İstanbul Kurtköy İlçesinde Hizmet Yapan Özel Kurtköy Tıp Merkezi Randevu alma Sistemi Ve İletişim Telefon Yol Haritası Gibi Bir Çok Detaylı Bilgiyi Sizler için Bir araya Toplayıp Yazımızda Paylaşmış bulunmaktayız.Özel Kurtköy Tıp Merkezinde Hangi Kurum Sigortalar Geçerli Ve Buna Benzer Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Kurtköy, Ankara Cd. No:317, 34912 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 595 23 45

ÖZEL KURTKÖY TIP MERKEZİ YOL HARİTASI

ÖZEL KURTKÖY TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Sahra Uysal – 2 gün önce

YENİ Muayene olmaya gittiğim zaman hastanedeki herkes gayet ilgili ve güler yüzlüydü çok memnun kaldım. Ailecek tek tercih ettiğimiz hastane.

İşletme sahibinin yanıtı bir gün önce

Değerli Misafirimiz,kurumumuzdan memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etmiştir.
Sağlıklı günler dileriz.

Nugul Filiz – 3 yıl önce

Berbat berbat adam soyuyorlar sadece leş gibi hijyen yok merdiven altı gibi bir yer hastaya bakmadan önce ne kadar alicaksin düşünüyorlar bunun yerine bunun az ilerisinde başka ozeller var 30 lira daha fazla ver oraya git bu nedir böle heryeri pas hijyen yokkk acayip birsekilde lagam kokuyor birileri gercekden buraya el atması lazim

Nigar Cevir – 5 gün önce

Muayene olmak için başvurduğum hastanenin doktor ve personelleri güler yüzlü,ilgililer.Muayene olmaya geldiğimde hoş bir şekilde karşılandım.Personeller sorduğum sorulara detaylı bir şekilde cevap verdiler.
Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım.Hastaneler arasındaki ilk tercihim burası oluyor.
Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı – 4 gün önce

Değerli Misafirimiz,Tıp Merkezimizden memnuniyetiniz bizleri mutlu ve motive etmiştir.
Sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın