Ankara Pursaklar ilçesinde Hizmet eden Özel Duru Tıp Merkezi ile ilgili Öğrenmek istedikleriniz Sizler için Bir Araya Toplanıp Sayfamızda Sizlere Sunulmaktadır.Özel Duru Tıp Merkezi Nerede,Özel Duru Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Özel Duru Tıp Merkezi Telefon Numarası,Özel Duru Tıp Merkezi Adresi,Özel Duru Tıp Merkezi iletişim Bilgileri,Özel Duru Tıp Merkezi Doktorları,Özel Duru Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Duru Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Duru Tıp Merkezi Covid Testi,Özel Duru Tıp Merkezi Kadın Doğum Fiyatları,Özel Duru Tıp Merkezi Kadın Doğum Doktorları,Özel Duru Tıp Merkezi Cildiye Doktorları,Özel Duru Tıp Merkezi iş Başvurusu,Özel Duru Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Özel Duru Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Mimar Sinan, Uzayan Sk. No:3, 06145 Pursaklar/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: Pursaklar

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 328 36 00

Özel Duru Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Duru Tıp Merkezi Doktorları

Özel Duru Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hasret Ay – 2 hafta önce YENİ
Bir kaç yıldır duru tip merkezine geliyorum orda çalışan hemsirlerinizden yağmur hanım ve havva hanım gibi kaliteli kişiler varken onların yani sıra tecrübesiz berbat hemsireleriniz var ayrıca yağmur hanıma parantez açmak isterim ki yaşının genç olmasi dahilinde hem tecrübeli hem işinin ehli bir bayan.

Pursaklar Burada – 4 hafta önce
Gerçekleri konuşmak lazım. On yıllardır Pursaklar’ın kahrını çeken, neredeyse hemen herkesin bir kere yolu düştüğü, kiminin memnun kiminin şikayet ile ayrıldığı, ilçede çok uzun yıllar ve aralıksız hizmet veren, bazen kalabalıktan, bazen personel yeteneksizliğinden, bazen de ufak şanssızlıklardan şikayet alan bir tesis. Evet bizim de zaman zaman şikayetleriniz oldu ama 150 bin nüfuslu bir ilçeye yeri geldi tek başına yetmeye çalıştı.

Hakkını yememek lazım 👏

İyi k varsın Duru ☺️

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz, sizlere etkin bir sağlık hizmeti vermek için her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz. Sağlıklı günler dileriz.

Sema Işık – bir ay önce
Dış doktorumuz Asenur hanım iki kanal tedavimi yaptı aynı zamanda 5 yaşındaki oğlumun dolgu dişini yaptı hem güler yüzlü hem işinin ehli kesinlikle tavsiye ederim pursaklarda bir çok dişçi aradım devletten randuvuyu çok ileri tarihe attılar o yüzden gitmedim iyiki onu tercih etmişiz.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Değerli yorumlarınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Rahime Ramazan – bir ay önce
Kadin doğuma gidiyorum böyle ilgili.iyi bi doktor görmedim tereddüt etmeden seçe bilirsiniz iyiki.gitmişim.iyiki orayı seçmişim.

Ek Gıda Defterim – 2 ay önce
Antikor testi yapılıyor mu yapılıyorsa ücreti nedir birde covid gecirdigimi dusunuyorum test vermedim ama 10.gunum ne zaman yaptirmaliyim antikor testini?

Fatma Zehra Çoban – 3 ay önce
Kadın doğum doktoru Ayşe hanımın ismini çok duyarak gittim ama ben hayal kırıklığına uğradım 14 haftalık gebeliğim için ilk defa geldiğimi söyledim sadece 3_4 dakika baktı utrasonla hiç hiç detaylı bakmadı ben daha yerimden kalmadan doktor çekip gitti birşey sorcaktım dedim hemşiresi ne sorcaktın dedi zaten girer girmez bilgi almak yerine direk utrasona alıyolar böyle bir sistem hiç görmedim aynı gün başka bir özel hastaneye gittim doktor bana 20 dk bebegimi anlattı heryerini ölçtü tüm sorularımı yanıtladı böyle olmalıydı 2 dk hastayı geçiştirip gitmekle olmuyo kesinlikle

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Merhabalar Fatma Zehra Hanım Öncelikle yaşadığınız bu olumsuz olay için üzüntümüzü belirtmek isteriz. Konuyla ilgili siz ve diğer hastalarımızın benzer sorunlar yaşamaması için gerekli önlemlerimizi almaya çalışmaktayız. Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için sizin değerli görüşlerinize ihtiyacımız vardır kurum yetkilimiz Enis Bey’e 05077203628 numaralı hattan iletişime geçerseniz memnun oluruz. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

ELİF SAVAŞÇI – 2 ay önce
İlgi alaka sıfır paranla rezil oluyorsun böyle rezil hastane görmedim 1 saat bekletiler diş bölümünden randevu aldım çıktık geldik

Ali Mert – 2 ay önce
Kan alan hemşirenin insanlara davranışı hiç hoş degil hastane yönetimi olarak personelini hastalara davranış konusunda bilgilendirmeli ve egitmeli

abdurrahman demirci – 5 ay önce
Duru tıp kurumuna diş randevumuzu alıp geldik. Dış hekimi çok ilgili alakalı birisiydi. Daha önce de buradan hizmet aldık. Ancak kurumun hasta hakları hususunda bazı sorunları var. Kuruma gelen hasta ücret odemesine rağmen kimliği müracaatta rehin tutuluyor. Çıkarken iade ediliyor bunun anlamı şudur: “Ben sana güvenmiyorum”.
Peki ben neden Duru tıpa güveneyim? Ayrıca kimligim başkasının elindeyken nasıl güvende olayım? Keza 2 Haziran Çarşamba saat 18.31 de görev yapan kadın çalışanın saygısız tavırları da cabası!!! Kurumun çözümünü ve cevabını merak ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
Merhabalar Abdurrahman Bey Öncelikle diş bölümünde ki memnuniyetiniz bizleri mutlu etmektedir, yaşadığınız bu olumsuz olay için üzüntümüzü belirtmek isteriz. Konuyla ilgili hızlı bir şekilde size dönüş yapılmış olup sizin bilginiz ışığında araştırmalarımızı yapıp siz ve diğer hastalarımızın benzer sorunlar yaşamaması için gerekli önlemlerimizi almaya çalışmaktayız. Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek üzere her zaman yanınızdayız. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın