Özel Esentepe Hastanesi, poliklinik hizmetleri, radyoloji ünitesi, laboratuvar ünitesi, tam teşekküllü ameliyathaneleri,acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile hastalarına üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.Sosyal sorumluluk anlayışı içinde,kalite hedefleri doğrultusunda,tıp alanındaki en son yenilikler ışığında,tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden,hasta haklarına saygı duyarak,kaliteli sağlık hizmeti sunmak.Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun geniş kesimine ulaştırmada, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olarak tanınmak

Adres: Esentepe, Sanayi Cd. D:No:169, 16130 Nilüfer/Bursa

Hizmet verilen bölgeler: Mudanya ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 3 332

Özel Esentepe Hastanesi Yol Tarifi

Özel Esentepe Hastanesi Hakkında Yorumlar

Güzide Saraç – 2 ay önce
Gebelik öncesi ve gebelik sürecimi Neşe Kaplan Karakaş ile sürdürdüm. Neşe Hanım; sabrı ve güler yüzü ile süreci rahat geçirmenizi sağlayan, telefon ile sorularınızı yanıtlayan bir doktor kendisinden gördüğümüz memnuniyet sebebi ile diğer tüm doktorlarımızı esentepe hastanesinden tercih ettik fakat diğer doktorlardan memnun kalmadık. Cildiye, göz doktoru hatta çocuk doktorumuz muayene sırasında aceleci tavırları gerekli yerde yönlendirme ve açıklamalarının eksikliği bizim için yetersizdi. Doğum sırasında personelin tavrı çok tatlı ve rahatlatıcıydı. Tabi sadece doğum sırasında değil genel olarak hastanenin personelleri nazik ve sabırlı. Fakat hiç bir hastaneye personeli iyi diye gidilmiyor. 😆yetkililere duyurulur 😎

Selma ÖZTÜRK – 2 ay önce
25 Aralık tarihinde göz kontrolü için Bayram Çalışkan’a randevu almıştık. Ödemeyi yaptık sıraya geçtik. Doktor bey beş dakikalığına çıktı tam biz girmek üzere iken. Doktor beyin asistanı yanımda beş yaşında çocuğumla giremeyeceğimi söyledi. Dışarıda durmuyor dedim. Sonuçta ağlayarak çevreyi rahatsız etmesin diye düşündüm. Hanımefendi sanki doktor. Gereksiz tripler söylenmeler vs. Doktor bey gelmeden ödemeyi geri alıp iptal ettirdim kontrolü. Doktor bey in adını çok duymuştum, sürekli ona gelmek isterdik ama maalesef asistanın yüzünden adım atmam. Hastane şikayetleri dikkate almadığı için iyi yorum alamıyor.

Gezenpilli” AYGÜN – 2 ay önce
Yine sırf tetkikler pahallı geldiği için yazılmış kötü yorumları okuduğum çok iyi bildiğim için hiç itibar edilmemesi gerektiğini rahatlıkla söyleyebileceğim bie hastanedir Esentepe. Genç ancak pratiği çok cerrahi kadrosu ile ameliyatları covit ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirmeleri, emsali hastanelere göre gayet makul fiyatlı bir hastanedir.

Hem özele gideyim hem cebimden para çıkmasın diyenler için hiçbir özel hastane tavsiye edilebilir değildir zaten. Kaldıki tetkik gibi bazı konularda hastalarında bilinçli olması gerekir.

Fiyat hizmet dengesi 👍🏻

Pilotumur Uludag Aviation – bir ay önce
Maalesef hizmet akışı çok yavaş, buna şükredin gibi bir anlayış hakim sanırım, labaratuvara tahlil bırakıyoruz 3 personel duyuyor bakiyor ilgilenen cevap veren yok 4 gün olur ses seda yok. Size verdiğimiz üç kuruş para bizi size bağımlı yapmadı elbette, küçük Bursada Hastanede çok uzmanda. Bir daha tercih etmem, ben istanbula en pahalı hastaneyede giderim ama yazik tesis sahipleri yatirim yapmis o kadar. ( Doktorları ayrı tutuyorum ) önemli olan bu yorumlardan daha iyiye ulaşma noktasında çaba harcamak. Umarım harcanır. Saygılarımla.

Eb Yil – 3 ay önce
09.11.2021 tatihinde cocuk doktoru Pinar Genc hn. ust solunum yolu enfeksiyonu olan, ateşi, ishali, kusması, halsizliği olmayan sadece burun akıntısı ve göz sulanması olan oğluma serum bağlanmasını, covid, influenza ve adını hatırlamadığım bir test yapılmasını talep etti.Tabi ki hiçbirini yaptırmadım.Sadece testler 485 TL idi.Serum bağlanmasının maliyeti ise 700 TL.185 TL doktor ücreti. Hemen hastaneyi terk ettik ve Şehir Hastanesine gittik.Acildeki doktor çocuğu gördüğü gibi ÜSYE dedi ve soğuk algınlığı ilacı verip gönderdi. Bu paralar kolay kazanılmıyor. Gerçekten para tuzağı. Hipokrat yemini ederken ayağını yukarı kaldırmış olmalı.

Goknur SETREKLI – 2 ay önce
Hastaya anlayiş sıfır. Grip için geldim. Çok fazla öksürüyordum. Esas şikayetim buydu. Dahiliye bölümü Doktor Bekir Arıman’dan randevu aldım. Bi takım ilaçlar verdi. Eczaneye gittim. Öksürük için olmadığını söyledi. Hekime tekrar dasismami önerdi. Gittim söyledim. Eczacı yanılıyor da olabilir. Ama tavrı o kadar sinir bozucuydu ki. Zaten tüm gün uyuyamamışim. Normal konuşmama rağmen tersledi. Tavrı çok iticiydi. Hastaya yaklaşımı çok yanlıştı. Ve hastane çok pahalı. Paranızla rezil oluyorsunuz!

esentepe özel retina göz hastanesi sanayi caddesi nilüfer/bursa
özel esentepe hastanesi cildiye doktorları
özel esentepe hastanesi çalışma saatleri
özel esentepe hastanesi göz doktorları
özel esentepe hastanesi ortopedi doktorları
özel esentepe hastanesi dahiliye doktorları
özel esentepe hastanesi dermatoloji
özel esentepe hastanesi dogum fiyatları
ozel esentepe hastanesi kadin dogum
özel esentepe hastanesi kadın doğum doktorları
özel esentepe hastanesi doğum ücretleri
özel esentepe hastanesi online randevu
özel esentepe hastanesi saç ekimi
özel esentepe hastanesi fiyatları
özel esentepe hastanesi fotoğraflar
özel esentepe hastanesi genel cerrahi doktorları
özel esentepe hastanesi gönül doyran
özel esentepe göz hastanesi
özel esentepe hastanesi psikiyatri
bursa özel esentepe hastanesi iletişim
özel esentepe hastanesi iş ilanları
özel esentepe hastanesi kimin
özel esentepe hastanesi insan kaynakları
özel medicabil hastanesi esentepe
özel esentepe hastanesi nilüfer/bursa
özel esentepe hastanesi nerede
özel esentepe hastanesi pcr testi
bursa özel esentepe hastanesi randevu alma
özel esentepe randevu
özel esentepe hastanesi sahibi
özel esentepe hastanesi şikayet
özel esentepe hastanesi tahlil sonuçları
özel esentepe hastanesi tel
özel esentepe hastanesi yol tarifi
özel esentepe tıp merkezi
özel esentepe hastanesi muayene ücretleri
özel esentepe hastanesi üroloji doktorları
esentepe özel hastane
esentepe özel hastanesi

By farude