İstanbul’un En İyi Özel Hastanelerinden Biri Olan Özel İstanbulum Tıp Merkezi Sultangazi ilçesinde Hizmette Bulunmaktadır Bu Hastane Özel Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Çalışmaktadır.Özel İstanbulum Tıp Merkezi ile ilgili Randevu Sistemi Ve iletişim Bilgileri Sizler için Yazının Alt Kısmında Paylaşılmıştır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Sultançiftliği, Eski Edirne Asf. No:623, 34265 Sultangazi/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: (0212) 476 45 00

WHATSAP HATTI : 0531 104 36 16

Mail: [email protected]

ÖZEL İSTANBULUM TIP MERKEZİ YOL HARİTASI

ÖZEL İSTANBULUM TIP MERKEZİ TIBBİ BİRİMLER

7/24 ACİL SERVİS
İnsan hayatı beklenmedik sürprizlerle doludur. Maalesef kimi zaman bu sürprizler pek de iyi olmayabilir. Aniden yaşanan sakatlıklar, kazalar, hastalık belirtilerinin şiddetlenmesi, travmalar, ciddi yaralanmalar gibi istenmeyen olaylar meydana geldiğinde tıbbi desteğin en kısa sürede alınması gerekmektedir.

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde 0-15 yaş arası çocukların sağlıklı çocuk takibi, taramaları, tüm çocukluk çağı aşı uygulamaları, beslenme eğitimi ve takibi, büyüme ve gelişme takibi yapılmakta; hastalık halinde ise teşhis ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.

ÇOCUK ALERJİSİ
Aşırı duyarlılık, alerjik tepkiler ve alerjik hastalıklar çocukluk döneminde ortaya çıkabilir. Alerjik ya da duyarlı bünyeler doğru tanı, gözlem ve tespit sonucunda tedavi edilebilmektedir. Çocukluk döneminde görülen astım, bahar nezlesi (alerjik rinit ve alerjik rinokonunkivit), egzama (atopik dermatit), alerjik yürüyüş, ilaç alerjisi, lateks alerjisi, arı alerjisi, kurdeşen (ürtiker), besin alerjileri ve anafilaksi tanı ve tedavisi gerçekleşmektedir.

ÇOCUK NÖROLOJİSİ
Çocuklardaki tüm kas ve sinir hastalıkları, beyin ve ayrıca da omurilik sorunları ile ilgilenen bölüm çocuk nörolojisi olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca bu bölüm gelişim nörolojisi ya da pediatrik nöroloji olarak da dile getirilebilinmektedir.

DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI)
Teşhis ve tedavisi cerrahi olmayan tüm hastalıkların birincil çözüm merkezi olan İç Hastalıkları (Dahiliye), yetişkin hasta grubunun ayaktan veya yatarak hizmet aldığı bir bölümdür.

7/24 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
Ağız ve diş sağlığı insan hayatının her döneminde büyük öneme sahiptir. Ağız ve diş sağlığı problemleri ve dişlerden kaynaklanan estetik sorunlar kişilerin hayatını ciddi anlamda olumsuz etkileyebilir. Ağız ve diş sağlığı problemleri genel sağlık üzerinde de etkili olabilir. Bu nedenle ağız ve diş sağlığı konusunda tam donanımlı sağlık kurumlarına ve alanında tecrübe sahibi profesyonel diş hekimlerine güvenmek gerekir.

PERİODONTOLOJİ
Periodontoloji, dişeti ve dişleri destekleyen ve koruyan sert ve yumuşak dokuları etkileyen hastalıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisi ile ilgili olan diş hekimliği dalıdır.

ORTODONTİ
Ortodonti bölümümüzde; çapraşık dişlerin düzeltilmesi, diş, çene ve yüzdeki uyumsuzlukların giderilmesi ile ilgili tedavi uygulamaları gerçekleştirilir.

BESLENME VE DİYET
Sağlıklı ve dengeli beslemek için uzman bir diyetisyenden yardım alabilir ve kendi metabolizmanız için uygun bir diyet planı oluşturulmasını talep edebilirsiniz.

CİLDİYE
Dermatoloji (Cildiye) bölümü, dermatolojik muayene yöntemlerini kullanarak deri hastalıkları, saç hastalıkları, tırnak hastalıkları, ağız içinde bulunan yaralar, cinsel bölgede bulunan yaralar, alerjik hastalıklar, cinsel yollarla bulaşan hastalıklar, cilt değişiklikleri, mantar ve akne gibi, ben takibi gibi hastalıkların tanısının ve tedavisinin yapıldığı bölümdür. Uygulanan tedaviler arasında medikal tedaviler ve dermatolojik cerrahi yöntemleri uygulanarak yapılan tedaviler bulunmaktadır.

ÖZEL İSTANBULUM TIP MERKEZİ DOKTORLARI

DT. MURAT TEMİZKAN
7/24 Ağız ve Diş Sağlığı

UZM. DR. MUSTAFA YİĞİT
Radyoloji

DR. DT. ONUR ÖZ
Periodontoloji

OP. DR. ONUR SÖNMEZ
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

DYT. SEDA YILDIZ
Beslenme ve Diyet

ÖZEL İSTANBULUM TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Merve keskin – 2 ay önce
Ercan bey kendi yaptığı bir yıl önceki disimin intihaplanması nedeniyle gittim kendisi başka bir doktora aktardı ve çekimine 400 TL istediler başka doktora gitmeyi bende bilirim kendisi daha önce yaptığı için oraya gitmeyi tercih ettim bir …Devamı

Ayşenur Fadili – 3 ay önce
Fizik tedavi bölümünden çok memnun kaldım

İşletme sahibinin yanıtı – 3 ay önce
Merhaba Ayşenur Fadili, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İyileşmeniz, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu deneyiminizi, bizimle ve hastanemizi tercih eden/edecek diğer misafirlerimizle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederiz. Sağlığınız için her zaman buradayız. Sevgiler..

Frd Mrt – 3 ay önce
Doğum süresine daha 2 hafta olmasına rağmen dr hatice hanım zorla suyumu patlatmaya çalıştı başaramayınca siz sabaha doğum yaparsınız gitmeyin hastaneden gece gelirseniz bin lira ücret talep ederim gelmek için dedi. İmza atıp o hastaneden …Devamı

ÖZEL İSTANBULUM TIP MERKEZİ ANLAŞMALI KURUMLAR

TÜRKİYE SİGORTA
GÜNEŞ SİGORTA
ZİRAAT SİGORTA
HALK SİGORTA
MAPFRE SİGORTA
DEMİR HAYAT
SOMPO JAPAN SİGORTA
ANKARA SİGORTA
RAY SİGORTA
ZURİCH SİGORTA
GROUPAMA SİGORTA
EUREKO SİGORTA
FORTİS BANK
ANADOLU SİGORTA
ACIBADEM SİGORTA
AK SİGORTA
FİBA EMEKLİLİK
ALLİANZ SİGORTA
KATILIM SAĞLIK
AXA SİGORTA

Randevu alma

By farude

Bir yanıt yazın