Bursa Nilufer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Sağlık Kuruluşlarından Biri Olan Özel Medicabil Hastanesi ile Alakalı Bir Çok iletişim Ulaşım Randevu vb Gibi Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Sizlere Sunmaktayız.Özel Medicabil Hastanesi Özel Bir Hastane Olup Belirli Sigorta kurumları ile Çalışmaktadır.Özel Medicabil Hastanesi Doktorları,Özel Medicabil Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Medicabil Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Medicabil Hastanesi Pcr Testi Gibi Bir Çok Detaylı Bilgiler Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Özel Medicabil Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlere Paylaşırsanız Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: 1/A Mudanya Yolu Küre Sok Fethiye Mahallesi, 16140 Nilüfer/Bursa

Hizmet verilen bölgeler: Bursa ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 8 112

Özel Medicabil Hastanesi Yol Tarifi

Özel Medicabil Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Özer Erdem – 2 hafta önce YENİ
Öncelikle hastaneye girmeden otopark krizi yaşıyorsunuz. Özel bir hastanenin kesinlikle otoparkı olmalı. Biz dış doktordan hizmet aldık ve buranın ameliyathanesi ve odasını kullandık. Ameliyat öncesi ve sonrası herşey düzenli gitti. Çalışanlardan yana bir sıkıntımız olmadı. Temizlik zamanında yapılıyor. yemek zamanında geliyor. Oda resimlerini ekliyorum. Yeterli diyebiliriz. Mini buzdolabı da var. Giriş katında kantin var. İsterseniz çevrede de yemek için yerler var. FSM bulvarına 10 dakika mesafede. Odalarda acil çağrı düğmeleri var. Tv var. 3 tane asansörü var. Başhemşire her gün geliyor ve kontrolünü yapıyor. Çalışanlar maske kullanıyor.

Kori Bey – 4 ay önce
Kız arkadaşımın bir rahatsızlığından ötürü geldik. Ücretli hasta olmamıza rağmen 70 dakika ultrason sırası bekledik. Radyoloji hekimi Mehmet Emin bey harici sağlık hizmetleri çalışanları sanki devlet hastanesinden transfer edilme gibi, ilgisiz, tepeden bakan tavırlarla hizmet veriyorlar. Maaş almadan, Gönüllülük esasına göre çalışan kurum veya organizasyonlarda bile sizinle severek ilgileniyor, size severek hizmet veriyorlar. Bu hastanedeki atmosferi gram sevmedim. Radyoloji hekiminin yaklaşımı iyi olmasa, içeride olay çıkarırdım. “Ben böyle bi hastaneye neden 500 küsür lira para ödüyorum?” dedirtti bana. İki tane temiz koridor, ışıklı bekleme salonuna mı? İnternetteki diğer şikayetleri de gördükten sonra keşke buraya düşmeseydik dedim. Hastayı müşteri gibi gördüklerini bu kadar belli etmeseler keşke. Bundan sonra kolum kopsa bile buraya gelmem, kimseye de tavsiye etmem…

burcu ramazanoğlu – bir ay önce
Yeni doğan yoğun bakım ünitesi rezalet !!!
Devlet hastahanesinde bu kadar koşturmazlar emin olabilirsiniz. Sözde özel hastahane
Hemşireler açıklama yapmaktan aciz çoğunda bi egoist tavırlar doğum doktorumuz muazzam fakat geri kalan kısmı hiç ilgili değil. Özellikle orasının sorumlu baş hemşiresinden bilgi alabilmek için önce biraz ilgi gösteriyorsunuz ondan sonra canı isterse cevap veriyor. Sürekli bi kızma eyleminde bekliyor gibi. Yeni anne olmuş biri ve çocuğu yoğun bakımda hemşirelerin güzelce bilgilendirmesi gerekirken anneden herşeyi bilinmesi bekleniyor. Tabikide ilgili hemşirelerin hakkını yememek lazım. İşlerini layıkıyla yapan hemşirelerimize çok teşekkür ederiz. Bu arada
Şikayetimize dönüş yapan ve bizimle ilgilenen Gülşah hanıma teşekkür edemeden geçmeyeceğim. Keşke böyle sorunları yaşamadan önce bu aksiyonlar alınsa ama malesef üzgünüm. Bize dönüş sağlandığı için ve ilgi alakanız için Gülşah hanıma çok teşekkürler.

Ozan Sever – 2 ay önce
05.01.2022 de acile gittim, acil doktoru benimle ilgilenirken hastane yönetiminden olduğunu öğrendiğim biri kapı ağzından bakıp acil doktorunu sözde yavaş iş yaptığı için azarladı. Yanında acilden gelen bir hasta varken ve hastasıyla ilgilenirken bir doktoru azarlaması kadar saçma bir şey olamaz, özel hastane de daha iyi hizmet alırım diye gittiğim yerde doktor benimle ilgilendi diye azar yiyorsa böyle bir hastanenin hizmetini siz düşünün. Kimseye tavsiye etmiyorum.

halil enes – bir ay önce
Çocuk bölümünden recetem ile doktorun yanından ayrıldığımda doktorun sekreteri bu ilaçları piyasada bulamazsınız diyerek özellikle hastanenin tam yanındaki bir eczanenin adını vererek buradan alın diye yönlendirme yapıyorlar. Daha öncede bir çok kez özelde muayene olmamıza rağmen bu kadar ince hesaplari ilk kez görüyorum.bahsettikleri ilaç gayette tüm eczanelerde varmış.
Neden özellikle bir eczane adı veriyorlar anlamış değilim…
Acil etik çalışmaya davet ediyorum

Eren – bir ay önce
Pcr testini 18 saat sonra sonuçlandiran hastane, testi verirken 5-10 saate cikar diyorlar inanmayin. Zaten oncesinde ne kan testi vs verdiğimizde de sorun yaşıyorduk birdaha asla buraya gelmem.

T.C. Davut Turan – bir ay önce
Adına aldanarak gittiğim ama asla tavsiye edemeyeceğim bir hastane. Islem yapılacak iki birim arasında iletişim yok. Olmadığı gibi arayıp iletişime geçmek yerine iki düşman gibi bana git ona söyle beni arasın diye bir yaklaşım kabul edilebilir değil. Ben sağlığımla uğraşırken bu tür bir yaklaşım insancıl değildi.

By farude