İzmir Karabağlar İlçesinde Hizmet Etmekte Olan Özel Zeybek Tıp Merkezi Hakkında Bazı Sizlere Gerekli Bilgileri Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Özel Zeybek Tıp Merkezi Doktorları,Özel Zeybek Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Zeybek Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Zeybek Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Zeybek Tıp Merkezi iş ilanları,Özel Zeybek Tıp Merkezi Yol Tarifi,Özel Zeybek Tıp Merkezi Yorumlar,Özel Zeybek Tıp Merkezi Şikayetler,Özel Zeybek Tıp Merkezi Adresi,Özel Zeybek Tıp Merkezi Kadın Doğum Doktorları,Özel Zeybek Tıp Merkezi Cildiye Bölümü,Özel Zeybek Tıp Merkezi Hakkında Daha Bir Çok Detaylı Bilgi Sizler için Aşşağıda Bulunan yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Özel Zeybek Tıp Merkezi Hakkında Düşüncelerinizi Bizlerle Aşşağıda yorumlar Kısmında Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Arap Hasan, İnönü Cd. No:225/A, 35150 Karabağlar/İzmir

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0232) 250 51 52

Özel Zeybek Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Zeybek Tıp Merkezi Tıbbi Birimler

. Radyoloji
. Kadın Hastalıkları ve Doğum
. Psikoloji
. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
. Genel Cerrahi
. Psikiyatri
. Göz Hastalıkları
. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
. Gastroenteroloji
. Beyin ve Sinir Cerrahisi
. Beslenme ve Diyet
. Sağlık Raporu
. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
. Dahiliye (İç Hastalıklar)
. Kardiyoloji
. Üroloji
. Ortopedi ve Travmatoloji
. Nöroloji
. Ağız ve Diş Sağlığı (Ortodonti)
. Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
. Dermatoloji
. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
. Güzellik Merkezi

Özel Zeybek Tıp Merkezi Doktorları

Özel Zeybek Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

gun fatma – 3 hafta önce YENİ
Cildiye doktorundan memnun kalmadık. 140 TL muayene ücreti verdik. Hızlı muayene yüzeysel geçiştirme ile 1 dk bile sürmedi. Devlette kibar nazik açıklayıcı doktorlar çok pandemi olmasa suratına bakılacak kurum değil.

Ezel Ezel – 2 hafta önce YENİ
Hizmet çok pahalı.Alt tarafı ultrason 200 tl olurmu yahu.Ayrıca sıra ile içeri almiyorlar karıstırıyorlar buna dikkat edilmeli.Geçen gittiğimde internet gitti dediler 15 dakka bekledik.İnternet gittiyse ona göre önlemini al.Profesyonel çalışin biraz da millete önerelim değil mi..

iskender çetin – 3 ay önce
Ben hayatımda bu kadar hoyrat çalışan paralı bir sağlık kurumu görmedim paramı lazım değil sağlık kurumu olduklarından haberlerimi yok anlamadım gitti telefonla arıyoruz çocuğumuzun doğum tarihini yaşını üstüne basa basa söylüyoruz sporcu lisansı için sağlık raporu alıcaz diye randevuyu veriyorlar gidiyoruz on yaş altı bakmıyoruz diyorlar o zaman ne diye getiriyorsunuz bizi ayağınıza daha öncede bir iki kere randevu aldım gittim doktorumuz hasta malesef bakamiyoruz dediler anlamadım gitti

Batıkan Nergiz – 7 ay önce
Paranızla rezil olmak mı? O zaman Özel Zeybek Tıp Merkezine bekleniyorsunuz. Devlet hastaneleri bile bu kadar egolu değil. Cildiye için gittim . Yaşlı bir doktor vardı. Çıkmasına yakındı galiba 85 yaşındaki adamı koymuşlar. 3-4 adet cildimde sorunları belirttim. O kadar acelesi varmış gibi davranıyor ki diğerki soru diğerki soru diye geçiştirdi. Dizimde mor çatlaklar varken normalde krem sürülmesi lazımmış daha yeni öğreniyorum . Ama o doktor zamanla geçer takılmayın dedi. Boyu uzadığı için falan dedi. Erken mor durumda kremle geçmesi gereken çatlaklar şimdi doktor sayesinde bembeyaz çatlaklara dönüştü ve vücudumun neredeyse %30 unda bu var. Nasırım var dedim yakarız dedi o zamanın parasıyla 500 mü ne dedi. 15 tl ye aldığım asitle tamamen kökten çözüldü. 4 tane soruyu maksimum 1 dakikada cevaplayıp çıkarttı bizi siz çözün artık hemen arkamızdan o da çıktı zaten. Yapılan çok büyük bir ayıptı şimdi bu çatlaklarla yaşamak zorundayım bu yaşta.

İsa Koksal – 4 ay önce
Bugün kardiyoloji polikliniği’ne gittim ve EKG için acile gitmem gerektiği söylendi EKG odasına gittim sıkışık ve odada EKG çekildi.doktor beyin yanına gittim efor istedi tamam dedikten sonra 150tl ödeme çıktı ödemeyi yaptıktan sonra efor testi için koşu bandına çıktım gördüğüm manzara yamuk duran bir koşu bandi neyse koşu bandına çıktık ve efor testimiz yapılmadan koşu bandı arıza yaptı tabiki bizim muayene yarım kaldı efor testi ücretimiz geri verirdi ama yarım kalan muayene ücreti tıp merkezinin kasasında kalmış oldu insanlar kolay para kazanmıyor muayene olmak için gidiliyor ve bunun hakkını verirmesini isterim.

Burcu İnce – 5 ay önce
Değil 1, aslında 0 puanı hakediyor. Doktor yok. Kadın doğuma gidiyorsun o yok, kbb’ye gidiyorsun o da yok. Sadece merakımdan soruyorum ne var o zaman? Kapıdan dönmek istemiyorsanız önermiyorum.

By farude