Vivovet Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Eyüp Sultan Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Vivovet Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Göktürk Merkez, Güliz Sk. Öğretmen Blokları D:No.1, 34077 Eyüpsultan/İstanbul

Telefon : 05323131764

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vivovet Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Vivovet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Gülfer Yegül – 2 yıl Önce

Göktürk’te evcil hayvanlarınızı güvenle götürüp teslim edebileceğiniz bir yer. Cihan Bey çok ilgili ve her işlemi özenle takip ediyor. Gerçekten duyarlı bir hayvansever olması bizler için ekstra önemli. 7/24 açık ve dilediğiniz zaman bir telefon açmanız yeterli oluyor. Sayesinde kedimiz Lucky iyileşti sağlıkla yürümeye devam ediyor. Sinem Hanım da bizlere sempatisini gösterdi her zaman yardımcı oldu. Güvenle dostlarınızı götürebilirsiniz. Uygun fiyatlara tedavi ediyor ayrıca gönül rahatlığı ile ayrılıyorsunuz. Tavsiye ediyorum

Selin Yücel – 1 yıl Önce

Hayvanlara ticari yaklasmayan, gereksiz tedavilerden(!) kacinan son derece güvenilir bir veteriner kliniği. 5 kedimiz var, her konuda gözlerimiz kapalı emanet ediyoruz. Evimiz klinige oldukca uzak olsa da sadece orayi tercih ediyoruz. Unilateral entropium teshisi konulan surekli gozu kizaran, sisen ve kisilan Scottish Fold’umun goz ameliyatindan, corona olan kedime kadar her konuda emin ellerde olduklarini biliyoruz. Arkasinda durarak tavsiye edecegim bir veteriner klinigi ve hekimi.

Serap Dağdeviren – 2 yıl Önce

Cihan bey kızımız Daisy’nin kısırlaştırma ameliyatını yaptı. Cerrahi konusunda çok başarılı, ameliyattan 2 hafta sonra dikiş izlerini bile zor gördüm. Çok başarılı ve titiz. Güvenle çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.

Sinem Yılmaz – 2 yıl Önce

Göktürk’te köpeğim Şanslı’yı götürüp bir daha uğramadığımız veterinerler oldu. Cihan Bey son bir yıldır gece/gündüz en ufak soru ve sorunumuzda hep ilgili, hep yanımızda. Bilgisiyle ve güler yüzüyle en telaşlandığınız anda bile size güven verir, her adımı açıklar, takip eder. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ece Yılmaz – 2 yıl Önce

Kesinlikle klinik değil tam donanımlı hayvan hastanesi kedimizde olan döküntüler için daha önce ki hekimimizin hiç bir test yapmaksızın mevsimsel dediği git gide kötüleşen döküntülerine yapılan testlerle anında tehşisi koyup tedavimize başladık cihan bey e çok teşekkür ederiz

By farude