Özel Üsküdar Haspital Türk Hastanesi İstanbul Üsküdar İlçesinde Hizmet Etmektedir bu Hastane Özel Bir Hastane Olup Gelen Hastalara Ücretli Ve Sigortalı Olanlara Bakılmaktadır.Bu Hastane ile ilgili Yol Bilgileri İletişim Bilgileri Ve Açık Adres Yazımızın Devamında Sizler için Mevcut Bulunmaktadır.

Adres: Solaksinan Mah., Selmanipak Cad. No:72, 34664 Üsküdar/İstanbul

Anadolu Yakası, İstanbul

Web Sitesi: hospitalturk.com

Telefon Numarası : (0216) 341 90 90

Çalışma Saatleri Şu anda açık: 24 saat açık

ÖZEL ÜSKÜDAR HOSPİTAL TÜRK HASTANESİ YOL HARİTASI

ÖZEL HOSPİTAL TÜRK HASTANESİ DOKTORLARI LİSTESİ

Uzm. Dr.Said Enver Çeleğen İç Hastalıkları | Başhekim

Op. Dr. İzzettin Yılmaz – Genel Cerrahi | Başhekim Yardımcısı

Op. Dr. Baran Ünal

Op. Dr. Baran Ünal

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Zeynep Elmalı

Op. Dr. Zeynep Elmalı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzm. Dr. Hülya Kutlu

Uzm. Dr. Hülya Kutlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Op. Dr. Erdinç Ak

Op. Dr. Erdinç Ak

KBB Baş ve Boyun Cerrahisi

Op. Dr. Mustafa Salih Canpolat

Op. Dr. Mustafa Salih Canpolat

KBB Baş ve Boyun Cerrahisi

Dr. Sinan Taşbaş

Dr. Sinan Taşbaş

Mezoterapi ve Hipnoterapi

Uzm. Dr. Ebru Eraldemir

Uzm. Dr. Ebru Eraldemir Güder

İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Rabia Gassemie Parvin

Uzm. Dr. Rabia Gassemie Parvin

Radyoloji

Op. Dr. İnayet Andı

Op. Dr. İnayet Andı

Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Aylagül Hacıpaşaoğlu

Uzm. Dr. Aylagül Hacıpaşaoğlu

Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Semra Doğru

Uzm. Dr. Semra Doğru

Anestezi ve Reanimasyon

Dr. Ahmet Aydın Toprakoğlu

Dr. Ahmet Aydın Toprakoğlu

Acil

Dr. Muammer Acar

Dr. Muammer Acar

Acil

Uzm. Dr. Zeynep Atifet Tepeler

Uzm. Dr. Zeynep Atifet Tepeler

ÖZEL HOSPİTAL TÜRK HASTANESİ BİRİMLERİ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Hastanemizin çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniğinde, 0-16 yaş arası sağlam çocuk takibi, aşılama programı ve hastalıklı çocuğun ayaktan veya yatarak izlemi yapılmaktadır.

Genel Cerrahi
Hastanemizin genel cerrahi polikliniğinde alanında uzman ekibimizle genel cerrahi alanında tanı hizmetinin yanı sıra, sorunların cerrrahi yöntemlerle tedavisi yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum
Hastanemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğinde, genel tanı ve tedavi hizmetleri, riskli ve normal gebeliklerin takibi ve jinekolojik hastalıkların tedavi hizmeti verilmektedir.

İç Hastalıkları
İç Hastalıkları polikliniğimiz, erişkin hastaların cerrahi dışı sağlık sorunlarının değerlendirildiği tedavi edildiği gerekli görüldüğü takdirde ilgili cerrahi bölümlere yönlendirildiği birimdir.

Radyoloji
Radyoloji bölümümüz uzman radyoloğun kontrolünde hastalıkların erken ve doğru tanısı tedavinin takibi için çeşitli görüntüleme teknikleri kullanılarak hekimlerimize yardımcı olmaktadır.

KBB Hastalıkları
Kliniğimizde Kulak Cerrahisi, Sinüs Cerrahisi, Burun Estetik ve Fonksiyonel Cerrahi, Geniz eti ve Bademcik cerrahileri, Horlama ve Apne cerrahileri yönelik cerrahiler yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları
Hastanemizin en modern cihazlarla donatılmış göz hastalıkları polikliniğinde, göz hastalıklarının tanı ve tedavileri yapılmaktae çeşitli cerrahi müdahale hizmeti verilmektedir.

Tamamlayıcı Tıp
Hastanemiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezimiz olarak Hacamat, Ozon, Hirudoterapi(Sülük) tedavileri ile hizmet vermekteyiz .

Anestezi ve Reanimasyon
Hastanemizde her hastaya preoperatif muayene yapılarak hastanın tıbbi durumu, önceki cerrahileri, ilaç duyarlılığı ve psikolojik durumu değerlendirilerek anestezi riski belirlenir.

Acil Servis
Medikal Estetik Hastanemiz bünyesinde bulunan medikal estetik merkezimizde tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Erişkin Yoğun Bakım
Hastanemiz erişkin yoğun bakım servisi, alanında uzman doktor ve yoğun bakım hemşireleri ile tecrübeli sağlık personeliyle 24 saat hizmet vermektedir.

Yeni Doğan Yoğun Bakım
24’üncü gebelik haftasından itibaren erken doğum esnasında ve sonrasında olabilecek ve yoğun bakım gerektiren durumlarda yenidoğan yoğun bakım servisi hizmetinizdedir.

Laboratuvar
Hastanemizin biyokimya laboratuarlarında, başvuran hastalara en güvenilir ve en kaliteli sonucu en kısa sürede vermeyi amaçlayan tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Acil Servis
Hastanemiz acil servisinde alanında uzman acil servis doktorumuz, hemşirelerimiz ve teknik ekibimizle 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

ÖZEL ÜSKÜDAR HOSPİTAL TÜRK HASTANESİ İLE İLGİLİ YORUMLAR

Tarihten Yarına
1 yorum
bir ay önce
Ben buraya lazer için gittim yaklaşık 4 ay önce sona erdi seanslarım. Kıllar yeniden çıktı ve hatta bazı yerlerimde daha çok çıktı

Armine Başörtü
2 yorum
bir ay önce
Epilasyon kısmında Alexandre makine kullanılıyo ancak daha sonra araştırdığımda bu cihaz kılları temizlede etkin değilmiş kesinlikle tavsiye etmem

nur lacin
5 ay önce

  1. Gebeligim fiyatı uygun olduğu için gebeligimde detaylı ultrasonda Üsküdar hospitalturk hastanesini tercih ettim bayram sonrası için randevu oluşturdum herşey iyi güzel 1-2 gün sonra arandim hastanenin kendi doktoru izinliydi yerine başka doktor bakacakti zaten bilgim vardı onunda bayram haftası hastaneye gelmeyecegi söylendi iptal ettik bayram sonrasına randevu aldım randevu alırken doktorun çalismayacagi belli degilmiydi sonradan neden araniyorum bugün yine arandim yarın randevum vardı teknik arıza oluşmuş bir sonraki güne kaydiralim dendi haklı olarak tepki gösterdim randevu istemedim 2 oluyor bu eşim çalışma saatini ona göre ayarladı yanımda bulunmak istedi evde 1.5 yaşında kızım var kendimi ona göre ayarliyorum ayıp bu kadarda olmaz 2 defa randevu oluşturuluyor sonra birşey oluyor iptal ediliyor hastanenize birdaha asla adım atmam bu olanlardan öturude kimseye tavsiye etmem dalga geçtiniz resmen !!!!

By farude

Bir yanıt yazın