izmir Konak İlçesinde Hizmet Veren Sağlık Kurumu Olan Özel Hayat Hastanesi Özel Bir Hastane Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Çalışmaktadır.Özel Hayat Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Sizlere Sayfamızda Sunmaktayız.Özel Hayat Hastanesi Doktorları,Özel Hayat Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Hayat Hastanesi Pcr Testi,Özel Hayat Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Hayat Hastanesi Cildiye Doktorları,Özel Hayat Hastanesi Saç Ekimi,Özel Hayat Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Hayat Hastanesi iş ilanları,Özel Hayat Hastanesi Nerede,Özel Hayat Hastanesi Nasıl Gidilir,Özel Hayat Hastanesi Telefon Numarası,Özel Hayat Hastanesi Adresi,Özel Hayat Hastanesi iletişim Bilgileri,Özel Hayat Hastanesi Yorumlar,Özel Hayat Hastanesi Şikayetler,Lütfen Özel Hayat Hastanesi ile ilgili Görüşlerinizi Yorumlarda Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Fevzi Paşa, 452. Sk. No:17, 35260 Konak/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00

Telefon: (0232) 441 21 11

Adres : 336 Sok. No:26 Karataş / Konak -İZMİR

Tel : +90 232 441 41 70

Email : [email protected]

Özel Hayat Hastanesi Yol Tarifi

Özel Hayat Hastanesi Doktorları

Özel Hayat Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sevda Solak – 2 ay önce
Pastanesi Çok kaliteli bir eğitim yeri diye hastaneye Hiçbir sıra beklemeden tertemiz muayenenizi oluyoruz yazdığımızı yazdırıyoruz ve doktorumuz gayet iyi muayene ediyor karşısındaki eczanelerden sorunsuz bir şekilde ilaçlarımızı alıyoruz Ve tedavi oluyoruz gerçekten hastane konusunda hiçbir sıkıntı çektiğimi bir yer

Ercan YAKUT – 3 ay önce
Hayat hastanesi yönetim kurulu başkanı Ahmet bey Başhekimi sayın Fatih hocama Gülşen hemşerimize Sabahat’ı hemşerimize sonsuz teşekkür ediyoruz

Arif Ünlü – 5 ay önce
O kadar ciddiyetsiz bir kurum ki 2 sefer doğrulayıp alınan randevuya yaşlı annem babam uzak bir mesafeden geldiklerinde, bugün bütün polikliniklerimiz kapalı, kiminle görüşüp aldıysanız randevuyu onu bulun denen bir yer. SAĞLIK CİDDİYET İSTER, BURADA ASPARAGAS YILDIZ KASMIŞSINIZ BELLİ Kİ AMA TERCİH EDECEKLER İÇİN BİR DÜŞÜNÜN DERİM!

Ek olarak: Randevu kaydını alan afedersinizde barzo bir beyefendiydi (bu sıfat asla yakışmayacak olsa da), hö, la bi durun falan etrafıyla konuşur halde açtı telefonu, buyrun diye girdi konuşmaya ve bu kişi randevu kaydını aldı, düşünün hastanenin kimlere emanet olduğunu.

Esra Karaca – 7 ay önce
Annem doğum yaptı 15.05.2021 tarihinde hasta bakıcı maskesiz odaya geldi. Annem normal doğum yaptığı için kanaması çok geliyordu ve alez kirleniyordu isteyince tavırlı veriliyordu. Bir kere de çarşaf kirlendi gerekirse ben değiştirebilirim sadece temiz bie nevresim vermelerini istedim yok personel gelecek denildi evett personel geldi ama Maskesiz odada yeni doğan kardeşim ve annem olmasına rağmen özellikle uyardım ama hiç oralı olmadı Annemin ağrısı bütün gece oldu kimse gelip bakmadı kardeşim sabaha kadar ağladı ebe sabah odaya gelince söyledik ve ebe evet sesi geldi dedi ama ayaklarımız ağrıyor malum o sırada uzanıyorduk dedi gelmediler neden ağlıyor diye . doğumun sabahında hastaneden çıkmak istedik hem hastane kirliydi hemde çok ilgisizlerdi işin ironisi ise bebek doktoru muayene etmedi randevu alın dedi pazartesi randevu istedik dolu denildi sonuçta bebek muayene edilmedi bu önemli sabah gelsek erkenden olır mu diye sorduğumuzda ise iki üç saat beklersiniz ben söyliyim denildi. sabah kardeşimden kan alındı sonuçlar iyi eve gidebilirsiniz denildi eve geldik akşamında ise Behçet uz çocuk hastanesine ağlamaları için götürdük daha 24 saati dolmayan kardeşimi yoğun bakıma aldılar. Yetkiliyi aradım durumu anlattım özür diledi ve personel ile görüşeceğini ve geri dönüş yapacağını söyledi ama yapmadı. Berbat bir hastane kimse gitmesin. Çocuğunuzu ve kendinizi düşünüyorsanız gitmeyin .

İşletme sahibinin yanıtı 7 ay önce
Değerli hastamız, vermiş olduğunuz değerli geribildirim doğrultusunda, yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimin sebepleri araştırılmakta ve söz konusu personellerimiz ve olaylar ile ilgili gerekli araştırma çalışmaları ve işlemler başlatılmıştır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Gamze Nur Çelik – 5 ay önce
Ari sokması için geldik, biz burada bakmıyoruz dediler. Sehre yabancı olduğumuzu hastanenin isminde doğum hastanesi olduğunun anlasilmadigini söyledik ama tavırları çok kabaydı. Yani sanki organ nakli istemisiz gibi davrandılar. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.

Ahmet Ahlak – 4 ay önce
Bu hastane harika çalışanları güler yüzlü ilgileniyorlar odalar temiz gayet mutluluk ve huzur verıyor daha ne diyebilirim herşey çok güzel

Aysun Aysun – 5 ay önce
Rezillikten öte bir hastane. Kesinlikle refakatçi olarak kalınmaz! Gece 12’den sonra hastanenin içinde pöfür pöfür sigara içiyor çalışanlar, regakçilere de yasak 12den sonra ne sigara içebilirsin ne gece kapıya çıkabilirsin neymiş yasakmış. Televizyon izleyeceğiz neymiş sinyal yokmuş , sıcaktan gebereceğiz neymiş klima çalışmıyormuş o zaman hastaneyi kapatın millet parasıyla rezil oluyor…

By farude