Özel Su Hospital Hastanesi Doktorları,Özel Su Hospital Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Su Hospital Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Su Hospital Hastanesi Cildiye Doktorları,Özel Su Hospital Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Özel Su Hospital Hastanesi Doğum Fiyatları,Özel Su Hospital Hastanesi Nöroloji,Özel Su Hospital Hastanesi Üroloji,Özel Su Hospital Hastanesi Nerede,Özel Su Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir,Özel Su Hospital Hastanesi Telefon Numarası,Özel Su Hospital Hastanesi iletişim Bilgileri,Özel Su Hospital Hastanesi Adresi,Özel Su Hospital Hastanesi Yol Tarifi,Özel Su Hospital Hastanesi Yorumlar,Özel Su Hospital Hastanesi Şikayetler,Özel Su Hospital Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Detaylı Bilgi Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 488 24 88

Özel Su Hospital Hastanesi Yol Tarifi

Özel Su Hospital Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Doğadan Yansımalar – bir ay önce
Sabahtan akşama kadar acil hastaya müdahele olmadığı gibi doktoru da biz olduk..3.500 tl paramızı alıp sonuç koca bir sıfır.. Siz tedavi mi ediyorsunuz insanları mi soyuyorsunuz?

ces2G – bir ay önce
Temiz ve güzel bir hastane. İlk çocuğumun doğumu burada oldu ve çok memnun kaldık. Hemşiresinden personeline hepinize ilginiz için çok teşekkürler.

By farude