İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet eden Özel Maslak Tıp Merkezi Randevu Alma,Özel Maslak Tıp Merkezi Nerede,Özel Maslak Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Maslak Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Özel Maslak Tıp Merkezi Personel Başvurusu,Özel Maslak Tıp Merkezi Telefon Numarası,Özel Maslak Tıp Merkezi Kadın Doğum Ücreti Gibi Bir Çok Detaylı Bilgiyi Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Ayazağa, Mustafa Kemal Atatürk Cd 1-2, 34396 Sarıyer/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 289 11 21

Özel Maslak Tıp Merkezi Yol Haritası

Özel Maslak Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Esra Zurnacı – 4 gün önce YENİ
Çocuk doktoru o kadar tecrübesiz ki tahminlerle tanı koyuyor ne test ne başka bir şey başka doktora gittik dediğinin %1bile boşuna para verdik

ALAÇAM IŞIL ŞİMŞEKOĞLU TURHAN – bir ay önce
Nöroloji Uzmanı annemin doktoru. Uzun zamandır takibindeyiz. İyi ki böyle iyi ve hastasına sahip çıkan hekimler var. Çok teşekkür ederiz:)

İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Çok teşekkür ederiz efendim, değerli yorumlarınız için🙏🏼😊

kubra altintas – 3 ay önce
Soğuk algınlığı belirtileri ile iki gün üst üste gittiğim ve oldukça memnun kaldığım bir tıp merkezi. Sağlık çalışanları son derece ilgili, kibar ve yardımcı. Özellikle pandemi döneminde bu kadar özverili ve yardımcı oldukları için hastanenin tüm personeline teşekkürler.

Reyhan Ocalan – 4 ay önce
Oğlumu cocuk doktoruna götürdüm. Problemi olmayan alakasız bir karışım ilaç yazmış. 6 yaşındaki cocugum 4 aydır bu ilaç yuzunden farklı cilt problemleri yaşıyor. Çocuklarda kesinlikle tavsiye edilmeyen bir ilac yazılmış. Bir daha asla gitmem tam bir ticarethane.

İşletme sahibinin yanıtı3 ay önce
Merhabalar Reyhan Hanım,

Kurum yetkilisi ile görüşmeniz ve konuyu iletmeniz durumunda “Ticarethane” olmadığı kesinlikle anlaşılacaktır. Daha önemlisi ve en değerlisi insan sağlığı için elinden gelen her şeyi yapan bir kurum olduğumuzdur. Bizimle iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Çağla Yılmaz – 7 ay önce
dişiniz ağriyorsa daha kötü yapan yer. Randevum olmasına rağmen randevusuz hastaları beklemek zorunda kaldım.Kanal tedavisini o kadar kötü yaptılar ki şuan yemek bile yiyemiyorum.

Soner Kayabaşı – 7 ay önce
Merhabalar bundan 1 ay önce kesik şikayetiyle özel maslak tıp merkezine gelmiştim furkan bey ve şeyda hanımın ilgi ve alakalarindan dolayı onlara çok teşekkür ediyorum

E19 T79 – bir yıl önce
Hiç memnun kalmadım.Kulaktan şikayetim vardı, beni doktor Özgür beye (dahiliye doktoru)
gönderdiler oda kulağıma OTOSKOP’la baktı ve kulagımın tıkalı olduğunu söyledi.O esnada kulagımı çok acıttı.Damla yazdı gönderdi.
Keşke beni daha iyi bir yere sevk etseydi.Kulagın içi temizlenmesi lazımdı,daha profesyonel bir tedavi uygulanabilirliği.Özgür bey benimle ilgilenmedi.Birde çok havalı doktor,sanki Amerikan hastanesi başhekimi!Bence orası bir devlet hastanesine konumunda,kesinlikle özel falan degil.Ben bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

By farude

Bir yanıt yazın