İstanbul Güngören Bölgesinde Diş Hastalığı Ve Diş ile ilgili En Çok Tercih Edilen Hastanelerden Biri Olan Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Anlaşmalı Kurumlar,Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu alma,Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları,Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene Ücreti,Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Haznedar, Ergene Sokağı No:3, 34160 Güngören/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 09:00

Telefon: (0212) 507 55 55

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Haritası

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mehmet GULSOY – 9 ay önce
Güngören meltem diş hastanesine gittim. Doktor kanal tedavili dişimin çekilip yerine implant ya da köprü yapılması gerektiğini söyledi. Fiyat bile verdiler. Sonra 2 ayrı yerde 2 doktora daha gösterdim. Yanındaki dişin dolgusu zamanında derin yapılmış ve ağrısı yanındakine vuruyormuş. Dolgulu dişimi yaptırdım ve şu an çok iyiyim. Ayrıca sızlayan ve ara sıra acı tat gelen dişime de florür uygulaması yapılması gerektiğini söylediler. Oysa orası da dolgu isteyen bir çürükmüş. Gerisi size kalmış
Edit: yukarıda yazdığım yazı üzerine (dikkat edilirse yorum değil, başımdan geçeni 3. Kişi olarak anlattım) bir hastane çalışanı tarafından arandım. Pardon demek şöyle dursun, “sizin kurum yöneticilerinize yazdığınız yorumu bildirmemiz gerekiyor, hangi merkezde çalışıyorsunuz” diyerek tehditvari bir tavırla konuştu. Üstelik çalıştığım yeri girişte verdiğim bilgilerden bilmelerine ragmen. Yukarıdaki yazdığım şeylerin fiyat teklif kağıdı bende duruyor, arayan numara da. Hastane tarafından bu üslupla geri dönüş yapılması çok üzücü.

kemal göksu – 7 ay önce
Küçük yaşlardan beri diş problemlerim hep oldu , İstanbul’a ilk geldiğimde onlarca yerle görüştüm fakat burada karar kıldım, çalışanların ilgisi beni büyüledi, 3 sene oldu implant yaptıralı , çok ama çok memnunum , çok teşekkür ederim her şey için

serpil demir – 7 ay önce
Geçtiğimiz hafta kanal tedavisi ve dolgu yaptırdım.personelin güleryüzü ve ilgisi mükemmel.Temizlik ve hijyene de bayıldım.Bir hastaneden istediğim bekledigim her sey mevcut.

Celal Salgun – 7 ay önce
Kanal tedavisi ve dolgularım için gittim, tedavilerim ve ilgi alakadan memnun kaldım. personel güler yüzlü ve sıcakkanlı.

Betül Tutaşer – bir yıl önce
Ben Yaklaşık 3 yıl önce Haznedar Meltem Diş Hastanesin de Ortodonti Tedavisine başladım.Çok şanslıyım ki Cumhur Bey’in hastası olmuşum çok memnum kaldım. Bu sitresli süreçte bana çok destek oldular bir gün bile tedavim aksatılmadı her şey olması gerektiği gibiydi . Hastane olarak ekip olarak çok özenliler hastalarına karşı. Diğer tüm hastalara rahatlıkla tavsiye edebilirim .

Batuhan Kebelioglu – bir yıl önce
Kesinlikle verilen randevu saatine sadık kalma gibi bir durumları yok. 2 de verdikleri randevu saatine saat 2.45 te içeri alım yapıyorlar. Aynı olayı 3 kez yaşadım o yuzden buraya yazma ihtiyacı duydum.

Sophie Seckin – bir yıl önce
İlk önce tedavimi Meltem Diş Poliklinği Güngören şubesinde görüyordum. Ama ordaki doktor poliklinikten ayrılınca mağdur olacaz diye çok korktuk. Bizi haznedar şubesi Cumhur Beye yönlendirdiler. Memnun kaldık kendisinden. Umarım tedavimin sonuna kadae onunla devam ederim. Ontodonti tedavilerinde doktor değiştirmek çok acı verici oluyor.

haydar öktem – 2 yıl önce
Unmögliches wird heir möglich gemacht,Perfekt von A bis Z
War 23 Juni 2019 bei Meltem Dis Güngören wurde behandelt von Özge Özdal Zincir Hanim ,kanns nur weiter empfehlen.

İmkansızik icinde bir Imkan yarattilar., A’dan Z’ye kadar mükemmel.
23 Haziran 2019’da Meltem Dis Güngörende Özge Özdal Zincir Hanim (Agiz ve Cene Cerrahisi Uzmani)tarafından Dis tedavisi gördüm, sadece tavsiye edebilirim.

Erman Terzi – 2 yıl önce
Ulaşımı kolay bir klinik olmasının ardından güler yüzlü personel ile karşılaşınca çok sevindim.Kliniklerin temiz ve düzenli olması çok hoşuma gitti.Diş hekimliğinde modern yaklaşımları sayesinde sorunlarıma ağrısız ve hızlı bir şekilde çözüm getirdiler.Özge hoca’nın ve tüm hekimlerin samimiyetine hayran kaldım.Bundan sonra kontrollerimi burada yaptırmayı düşünüyorum.

Servet Cumbul – 2 yıl önce
Dişlerim yamuk çarpışan otoman gibiydi fakat Sayın Cumhur Akgün ‘e ve Asistanı Halime hanıma çok minnettarım çünkü bana gülümsem için şansın en güzelini yarattılar dişlerim 1buçuk sene içinde inci gibi oldu.Şimdi telsiz ve gülmeye doyamadığım günlere devam ediyorum.Herkese gülümsemeli günler

By farude

Bir yanıt yazın