Patist Veteriner Kliniği; Onların mutluluğu ve sağlığı için varız.  Patist  Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin değişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.  Patist Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Küçükyalı Merkez Mah. / Ahmet Kutsi Tecer Sok Suphi Bey Apt, D:No: 1/A, 34840 Maltepe/İstanbul

Telefon : 02163880033

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

Patist Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Patist Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Begüm Mutlu – 5 ay Önce

Sanırım küçük olup en şeker ve en bilgili olan veteriner kliniği olabilir. İyi ki varlar. Şüphesiz,tereddütsüz çocuğunuzu emanet edebilirsiniz. 🙂

Sevcan Sümeyye – 1 yıl Önce

Kedim sümbül burda ameliyat oldu.. Güleryüzlü , ilgili ve çok kibar davrandılar…

Yasin Murat Kaşka – 1 yıl Önce

Sanırım yeni açılmışlar, 1 yaşındaki dişi kedimi burada kısırlaştırdım. Bir sorun çıkmadı. Hanımefendi ve yanında çalışan bey kibar ve ilgili. Tavsiye ederim.

Velesbist – 1 yıl Önce

Çok ilgili, güler yüzlüler. Köpeğim Zeyna aşık onlara. Kesinlikle 10/10

By farude

Bir yanıt yazın