Özel Fatih Nur Polikliniği Randevu alma,Özel Fatih Nur Polikliniği Nerede,Özel Fatih Nur Polikliniği iletişim,Özel Fatih Nur Polikliniği Doktorları,Özel Fatih Nur Polikliniği Nasıl Giderim,Özel Fatih Nur Polikliniği Muayene Ücreti,Özel Fatih Nur Polikliniği iş Başvurusu,Özel Fatih Nur Polikliniği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgiye ulaşabilmeniz için Bütün Bilgileri Tek Sayfada Toplayıp Siz Değerli Ziyaretçilerimizin Önüne Seriyoruz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bu Bilgileri Teyit edip Öyle Hareket Etmenizdir.Sürekli Bu Bilgiler Güncelleniyor Olabilir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Dervişali, No: 154, Fevzi Paşa Cd., 34087 Fatih/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00

Telefon: (0212) 635 03 13

Fax: +90 (212) 635 03 14

WhatsApp: +90 (549) 635 03 13

Email: [email protected]

Email: [email protected]

Özel Fatih Nur Polikliniği Yol Tarifi

Özel Fatih Nur Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

merd ds – bir ay önce
Daha önce kızımın tırnağını çektirmiştik zorlu bir süreçti ve tekrarladık araştırmalar sonucu tel tedavisine başladık ve oldukça memnun kaldık Nur Hanım korkan kızıma güleryüzlü ve sabırlı davrandı 2. seansta kızımın tüm ağrıları geçmişti şuan tedaviye devam ediyoruz tırnağın şekil alması açısından ama ağrı 0 diyor kızım.Çok memnun kaldık

İsmail Sönmez – bir ay önce
Mehmet hoca çok ilgili ve işinin ehli Rozesa teşhisi konmuş ve çare bulamamıştım Allaha şükür bir kaç seansta sorunum yok oldu. Ayrıca yılda bir kaç kez uğrayıp hacamat yaptırırım herkezede tavsiye ederim

Recep Sari – bir ay önce
Sinüzitim vardı bas agrısından duramıyordum Doktor Mehmet Bey in tavsiyesiyle başımdan hacamat yaptırdım şimdi agrım falan kalmadı üç ayda bir hacamat yaptırıyorum bugün yine yaptırdım kendisinden rabbim razı olsun.Herkese tavsiye ediyorum eşi dr seval hanım da bayanlara yapıyor bilginiz olsun selamlar.

Recep Ak – 2 ay önce
Bu poliklinikten uzak durun eşim dişini kanal tedavisi yaptı ölümden döndü ağrıdan işim ehli değiller birde suçunu kabul etmiyorlar ters cevap veriyorlar ben de burda diyorumki buraya gitmeden önce iki defa düşünün kimsenin canı yanmasın

Zeynep Riza Altay – 2 ay önce
Yaklaşık üç sene önce Dr seval hnm’ı bulunca altın bulmuş gibi olduk ben ve Kardeşim İpek.
Omuzunda Kas yıtirdiğim vardı , karaciğerimde bazı sorunlar yaşıyordum, birde dizlerimde ödem oluşmuştu. İlk gelişimizde ne olacağını neticesinden ne derecede memnun kalacağımızı bilmiyorduk.
İyiki gelmişiz çok teşekkürler

Mehveş Gülşah Öz – 3 ay önce
Alerjik rinit sebebiyle ozon tedavisine başladım,aslında düzeltir mi düzeltmez mi diye ikilemde kalmıştım ancak iyi ki gitmişim. Tüm halsizliğim,yorgunluğum ve alerjim bitti denecek derecede azaldı. Nefes alamama problemim ortadan kalktı 🙂 Her soruma cevap veren ve ilgilenen Dr. Mehmet Bey’e teşekkür ederim.

SEVGİ ALBAYRAK BOZKURT – 4 ay önce
Merhaba, Ailecek gittiğimiz bir poliklinik müdahaleler doktorlar tarafından yapılıyor benim için bu bir artı ve ne zaman bir rahatsızlık ile gitsek her zaman şifasını bulduk ben bacak ağrısı, kansızlık ve son zamanlarda covid-19 geçirdiğim için saç dökülmesi şikayetiyle başvurdum. Seval hocam sayesinde gulitensiz beslenme ile tanıştım. 👏🏻 Şuan biorezonans tedavisi alıyorum seanslarım henüz bitmedi saç dökülmem durdu şimdi yeni çıkanları görmek için seval hocamla takipteyiz. Belli aralıklarla hacemat da yaptırıyorum tavsiye ediyorum. 👍🏻 🌟🌟🌟🌟🌟

Yesim K – 5 ay önce
Seval Hanım olağanüstü doğal ve hastalarıyla oldukça ilgili bir tıp doktoru. Her görüşmemizde dosyamı detaylı inceliyor, detaylı sorular soruyor ve mevcut durumu değerlendiriyor. Tıp doktorluğunun yanı sıra uyguladığı alternatif tıp yöntemleri hayatıma hızlı bir şekilde iyileşme ve sağlık getirdi. Periyodik olarak hacamat yaptırıyorum, vücudumda birikmiş katkı maddeleri, ağır metaller ve daha pek çok toksik maddeden kurtuluyorum. Seval Hanım’ın sırtıma uygulamış olduğu hacamat ayrıca yıllarca başımın belâsı olan fibromiyaljiyi tek seansta geçirdi. Sülük tedâvisi ve yanı sıra uygulamamı istediği bana özel bir beslenme sistemi ile eklemlerimdeki ağrılar geçti. Kendisi ile tanıştığım için çok mutluyum. Büyük sabrı, şefkati ve ilgisi ile çarçabuk şifâ buluyorum. Kendileri başta olmak üzere bu polikliniğe emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Mevlude Demir – 4 ay önce
Merhabalar. Yaklaşık 3 yıla yakın bir süredir ailecek Seval hocama gidiiyoruz. Gerek hacamat olsun gerek akapunktur olsun gerekse diğer tedavi yöntemleri olsun tabiri caizse on numara beş yıldız. Ayrıca hekim kimliği ile hastalıklara yaklaşımı ayrıca mükemmel. Son olarak da söylemeden geçemiycem naif ve insana huzur veren pozitif bir kişiliğe sahip. Şiddetle tavsiye ederim.

By farude

Bir yanıt yazın