Derinlere Hastanesi İstanbul Kağıthane İlçesinde Hizmet etmektedir.Derinlere Hastanesi Özel Bir Hastanesi Ve Belirli Sigorta Kuruluşları ile Çalışmaktadır.Derinlere Hastanesi Randevu alma,Derinlere Hastanesi Muayene Ücreti,Derinlere Hastanesi Tahlil Sonuçları,Derinlere Hastanesi Doktorları,Derinlere Hastanesi iş Başvurusu,Derinlere Hastanesi Sahibi kim,Derinlere Hastanesi Hakkında Yorumlar,Derinlere Hastanesi Telefon Numarası Gibi Bir Çok Merak Edilen Konular ile ilgili Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Merkez, Burcu Sk. No:9, 34406 Kâğıthane/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 888 30 00

Faks : +90 212 888 3 889

E-Posta Adresi : [email protected]

Özel Derindere Hastanesi Yol Tarifi

Özel Derindere Hastanesi Tanıtım Filmi

Özel Derindere Hastanesi Doktorları

Özel Derindere Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

ANADOLU SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
ACIBADEM TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ACIBADEM TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ALLIANZ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ALLIANZ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
AXA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
AXA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
DEMİR HAYAT TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
DEMİR HAYAT TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
DOĞA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
DOĞA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ERGO TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ERGO TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ETHICA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ETHICA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
GROUPAMA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
GROUPAMA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
GÜNEŞ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
GÜNEŞ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
HALK TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
HALK TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
MAPFRE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
MAPFRE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
RAY TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
RAY TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
SOMPO JAPAN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
SOMPO JAPAN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
TÜRK NİPPON TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
TÜRK NİPPON TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ZİRAAT TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
ZİRAAT TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Özel Derindere Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Cigdem Fırat – bir hafta önce YENİ
Hizmet tek kelimeyle sıfır sıfır variz ameliyatı oldum doktorum gayet iyiydi ve ilgiliydi. odama yatış yapıldı hemşire damar yolumu el ustünü deneyerek açamadı damar şiş ve morardı baska hemşire kolumdan damar yolunu açtı kolum şiş morda değil simsiyah oldu ayrıca damarlar şişti. ameliyat sonrası hemşire tansiyonumu ölçmeye geldi kolumdan tansiyon aletini çekerek çıkarttı ne garip bir hizmet tek kelime sıfır.. ertesi gün hastahanenize gelip pansuman yapmak için acil de tam 40 dk bekletildim hemşire ben hiç varız pansumanı yapmadım doktorunuzada ulaşamıyoruz dedi pansumanımı yapmadılar ve yattığım katı arayıp ordaki hemşirelere pansuman yaparmisiniz diye soruluyor bunlar Nasıl hemşire hastanenize özel deniliyor niçin para ödüyoruz eczaneden gazlı bezimi bandını alıp evde kendim pansumanımı yaptım hemşirelerin hizmet sıfır

İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Merhabalar,
Yaşadığınız sıkıntı hakkında size yardımcı olabiliriz. Bizimle paylaşmak isterseniz lütfen [email protected] adresimizden çekinmeden yazabilirsiniz. Mailiniz sonucunda size dönüş yapılacaktır.
İyi günler dileriz.

Elif Arslan S. – 3 ay önce
Hastaneye giris yaptigim valeden tutun kat personelleri doktorlari ameliyathane ekibi hepsi cok guzel bir uyum icindeydi.Temiz ve kontrolluler heran bir personel yakininizda ve net cevaplar veriyorlar tavsiye edebilecegim bir hastane.Kadin …Devamı

