Özel Ethica incirli Hastanesi istanbul Bakırköy ilçesinde Hizmet Etmekte Olan Bir Özel Hastanedir.Hastane ile ilgili Yapılan Yorumlara Bakılırsa Eğer Çok Teşekküllü Bir Hastanedir.Sizlere Hastaneye Nasıl Gidileceği Konusunda Detaylı Bilgileri Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.

Adres: Kartaltepe, İncirli Çıkmazı No:23, 34144 Bakırköy/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: (0212) 414 37 37

0850 222 3845

[email protected]

ÖZEL ETHİCA İNCİRLİ HASTANESİ HAKKINDA BİLGİ

Modern dönemdeki gelişmelerden sonra sağlık sektörünün farklı bir yere ve seviyeye ulaştığını söylemek yanlış olmaz. Bunun daha etkili bir yapıya sahip olduğunu ve sürekli büyüdüğünü görüyoruz.

Türkiye coğrafi konumu, sosyal yapısı, girişimciliğe odaklanması ve gelişmekte olan ekonomisi sayesinde bölgenin ve dünyanın yükselen yıldızı olmuştur. Bu nedenle sağlık sektörü küresel norm seviyesini yükseltmek zorunda.

Ethica Sağlık Grubu, sektörün sahip olduğu zorlukları ve sorumlulukları biliyor. Sağlığın önemini biliyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız işlerle sektörün güçlenmesine katkıda bulunuyoruz. Yönetim felsefemize göre, sektörü ticari ve rekabetçi bir temelden kurtarır ve kendileriyle rekabet eden hedefler oluştururuz. Sistemlerimizi ve prosedürlerimizi sürekli olarak değerlendirir, değerlendirir, geliştirir ve geliştirmeye önem verir ve önceliği verir. Sağlık ve kaliteyi birleştirirken asla dürüstlük ve uygun fiyattan ödün vermeyiz.

Sağlık ciddi bir sorumluluktur. Ethica Sağlık Grubu’nun adından güç ve ilham alarak, insan sağlığına saygılı olmak, uzman doktorlarımızla doğru tanı ve tedavileri sağlamak ve hastalarımıza sağlığını getirerek, kesinlikle gerekli tıbbi etikleri hiçbir zaman unutmadık.

Bu ciddi sorumluluğu yerine getirmek için hep kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Şu anki durumunu takip ederken sağlık sisteminin geniş ve çeşitli yapısına katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Hedeflerimize doğru ilerlerken bu değerlerden ödün vermemenin gerekliliğinin farkındayız.

Tüm bu gereklilikleri ahlaki bir görev olarak görüyoruz ve önemli bir sektörde olduğumuzu ve taahhüt ve bağlılıkla hastalarımıza tedaviler sağladığımızı hatırlamaya devam edeceğiz.

Sağlıklı günler dileklerimle,

Dr. Murat Akdoğan
Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

ÖZEL ETHİCA İNCİRLİ HASTANESİ TANITIM VİDEOSU

ÖZEL ETHİCA İNCİRLİ YOL HARİTASI

By farude

Bir yanıt yazın