Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Kendi Bölgesinde Ve Kendi Kulvarında Bölge’de insanların En Çok Tercih Ettikleri Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Güler Yüzle Ve Şeffaf Yaklaşımı ile Hastaların Memnuniyeti Önemini Kendine Vizyon Olarak Kabullenen Bir Kurum Olarak Hizmetine Devam Etmektedir.Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi ile ilgili irtibat Telefon Numaraları Doktorları Muayene Ücreti Gibi Merak Edilen Diğer Bir Çok Konuların Cevabı Yazımızın Devamında Sizlerle Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.

Adres: Küçükyalı, Atatürk Caddesi, Talat Bey Sok. No:26, 34840 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 518 09 00

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Yol Haritası

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Doktorları

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Doktorları Anlaşmalı Kurumlar

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Payam Zolfagharian – bir ay önce
Ehliyet için rapor almaya gittim. Göz polikliniği çok dağınık ve tek doktor sadece bakıyor. ilgilenen kimse yoktu ve sıra sistemine halen geçmemişler. Eğer zamanınız değerliyse kesinlikle tavsiye etmem.

Daniela – bir ay önce
Cok dagnik bir yer. Personel cok kaba ve hic profesyonel degil. Kesinlikle gitmeyin. Hic memnum kalmadim. 1 yildiz bile fazla size.

feyza cetinkara – 3 ay önce
Herhangi bir sorun yasadiginizda Başhekiminin bile bugun yoğunum, yarin gelsin paylaşsın diyerek hastayı geri çevirdiği tip merkezi.

Ömer Yasat – 4 ay önce
Randevu yapıyorsun dis bölümün de saat 19 bide gelmiş 3 kişiyi aynı zamanda yazmisis bir saat bekleticegiz dlyir bana. Ben boyle profesyonelik olmayan hastane görmedim?

Tuncer Demir – 7 ay önce
Şikayetlere uygun bir dille yanıt vermek yerine, sahte hesaplar oluşturup yüzlerce sahte 5 yıldız vermek hiç yakışmamış. Az buçuk internetten anlayan bir kimse yorumların ve puanların sahte olduğunu anlayabiliyor.
Bunun yerine, hastaları ve hasta yakınlarını dinleyip sorunlara çözüm üretmek daha kalıcı ve uzun ömürlü sonuçlar doğuracaktır.
Civarda oturan çoğu kimse gibi ben de çeşitli kereler bu tıp merkezine muayeneye gittim. Çok daha önce dermatoloji bölümünde muayene olmuş, doktordan memnun kalmıştım. Fakat son bir yılda bir kaç kez göz muayenesi için bu tıp merkezine geldiğimde çok rahatsız edici durumlar ve davranışlarla karşılaştım. Uzun uzun ve ayrıntılı olarak anlatmaya lüzum görmüyorum. Kısaca söylemek gerekirse, Göz Doktoru hastalarla, aslında muhtemelen tüm insanlarla, nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen işini kötü yapan bir doktor. Ayrıca göz muayenesi için kullanılan çihaz da, ya çok kalitesiz ya da kalibrasyonsuz. Olumlu olarak söyleyebileceğim, genel olarak girişteki çalışanlar kibar ve özenli. Konumunun yakın olması dışında bu tıp merkezinin ne yazık ki başka bir özelliği yok. Umarım, şikayetleri dikkate alır ve insanlara daha iyi hizmet vermeye başlarlar.

hlya Ckn – 5 ay önce
Genellikle bana yakın olduğu için tercih ettiğim bir polikilinik müseyp bey muhteşem doktor ayrıca bugün gittiğim kbb Op.Dr.Osman özkeleş bey’e de ayrıca çok teşekkür ederim kulağım çok ağrıyordu boğazımın ağrısı kulağıma vuruyormuş kulağımı boğazımı temizledi çok ilgili bir doktor doktor ve çalışanların ilgisine çok teşekkür ederim

Ness Turr – 2 ay önce
Evimin çok yakınında yıllardır güvendiğim doktorlar var memnun olduğum bir kurum

The Rizospastis – 7 ay önce
Ibni sina tip merkezinden lazer epilasyon paketi almak gibi bir hata yaptik. Uygulama yapan calisan aslen satis ve kayittaydi. Uzman birinin uygulamayi yapacagini soyledi ama ilerleyen zamanlarda o uzman kisi hic bulunmadi ve seanslari satistaki gulay hanim yapmaya basladi. Her seansim sinir harbiyle bitti. Kadin cihazi vucudunuza temas ettirerek ozensiz bir sekilde 10 dakikada yalap salap yapiyor. Ayrica cihazi nasil kullanacagini da bilmiyor. Gozunun onundeki kili gormuyor ben gosteriyorum suralari da yapar misin diye ama bir yerden sonra artik utaniyor soylemeye insan. Ama o isini bu kadar ustun koru yapmaktan utanmiyor. Eve gidince vucumdaki yaniklari ve kalan killari gorunce sinir krizi geciriyorum. Asla tavsiye etmiyorum. O paraya daha iyi yapan bir suru merkez var.

Soulless Alien – 5 ay önce
göz doktoru hastaya hiç sormadan colourmatic gözlük camı yazıyor. hastayla iletişimi siz düşünün…..!!!

Selim Ata – 6 ay önce
Aşşağı yukarı 6 seneye yakın çok ciddi konular olmadıkça buraya geliriz..Bir durum hariç hiç bizi üzmediler..Onun için tek yıldızı kırıyorum..Ama gayet memnunum..

özel istanbul ibni sina tıp merkezi maltepe/istanbul
özel istanbul ibni sina hastanesi kartal
ibni sina tıp merkezi istanbul
özel ibni sina tıp merkezi
ibni sina tıp merkezi
ibni sina tıp merkezi maltepe
özel istanbul ibni sina tıp merkezi küçükyalı / maltepe/maltepe/istanbul
ibni sina tıp merkezi küçükyalı
ibni sina tıp merkezi randevu
ibni sina tıp merkezi doktorları
ibni sina tıp merkezi telefon

By farude

Bir yanıt yazın