İstanbul Sultangazi İlçesinde Hizmet Yapan Özel Gazi Hastanesi Özel Bir Hastane Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Çalışmaktadır.Özel Gazi Hastanesi ile ilgili Detaylı İletişim Bilgileri Ve Yol Tarifi İle Detaylı Bilgi Birde Hastane ile ilgili Yapılmış Yorumlar Sizler için Web Sitemizde Yayınlanmıştır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

İletişim Bilgileri

Yunus Emre Mah. İsmetpaşa Cad. No:27 Sultangazi / İSTANBUL

Telefon : 0 (212) 650 18 19

Email : [email protected]

ÖZEL GAZİ HASTANESİ YOL HARİTASI

ÖZEL GAZİ HASTANESİ TANITIM FİLMİ

ÖZEL GAZİ HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLA

—–} TIKLA {——

ÖZEL GAZİ HASTANESİ TIBBİ BİRİMLER

Ortopedi ve Travmatoloji

Kadın Doğum

Psikiyatri

Göz Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları

Radyoloji

Nöroloji

İç Hastalıkları

Genel Cerrahi

Kulak Burun Boğaz

Üroloji

Anestezi ve Yoğun Bakım

Biyokimya ve Mikrobiyoloji

Diş Hastalıkları

Fizik Tedavi

Cildiye

ÖZEL GAZİ HASTANESİ YÖNETİM KURULU

Genel Koordinatör : Ruken Kolçak Gümüştekin

Başhekim : Hakkı KÖSE

Gazi Hastanesi’nin Web sitesine hoş geldiniz. Bu site hastanemizin tanıtımı, doktorlarımız hakkında bilgi sağlamanız ve sağlık hizmetleri konusunda ayrıntılı açıklamalar öğrenmeniz için size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Gazi Hastanesi, İstanbul’da pek çok sağlık hizmetleri sağlar. Bölgesinde tek travma merkezi ve dört yataklı travma yoğun bakım merkezi burada bulunmaktadır.

Tıbbi bakımımız geniş bir yelpazeye sunmak için yeterlidir. Biz her gün bu bakımın kalitesi için çalışıyoruz. Bakım kalitesini yükseltmek için en titiz değerlendirmeleri yapıyoruz. Uluslararası kabul görmüş kurallara uygun olan bir hizmet sunuyoruz.

SGK müfettişleri tarafından periyodik dönemlerde yapılan değerlendirmelerde, aynı sınıf hastaneler içinde en iyi notu almış durumdayız.

İç Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Göz Hastalıkları, Üroloji, Radyoloji, Anestezi ve Yoğun Bakım, Mikrobiyoloji, Diş Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye dallarında başarımızı kanıtladık.

2009 yılında, ülkede sağlık hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, hasta bakımı ve güvenliği konusunda İSO belgesini almak üzere olan Gazi Hastanesi, bölgesindeki tek hastanedir. Hastanemiz 31.05.2010 Tarihinde İSO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM BELGESİ’ni almıştır. 2018 yılında da sağlık turizmi yetki belgesini almıştır.

Kalite Yönetim Programı, ulusal standartlarda hasta bakımını hedeflemiştir. Kültürel ve etnik çeşitliliğe duyarlılık göstermek için çalışanların felsefe ve pratiğini geliştirmeye çalışmaktadır. Klinik sonuçlar için titiz değerlendirmeler yapılmaktadır. Uyum mükemmelliği gösteren sağlık kuruluşu hastaya güven verir.

Web sitemiz aracılığıyla tarama yaparak hemşire ve doktorlarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Lütfen herhangi bir öneri ya da ihtiyaçlarınızı nasıl daha iyi karşılayabileceğimiz bir düşünceniz varsa, bize bildirin.

Saygılarımızla

ÖZEL GAZİ HASTANESİ ANLAŞMALI OLDUĞU KURUMLAR

ÖZEL GAZİ HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR !!

Veysi Yildiz – 3 hafta önce
2019’un Eylül ayında altı aylık olan oğlumu sünnet ettirdim. Çocuğu ameliyathaneye aldılar. Ne bana ne de annesine izin verdiler. Doktor Hakkı Bey’in sünnet ettirdiğini söylediler. Oğlumun pp’si iyileştikçe işin içinde bir tuhaflık olduğunu …Devamı

İşletme sahibinin yanıtı – 3 hafta önce

Merhaba ;
Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Gazi Hastanesi olarak teşekkür ederiz. …Devamı

bal havin – bir hafta önce
Başı boş olan bütün varlıkların toplama merkezi haline gelmiş ego kibir jöle kafalı müdür böyle yani

Özgür Dünya – 3 hafta önce

Çalışan dogumhane hemşirelerin ilgi ve alakaları takdire şayan fakat hastahane evrak reçete ve yönetim işleyişi berbat ötesi yerlerde burayı tercih edecek arkadaşların önceden muhasebe yada doktorları ile ücret pazarlığı yapması da ayrı …Devamı

Randevu Al

By farude

Bir yanıt yazın