İşletme sahibinin yanıtı3 ay önce
Geçmiş olsun dileklerimizle…

Ekin Kahya – bir ay önce
hastahaneye kürek kemiğimdeki tutulma sevibebiyle gittim. acilden giriş yapmak zorunda kaldık geç saatte gittiğimiz için. 09.08.2021 i 10.08.2021 e bağlayan gece… şırınga fobim olduğunu belirttim buna rağmen hemşire hiçbir özveride bulunmadı. sürece alışmam sankinleşmem uzun sürüyor diye devlette sıra bekletmemek adına özel hastahaneye gidiyorum ve bana sırada başka hasta var hadi diyor hemşire. hadi bunu da geçelim iğne fobisi ve şırınga fobisini birbirinden ayıramayan, psikolojiden asla anlamayan doktor ve hemşireler… bana diyor ki dövmeniz kadar acımaz???!!! dövme iğnesi ve “tamamını sokacağım” dediği şırınga… acildeki doktorda neyiniz var dedi anlattım ilaç yazdı iğne yazdı çıktı gitti ha birde geçmezse fizik tedavi uygulayabiliriz gelin geçmezse dedi. yani doktordan iyi bilemem lakin ceyranda kalmadan kaynaklı bir durum bu, insan vücudunu bilir kaldı ki kendiside öyle söyledi. fizik tedavi, tamamını sokacağım denilen ve yaptıramadığım iğne, mesleğinden bıkmış gibi görünen hemşire, hiçbir sorun yok gibi sırıtan doktor, eve gidene kadar ağlayan hasta… ben ne kadar yazarsam yazayım anlayamayacaklar. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun. Konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme yapacağız.

FEYZAN BİLGİÇ – bir hafta önce YENİ
Hayatımın dönüm noktası olan çift taraflı kalça protez ameliyatımı bu hastanede oldum. Aklımda pekçok soru işareti ile girdiğim hastaneden, çok şükür sağlığıma kavuşmuş olarak ayrıldım. Ameliyat öncesi anestezi tetkikleri, ameliyat günü ve taburcu olduğum güne kadar ki hizmet anlayışı, özveri, güleryüz ve destek için minnettarım.

İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Geçmiş olsun dileklerimizle, her zaman sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Alper Sağlam – 2 hafta önce YENİ
Kadın Doğum tam bir fiyasko… Doğum yaklaştıkça bahaneler artıyor sakın güvenip doğumu burda yaparım demeyin. Son 1 ay kala hastanemizde ebe izinde tecrübeli ebemiz yok denildi. Erkenden çocugu alabilmek için suyu azalmış denildi Tabii doktor izne gideceği için kendine göre kesip biçecek. Güvensizlik başlayınca başka bir doktora gittiğimizde suyu en çok bebeklerden biri olduğunu ögrendik. Yazıklar olsun. Tavsiye etmiyorum. Bu aşamada yalan söyleyen bir doktora can emanet iki can hiç emanet edilmez.

İşletme sahibinin yanıtı2 hafta önce
İyi geceler Alper bey,
Öncelikle geçmiş olsun.Konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme yapacağız. Bizimle paylaşmak isterseniz lütfen [email protected] adresimizden çekinmeden yazabilirsiniz. Mailiniz sonucunda size dönüş yapılacaktır.

