İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet eden Özel Remedy Hospital randevu alma,Özel Remedy Hospital Muayene Ücreti,Özel Remedy Hospital Kadın Doğum Fiyatları,Özel Remedy Hospital Tahlil Sonuçları,Özel Remedy Hospital Şikayetler,Özel Remedy Hospital Saç Ekimi,Özel Remedy Hospital Personel Başvuru,Özel Remedy Hospital ile ilgili Daha Bir Çok Bilgiye Sayfamızda Ulaşabilirsiniz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Doğu, 15, Papatya Sk., 34890 Pendik/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: (0216) 491 90 90

Fax: 0 216 491 71 37 –

E-mail: [email protected]

Özel Remedy Hospital Yol Tarifi

ÖZEL REMEDY HOSPİTAL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

CİLDİYE BÖLÜMÜNE UĞRAMAYİN BILE ARKADAŞLAR ILGI ALAKA SIFIR DOKTOR DOGRU DUZGUN BAKMADAN MUAYENE ETMEDEN BIR SURU ILAC YAZDI YARALARİM VE KASİNTIM COK OLMASINA RAMEN RAPOR ISTEDIM VE PAZARLIK YAPMIYORUZ DIYE SOYLENDI BIR DE TIP OKUYUP BU GUNLERE GELIYORSUNUZ BIZ NASIL DOKTORLARA EMANETIZ BOYLE BAYPARK HASTANESI LUTFEN DOKTOR DEĞERLENDIRMELERINIZI DUZGUN YAPIN

Ceren Kalabalık – 2 ay önce
Hastane hemşireleri ve çalışanları hastaya karşı çok ilgisiz ve saygısızlar özellikle 4. Katta ki hemşireleri insana çok kötü davranıyolar hastayla konuşmaları fazla ters tavsiye etmiyorum

sedef öztürk – 3 ay önce
tek yıldız bile verilmez ama yorumum görünsün diye veriyorum gidebileceğiniz en kötü hastane

Ahmet Fatih Akkaş – 2 yıl önce
Güngör Dımışkı’ya muayene oldum gayet samimi ve nazikti. Hastanenin bazı yerlerindeki duvarlar biraz daha temiz olabilirdi ama fazla tanıkılmadım bu konuya. Şahsım olarak yararlandığım hizmetlere göre bence gayet güzel hastane.

AYHAN ÖZTÜR – 7 ay önce
İyi günler, Covit 19 tedavisi için 2 hastanede yer bulamadığım için 3.hastane olarak baypark(remedy) hastanesine yatırıldım ve 19 gün burada tedavi gördüm. Tedavi gördüğüm süreç boyunca covit yatan hasta bölümünde görevli doktorum ve tüm sağlık personeli o kadar çok ilgilendiler ki taburcu olurken kendimi evinden ayrılırmışçasına üzgün ve ağlar durumda buldum. Bir hastanenin çalışan ekibi bu kadar mı iyi olur.Dokorumla birlikte hemşire zeynep hanım ve tüm ekip arkadaşlarına tekrar teşekkürü bir borç bilir ve sağlıklı günler dilerim.

Özkan CAN – 3 yıl önce
Genel olarak yoğun bir hasta kabulü olan özel bir hastane ama kesinlikle bakıma ihtiyacı var hastanenin iç ve dış kısımları restore edilmesi gerekiyor merdivenler duvarlar tutamaklar sandalyeler yenilenmesi gerekiyor hastane muayene fiyatları bu duruma göre yüksek fiyatlarıda

ERDEM BULUT – 11 ay önce
Ücretleri bölgede ki diğer hastanelere göre yüksek olmasına karşın, danışma, kayıt ve poliklinik sekreterlikleri ve bazı hekimleriyle, hizmeti çok kötü bir özel hastane. İki kez gittiğinizde hastanenin çok kötü yönetildiğini anlıyorsunuz, özel sigortası olan hastaların 2 metrekarelik bir cam hücre odası önünde bekletilmesi ve burada işlem yapılması bile başlıbaşına ciddyetsizlik. Kayıt da ki personelin, işe değil düğüne geldiğinden, hastaya ve vatandaşlara tavrı, tepeden bakmacı, poliklinik yeri sorulduğunda cevap vermeyişi, tekrar sorulduğunda kaşı gözü ile cevap vermesi, bu personelin keyfiliğini nereden alıyorlar ve bu aymazlık neden sorusunu akla getiriyor. Sağlık teşekkülünde görev yaptıklarını benim gibi bir İSG uzmanının açık, net ve yüksek sesle bildirdiğinde de ayrı surat ve tavırlar görülüyor. Ve web sitesi çalışmayan, randevu için telefonla arayın denen bir 2020′ de ki 30 yıl önce ki yetersiz devlet hastanesi hali…Kısacası, geçiniz, başka hastaneye gidin,düzgün hizmet alın, hizmeti sorgulayın.

Cansu Aksonkur – bir yıl önce
Cildiye bölümüne kesinlikle gitmeyin ben cevrede baska doktor bulamadigim icin ilk kez ve son kez geldim burdaki bayan doktora inanilmaz ilgisiz hastanin yuzune bile bakmayan bir doktor koyulmuş oraya hasta memnuniyeti 0 in da altinda ozellikle bocek isirdi diyorum ortopedik bir sorun olabilir emin misiniz isirdigina diyor elbetteki kendi vücudumda biseyin isirdigina eminim boyle sacma sapan bi soru almadim hic daha onde iceri girmemle cikmam 2 dakika bile surmedi gerçekten cok ilgisiz ve hastayi dinlemeyen bir hekim ile calisiyorsunuz burdan gitmek isteyenlere yorum olsun diye yazıyorum uzak durun kesinlikle baska yerde cildiye doktoru arayin

Rojda Ballikaya – bir yıl önce
kalitesiz hizmet veren ve vatandaşı yolunacak kaz olarak gören bir hastahane pardon ticarethane. Kdv dahil işlemin ücretini ödedikten sonra fatura istediğim zaman kdv ücreti ödersem fatura verileceğini aksi taktirde fatura veremeyeceklerini bildirdiler. kendilerini vergi dairesine bildireceğimi söylediğimde ise peki kdv almayalım sizden dediler. 1 hafta oldu hala vermeleri gereken faturayı vermediler.
Çalışanlar derseniz suratlarına baktıktan sonra sabır çektirtiyor insana.
Hastahanrnin içi y,erleri o kadar pis ki odaların içerisindeki tuvalet kokusundan uyuyamıyorsun. Ha bir de otoparkı felan acil hasta değilsen kullanamıyorsun(!).. Kısacası tercih ederken 2 gün felan düşünün.

By farude

Bir yanıt yazın