İstnabul Kartal İlçesinde Özel Göz Hastanesi Olarak Hizmet Eden Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Merkezi Özel Bir Hastane Olup Hangi Sigorta Kuruluşları ile Çalışmaktadır,Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Randevu Alma,Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Muayene Ücreti,Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Kartal,Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar iş Başvurusu,Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Tahlil Sonuçları Gibi Bir Çok Aranılan Konularda Sizlere Rahat UIaşabileceğiniz Yöntemleri Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Petroliş, Üsküdar Cd. No:96, 34862 Kartal/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 09:00

Telefon: 444 0 481

Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Yol Haritası

Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Hakkında Yapılan Yorumlar

Seda Duran – 6 gün önce YENİ
Merhabalar yaklaşık 1 yıl önce hastanenize göz muayenesi olmak için uğradım. Amacim lens almaktı fakat bu hastane niyeyse hep lazer ameliyatı olmaktan yana doktor da o şekilde. Muayene olduktan hemen sonra lazer için görüşmeye gönderdi beni. görüşmeden sonra düşüneceğimi söyleyip gözlük reçetesi istedim lazer olursan gözlüğe gerek yok denildi. 3 ay önce de farklı bir hastaneye gittim göz muayenesine doktor retinamın çok ince olduğunu lazer ameliyatı olursam kötü sonuclar doğuracağını söyledi lens takmak bile bu durumda sıkıntılıymış. Daha sonra düşündüm yani o zaman niye bu doktor (veni vidideki) lazer olmam iicn ugrasti? Aynı göze baktınız değişen bir göz yok ortalıkta hastaları niçin tam kontrol etmeden lazer teklifi sunuyorsunuz. Bu hastanenin size sunmuş olduğu bir prim amacı mi? Ne kadar çok ameliyat o kadar çok para gibi mi düşünüyorsunuz?

İşletme sahibinin yanıtı4 gün önce
Merhaba Seda Hanım, iletişim bilgilerinizi [email protected] mail adresine gönderirseniz konuyla ilgili size yardımcı olmak isteriz.

Mustafa Ergin – 2 gün önce YENİ
Merhabalar,
Miyop ve astigmat sikayetimle hasteneye gittim. Dr.Dilek Demer Babalık ile tanıştım. Testler sonucunda No Touch Lazer olmaya karar verdik. Geç gitmenin pişmanlığını yaşamışım resmen. Bu kadar basit bi ameliyat olacağını düşünmemiştim. Şuan her konuda çok iyiyim. Doktor hanıma saygılarımı sunuyorum.
İsimlerin pek hakimi değilim 5.kattaki çalışma arkadaşların ilgisinden de ayrıca teşekkür ederim.Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar Randevu alma

Sağlıcakla kalın.

Mustafa ERGİN

İşletme sahibinin yanıtıbir gün önce
Merhaba Mustafa Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çağdaş – bir hafta önce YENİ
Ameliyat güzel gecti. Malesef ameliyata beklerken ordaki calisan Ahmet beyefendi, ameliyata alinmadan korkutucu ifadelerde bulundu. Bunu Ahmet Bey ile gorüsmenizi diliyorum.

İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Merhaba Çağdaş Bey, iletişim bilgilerinizi [email protected] mail adresine gönderirseniz konuyla ilgili size yardımcı olmak isteriz.

Enes Acar – bir ay önce
Öncelikle herkese geçmiş olsun. Özel veni vıdı gözmerkezi atalar subesinde sayın Ahmet Gökdere hocamız 15-07-21 çift lasik operasyonumu gerceklestirdi hocamızdan Allah razı olsun 30 yıllık gözlük serüvenim bitti . Ameliyat esnasında ve sonrasında hiçbir şikayetim olmadı ameliyattan 24 saat sonra gayet net bir görüş elde ettim. Ahmet hocama ekibine ve veni vidi çalışanlarının herbirine ayrı ayrı teşekkür ederim ilgileri alkalarin dan dolayı iyiki sizlerle karşılaşıp bu operasyonu oldum iyiki varsınız çok minnettarim tekrar tekrar teşekkür ediyorum iyiki varsınız. Çekinmeden düşünmeden gözlüklerden kurtulun. Saygılarımla herkese geçmiş olsun.

İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Merhaba Enes Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gürkan Uyanik – bir ay önce
göz doktoru sayın ismail hakkı özeren kontrolünde 5 yıldan eski zamanda önce katarakt operasyonu gerçekleştirildi, ayrıca; yaptığı operasyonla gözlük kullanmaya veda ettim, elleri ve beyin sağlığı daim olsun, hayatıma ışık geldi, neden mi geç yazdım, yorumları okurken orada olmadığımı gördüm, yazmayı unutmuşum, bu tür insancıl ve hasta dostu dr lara çok ihtiyacımız var, saygı dolu sevgilerimle, kendilerine ve ekip arkadaşlarına sağlık ve başarılar temennisiyle,

İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Merhaba Gürkan Bey , öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yusuf Topal – bir ay önce
Öncelik le veni vidi göz hastanesi sayın Dr Ahmet Gökdere ve Sayın Necla hanfendi ilgi ve alakalarından dolayı cok teşekkür ederim kendilerinden cok memnun kaldık cok bilgili ve güven verici. Calışanlar cok güzel davranıyorlar orada görev yapan herkez işlerini severek yaptıklarını gördün. Gözlerinde sorun olanlar korkmayın ve detavi olun günyayı kaliteli görün

İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Merhaba Yusuf Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fatih Şendil – 3 ay önce
18 mayısta gitmiştim. Doktor ismi İsmail idi. Numaralarım ilerledi ve değiştirmek için gittim. Bunun yanında alt göz kapağımda uzun zamandır kızarıklık vardı. Görüp görmediğini sordum, Bn kontrol ettim dedi. Neden kızarık dedim, avam tabiri ile havadan sudan stres yorgunluk vs dedi. Kısaca ağzından lerpeten ile laf almaya çalışıyoruz!!! Verdiği ilaçları kullanma 2 gün önce başladım ve hala geçmedi. Umarım göz numaralarımı düzgün ölmüştür. Bazı doktorlar vardır sorunu görür ve sizi soru sormaktan beri tutar, aklınızdaki tüm soruları cevaplar. Bnm gittiğim doktor İsmail begefendi malesef böyle değildi, biran evvel randevuyu bitirme peşindeydi. Zaten Türk milleti olarak bikaç yılda bir kontrole giden bir milletiz, gittiğimizde de bu durumla karşılaşınca insan verdiği paraya dahi üzülüyor!!!!

By farude

Bir yanıt yazın