hüseyin ayduran – 3 ay önce
3 Haziran 2021 günü İstanbul Kağıthane Derindere Hastanesinde 19.30 acilden kızımın 39.4 ateşi şikayetiyle çocuk doktoruna girişimiz yapıldı. Doktor muayenesini yaptı. Kan alımı ve Ates dusurucuyle birlikte 2 saate süren serum yapılacak denildi. Gelen hemşire yaklaşık 20 dk. damarını bulamadı(yuksek atesı oldugu için dedi) ve 3 4 kez koluna iğne sokup damar yolu bulmaya çalıştı. eşimde bende hemşire stres yapmasın diye bişey demedik bu duruma, yardım alırsanız iyi olur çünkü kızımın ateşi iyice çıkacak dedik. Bunu söyledikten sonra yenidoğan ünitesinden hemşire geldi elinin üstünden buldu ama 1 tüp kanı zar zor alıp damar tekrar kaybettiği için tekrar çıkardılar ve doktoru çağırmalarını söyledik. Doktor damar yolu bulmayla ilgili tek bir işlem yapmadı. Bunun üzerine kızımda phafa sendromu olduğu(muayenede ve geçmiş hastane kayıtlarına bakılırsa da görecektie) için prendol iğnesi yapılmasını atesinin en azından kontrol altına alınmasını söylemesek hiçbirşey yapıyordu. Kısaca bizi 39.5 atesle gönderdiler. Yuksek atesı olan cocugun damarı bulanamayacak kadar mı tıp gelişmedi. (defalarca kızımın yine bu tip durumlarda bulundu) doktorun rahat hiçbirşey yapmaması hakkında ve hastanenin gece idari amiri olmadığı için hastane yönetiminden şikayetçiyim. Sağlık çalışanlarımıza tek bir lafımız yok, kızımın atesı 39.5 olmasına rağmen 45 dk damar yolunu bulamamalarına rağmen tek bir lafımız olmadı ama hastanenin bu sorumsuzluğundan şikayetçiyim. Gece acilden kayıt açıp 5.kata cıkıyorsunuz cocuk bölümüne gittiğinizde kimseyi bulamazsanız şaşırmayın. Sağolsun kayıtı açan telefonla bilgi verse bile hemşire ve doktoru 5 dk odalarda arayabilirsiniz. Ben artık nerde olduğunu bildiğim için benim için sorun değil lakin giderseniz şaşırmayın.
Bu gece yaşanan bu olayın yasal tüm yollarda üstüne gideceğimi hastane yönetimine bildiririm.

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Merhaba Hüseyin Bey,
Hastanemizde Sağlık Bakanlığı talimatları gereğince hasta hakları birimi bulunmaktadır. Her türlü sorununuz ilgili departman tarafından çözülmektedir. Konuyu ilgili departmana ileterek size ulaşmalarını sağlayacağız. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isterim.

emrah cataltepe – 4 hafta önce
Acilden acil doktoru ile muayene olduktan sonra sigortamdan provizyon alınıp hakkım kullanılmış. Buna itiraz ettiğimde ise acilden girişte ücret alınmaması diye bir şey yok dedi kapıdaki herşeyi bildiğini sanan şahıs.

İşletme sahibinin yanıtı4 hafta önce
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun. Konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme yapacağız.

sena oksuz – bir ay önce
Cuma günü covid icin aşı oldum, Çarşamba günü seyahatim var hala enabiza islenmedi islemim. Arıyorum sistemsel hata deniyor ancak benden sonra asi olan yakinlarimin sisteme hemen düştü islemleri. Muhattap da bulamiyorum. Asla tavsiye etmiyorum.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba Sena Hanım
Tüm Türkiye aşıla programını kullanıyor sistem üzerinden aşı yapılmadan önce onay alınıyor ve aşı yapılıyor. Alınan onayın sisteme düşmesi program tarafından gerçekleştiriliyor. Öğrendiğimiz kadarıyla bu zaman zaman oluyor. Kısacası sitem ettiğiniz problem Hastanemiz kaynaklı değil maalesef.
İyi günler dileriz.

Hakan ERTUNÇ – 4 hafta önce
Covid aşı kuyruğuna girdik, randevu saatimizden yaklaşık 1 saat sonra sıra geldi. Randevusuz da alıyorlar.

İşletme sahibinin yanıtı4 hafta önce
Merhaba;
Şu anda sinovac ve biontec randevusuz aşı yaptırılmamaktadır.

Hasan Berk Turan – 2 ay önce
Telefon ile arayarak randevu ve sigorta geçerliliğini teyit etmemize rağmen çocuk bölümü bankosundan sigorta ismini mapfre söylememize rağmen kaba tabirle geçmiyor burada diyerek inceleme gereğinde bile bulunmaması üzerine açıklama yaparak kendilerine durumu izah ederek ve sigorta şirketi ismini yazılı olarak gostermemiz sonucunda işlem başlatıldı. Kan alma olayı zaten tam bir kabus çocuğun kolunu elini delik deşik ettiler. İlk vw son oldu… Kesinlikle tavsiye etmiyorum…

By farude

Bir yanıt yazın