Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi İstanbul Küçükçekmece İlçesinde Hizmet Eden Bir Özel Hastanedir.Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi için Gerekli Sigorta Şirketleri Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşılmıştır.Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Anlaşmalı Olduğu Sigorta Kurumları,Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Randevu alma,Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Doktorları,Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Muayene Ücreti,Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlere Sunulmuştur.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Atatürk, 1. İkitelli Cad. No:135, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0850 811 3400

Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Yol Tarifi

Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Tanıtım Filmi

Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Doktorları

Op.Dr. Zafer SOYDAN
Gyn.Op.Dr. Vedat AYDIN
Uzm.Dr. Tülay Alışkan Oral
Dyt. Tuğçe ÇİÇEK
Uzm.Dr. Süheyl POÇAN
Gyn.Op.Dr. Soner PUL
Op.Dr. Sinan ALBAYRAK
Op.Dr. Semih Urvasızoğlu
Op.Dr. Selçuk GÖZCÜ
Uzm.Dr. Sebahattin ŞİT
Uzm.Dr. Saadet ŞAHİN
Uzm.Dr. Rıza Kaya
Gyn.Op.Dr. Reşat BAHAT
Dt. Osman Ufuk YILDIRIM
Uzm.Dr. Oktay Murat KIRÇUVAL
Uzm.Dr. Nurcan Gül BALIK
Gyn.Op.Dr. Neslihan BAHAT
Uzm.Dr. Nermin BAHAT
Dr. Nail UZUNLULU
Uzm.Dr. Mustafa Ahmet HUYUT
Op.Dr. Muharrem KARAKAYA
Dr. Muhammed İbrahim AKPINAR
Prof.Dr. Mücahit ÖZYAZAR
Uzm.Dr. Mehmet Timur TOLGAY
Op.Dr. Mehmet EBRİ
Gyn.Op.Dr. M. Ali Serkan ÖZKUL
Prof.Dr. Kıvanç ŞEREFHANOĞLU
Uzm.Dr. İsmail BALABAN
Uzm.Dr. İhsan BAŞPINAR
Doç.Dr. Hüseyin KADIOĞLU
Yrd.Doç.Dr. Hülya BAHAT
Dr. Hatice Yoldaş
Op.Dr. Hasan Murat ÜNAL
Op.Dr. Hasan MERCAN
Uzm.Dr. Hakan GÜLBAYRAK
Yrd.Doç.Dr. Fuat ESEROL
Uzm.Dr. Fatih Keskin
Dyt. Eda MANCOĞLU
Doç.Dr. Deniz Tuna Edizer
Uzm.Dr. Cafer KÖŞKEROĞLU
Uzm.Dr. Ali Selçuk BAYKALÖZ
Op.Dr. Ali Hakan ERGENEKON
Op.Dr. Ajlan KASABALIGİL
Gyn.Op.Dr. Ahmet YAVAŞ

Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Özel İkitelli Batı Bahat Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Murat Okumuş – bir ay önce
31/07/2021 tarihinde gece 22:30 da 6 aylık çocuğumun ateşi 39 dereceye yükseldiği için eşim batı bahat hospital İkitelli’ye götürmüş ben işteydim muayenesi yapılmış, tahlil istenmiş. Yapılacak olan tahlil 75 lira tutmuş, eşim yanında para olmadığını ve benim yolda hastaneye doğru geldiğimi söylediği halde tahlilleri yapılmamış ve hastaneden gönderilmiş. Sizin kadar paragöz bir hastane İstanbul’da başka yerde görülmemiştir. İnsan hiç 39 derece ateşi olan 6 aylık bebeği 75 lira tahlil ücreti olmadığı için kapının önüne koyulurmu. Sizin vicdanınızın seviyesi 75 liraya kadar düştü mü. Özellikle Reşat BAHAT’a yazıklar olsun.

Nur Kirazlı – 7 ay önce
İyiden iyiye kalitesi yerlere düşmüş hastane. Giriş koridorlarında hijyenik olmayan paspaslar, buz gibi hastane koridoru, cırlayan hastane çalışanları. Muayene olmadan usulsüz şekilde zorla ilave ücreti gösterir belgeyi elden teslim ettiklerine dair evrak imzalatmaları ama istememize rağmen evrak vermemeleri derken rezillikleri saymakla bitmiyor.

