarak iyi bir hastane

ali cin – 11 ay önce
Merhaba saygılar,
Az önce 7haftalik bebeğimiz yaşıyor mu ve kalp atışlarını dinleyelim diye gittik esimin kanamasi vardı.Kalp atışlarını dinlemek istedik yaşli amca doktor oldugunada inanmadim.7 haftalık hamilelikte ne kalp atışlarını dinletebildi ne cihazı kullanabildi.cok küçük henüz ben görüyorum siz goremiyorsunuz diyen bir hemşire zannebileceginiz kadininda aynı sözü kullandığı toplam 5 dakikadan az sozde muuayene yaptılar.Aldiklarii parada sigortali oldugumuz için 120₺.
Arkadaşlar birbirimizi uyaralım yoksa insanlara,bebeklere yazık.

Songül KARAÇÖL – bir yıl önce
1 puan bile fazla bana göre. 2008 yılı Mart ayında başka bir araştırma Hastanesi’nde 38 haftalıkken yaptığım doğum sonrasında hastanede bebek yoğun bakım ünitesinin dolu olması dolayısı ile bu hastaneye sevki yapıldı (doğum yaptığım hastane doktoru yavrumun durumunun iyi olduğunu ancak birkaç gün kuvezde kalması gerektiğini söyledi)
sonrasında maalesef yüzünü dahi göremediğim, kucağıma alamadığım yavrumun ölüm haberini aldım. Çağıner Hastanesi’ne yavrumun cansız bedenini görmek için gittiğimde nedendir bilinmez ellerinden gelen zorluğu çıkardılar. En sonunda tartışma sonrasında görmeme izin verdiler. Yavrumun yanına gitmeden önce yoğun bakım doktoruna ne olduğunu neden yavrumu kaybettiğimi sorduğumda ciğerlerin yırtıldığını, ciğerlerde enfeksiyon olduğunu, aldığı nefesi geri veremediğini söyledi ve aynen şu cümleyi kurdu “verilen fazla oksijenden kaynaklanabilir”dedi. Bildiğim anladığım şudur ki yavrumu elimden aldılar. Ne demekti verilen fazla oksijenden kaynaklanabilir. Yani uzun lafın kısası canımdan can gitti. Sebep olan varsa da Rabbime emanet ettim.

Mahir Sarsılmaz – 8 ay önce
Rezil , berbat bir acil servis , hastane demeye bin şahit .

hasan turhal – 5 ay önce
Hastahane telefonu acılmazmı
7-24 arıyorum cevap vermiyorlar

Erdem Ünver – bir yıl önce
Mart başında buradan evlilik işlemleri için akciğer grafisi ve kan testi yaptırdım, nişanlım Pendik’teki Ada Tıp Hastanesinde aynı testleri 180₺’ye yaptırmışken ben burada 350₺’ye yaptırdım, yine de devlet hastanesiyle uğraşmayayım demiştim işlenleri hızlı halletmek için, nişanlım test sonuçlarını aynı gün içinde almıştı Ada Tıp Hastanesinden, ancak burası bana en yakın 1 hafta içinde alabileceğimi bildirdi, devlet hastanesinde yaptırsaydım işlemlerimi hem ücretsiz hem de çok daha hızlı bir hizmet alacaktım. Araya korona dönemi girince sonuçları almak için hastaneye gitmek istemedim, maalesef sonuçları E-Nabız sistemine de girmediler, mailime gönderebileceklerini söylediler, fakat onun için de sürekli ileri tarihe gün veriyorlar.

Sonuç olarak evlilik için gerekli testleri yaptırmak için bu hastaneyi tercih edecek olan kişiler için uyarıyorum asla bu hastaneyi seçmeyin, ülkenin sağlık sistemiyle bile entegre değiller.

Barış Erhan – bir yıl önce
Pandemiden önce laboratuvar teknisyeni olarak iş başvurusunda bulunmuştum. Dün (24.06.20) telefon ile görüşmeye çağrıldım. Konuştuğum kişiye, pandemiden kaynaklı Eskişehir’e yerlestigimi lojman imkanı varsa görüşmeye gelebilecegimi söyledim ve lojman olduğu bilgisini verdi. Bugün İstanbul’a gelip görüşmeye girdiğimde lojmanın olmadığını söylediler ve ilk başvuru yaptığımda sorulan soruların aynısını sorup sizi arayacağız dediler. Dalga geçer gibi iki kelime konuşmak için beni yanlış bilgiler ile şehirler arası yolculuğa sürüklediler. Ekonomim zaten batik ama bir de bu salgın sürecinde bir hastanenin yapacağı iş mi bu. Çalınan zamanımdan, harcadığım paramdan ve yaşamam olası saglik sorunlarindan kaynaklı Hakkımı helal etmiyorum. Yapilan bu muamele ne iş etiğine ne de insanlığa sığar. Yazıklar olsun.

Madman Legasy – bir yıl önce
Personel normal hastaneye bakilinca biraz az kaliyor. Hepsi guler yuzlu elimden geldigi kadar yardim ettiler. Mudurune bash egiyorum ellerinden operim. Basina sonuna kadar yanimizda durdu

By farude

Bir yanıt yazın