Kasım Aras – 3 hafta önce YENİ
KBB de Op.dr.Hasan Mercan ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Çok iyi bi doktor. Orada çalışan tüm sağlık çalışanları son derece mütevazı insanlardı hastalarla olan iletişimleri gayet iyiydi.

Hatip Cırık – bir ay önce
Bu kadar kötü bir hastene olamaz hemşireler sorumsuz BAHAT değil de BERBAT OLMALI ismi Klima bile yok vantilatör var köşelerde

Muhammed Karakaya – bir ay önce
Istanbulda personeli hastalara bukadar kaba davranan bir hastahane daha yoktur insanlara bildiğin hayvan muamelesi yapıyorlar ozellikle covid aşısı için kesinlikle gidilmemesini tavsiye ederim

Yücel Aydemir – 4 ay önce
merhaba 22.12.2020 tarihinde eşim selin aydemir 20.00-21.00 saatleri arasında rahatsızlanmıştı üşüme ve ateş şüphesi ile 112 acili aradım arkadaşlar geldiğinde ise batı bahat hastanesine gideceklerini ve covid-19 süphesi ile gittikleri için herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini bana söylediler hastaneye gittiğimiz de ise covid testi için tarafımdan 250 tl ödeme alınmıştır kendilerine özel hasteneye gitmek gibi bir talep de bulunmadım hiç kimseyi tehlikeye atmamak için hastaneden çıkıp covid testini başka bir yerde yaptırtmak istemedim ve 250 tl ödemek zorunda kaldım sonra ki akşam tekrar 112 yi arayıp durumu anlattım ve kendileri bu durumun yasal olmadığını ve şikayetçi olmam gerektiğini söylediler bu durumdan ve hastaneden şikayetçi olduğumu belirtmek isterim ve yapmış olduğum ödemenin geri ödemesini istiyorum hali hazır da zaten cimere de şikayet de bulundum topkapı ssgm halkla ilişkilere şikayet de bulundum sağlık bakanlığına şikayet de bulundum (hepsine yazılı olarak) bunlara rağmen ödememi geri alamaz isem bir kuruşunu dahi helal etmiyorum..

taziye ziyareti – 2 ay önce
Tedavi bilincini yitirip ticarethaneye evrilen kurum. Hastaları “Hastalığınız ameliyat gerektirmektedir, BHT Clinic’te ameliyat olun” diyerek rant kapısı oluşturulmuş. Çevresinde bulunan eczane ve gözlükçüler de bunun farkında. Devlet hastanesinde sıra bekleyin, Hipokrat’ı mezarında ters döndüren bu zatlara teslim olmayın.

Selim Kılıç – 3 ay önce
Korona salgınında telefonla fiyat vermeyip, hastahaneye çağırmaları, salgın döneminde etik bir davranış değil, tüm özel hastahanelerden salgın döneminde alabildiğim fiyat bilgisini batı bakat hastahanesinden alamamaltayız, sağlık bakanlığına suç duyurusunda bulunuyorum.

Kutlubay Sinoplu – bir ay önce
Arkada sokaga gizli Otoparki oldugunu belirten isaretler olaydi daha iyiydi.

Ömer Güntay – 6 ay önce
Rezalet bir hastane. İki defa mecbur kaldım da gittim. Bir daha ölsem de katiyen adımımı atmam. Sebeplerini buraya yazmak dahi istemiyorum. Yazmaya değmez bunlara…

özel ikitelli batı bahat hastanesi iş başvurusu,
ikitelli batı bahat hastanesi,
ikitelli batı bahat hospital,
ikitelli batı bahat hastanesi randevu,
ikitelli batı bahat hastanesi doktorları,
ikitelli batı bahat,
ikitelli özel batı bahat hastanesi,
istanbul ikitelli batı bahat hastanesi,
ikitelli batı bahat hastanesi kadın doğum doktorları,
özel batı bahat hastanesi,
ikitelli batı bahat hastanesi iletişim,

By farude

Bir yanıt yazın