Pendik ilçesinde En iyi Görünen Ve Halkın En Çok Tercih Ettiği Diş Hastanelerinden Biri Olan Pendik Diş Hastanesi Randevu Alma,Pendik Diş Hastanesi Muayene Ücreti,Pendik Diş Hastanesi İplant,Pendik Diş Hastanesi Fiyatları,Pendik Diş Hastanesi Doktorları,Pendik Diş Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Sayfamızda Bir Araya Toplanıp Paylaşılmıştır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Bahçelievler, Aydınlı Yolu Cd No:26, 34893 Pendik/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 22:00

Telefon: (0216) 491 30 30

Randevular: hospitadent.com

Pendik Diş Hastanesi Yol Haritası

PENDİK DİŞ HASTANESİ TANITIM FİLMİ

PENDİK DİŞ HASTANESİ DOKTORLARI

PENDİK DİŞ HASTANESİ ANLAŞMALI KURUMLAR

PENDİK DİŞ HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Gökhan Duran – bir hafta önce YENİ
Yorumları okudum gayet olumlu yorumlar var. Ve bu hastanede üst çeneye implant yaptırmaya karar verdim.onumuzdeki hafta görüşmek üzre. Umarım anlatıldığı gibi iyi geçer. Ona göree derecelendirme mi güncellicem

İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Teşekkür ederiz Gökhan Bey mutlaka bekleriz. 🙂

Selo Selo – bir hafta önce YENİ
Ayça hanımda diştaşı temizliği yaptırdım çok memnun kaldım herşey için teşekkürler:)

Merve Sancak – 2 hafta önce YENİ
Merhaba,
Genel cerrahi Musa Erdeme çok teşekkür ederiz yirmilik gömülü dişi 15dk da alindi. Çok memnun kaldık. Daha önce farklı klinikde yirmilik gömülü disi aldirmiştim. 3saat sürdü ve zor bir işlem olmuştu.
Bu klinikde hem Güler yüzlü , hemde yapılacak işlemler hakkında detaylı bir bilgi verilmektedir tüm çalışanlara tekrar teşekkür ederiz.
Sağlıklı günler.

Yakup KARAKAYA – bir ay önce
Hospitadentte diş eti işlemleri implantlar ve bir çok işlem yaptırdım hepsinden o kadar memnunum ki iyi ki sizi tercih etmişim ilginiz alakanızdan ötürü bütün hospitadent çalışanlarına teşekkür ederim 🙂

İşletme sahibinin yanıtı4 hafta önce
Merhabalar, güzel düşünceleriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Sağlıklı gülüşler dileriz.😊

savaş özdemir – 3 ay önce
Hospidatent Pendik’te kaplama yaptırdım.aradan yaklaşık 1.5 ay geçti.şehir dışındayken dişlerim inanılmaz derecede ağrıdı ve sızladı.oradaki başka bir özel diş Hastanesi’ne gitmek zorunda kaldım.Kaplama olan dişlerimin kanal tedavisi olması gerektiğini söylediler.. Pendik şubesine randevu aldım.Muayene sonucunda onlarda aynı şekilde Kanal tedavisi gerekiyor dediler.p.tesi geldim ama doktorun işi çok bekledim.randevu saatim geçti.Kanal tedavisini yapacak 1 tek doktor var sanırım.hşç hoş bir durum değil.Ağrıdan kafamı duvarlara vurasım geliyor…Siz siz olun aman dikkat kaplama yaptıracaksanız mutlaka o dişlere kanal tedavisi yaptırın

İşletme sahibinin yanıtı3 ay önce
Savaş Bey, Sizlerin görüşleri bizim için çok değerli. Yaşamış olduğunuz durum ilgili şubemize iletildi. Konu hakkında yetkili kişi tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı Günler Dileriz.

Ayse Kaya – 2 ay önce
Rezalet ötesi bir yer. Doktor kendisi muayeneye geç geliyor ben heyecandan konuşunca sus zaman geçiyor diyor. Çocuklarımın üstüne yemin ederim ki asistan tedaviye girmeden geldi ve lütfen 5 yıldız verip yorum yazar mısınız dedi. Puanın tek yüksek olma sebebi insanları muayene girmeden 5 yıldız verir misiniz diye zorlamalari. İnsan ister istemez kabul ediyor söz konusu diş olunca. İnsanları kandırıyorlar kısaca.

İşletme sahibinin yanıtı2 ay önce
Ayşe Hanım, sizlerin görüşleri bizim için çok değerli. Google hesabınızda kullanmış olduğunuz “İsim soy isim” adında bir hasta kaydına maalasef ulaşamadık. Hasta mahremiyeti gereği bilgilerinizi buradan alamadığımız için size ulaşabilmek ve yaşadığınız durumu çözebilmek adına bizimle 444 89 90 Hızlı Çözüm Hattı üzerinden iletişime geçerseniz en kısa süre içerisinde yaşadığınız durumu çözebilmek için çalışacağız. Sağlıklı Günler Dileriz.

mehmet gülerik – 2 ay önce
Sayın hocamız DR.AYCA İREM Kanal tedavim için randevu talep ettim
Kompozit dolgu 3 yüzlü kimyasal ışık li
3 kanal tedavisi
eli çok yatkın bir hocamız çok ilgilendi teşekkür ederim kendisi ne ve ekibine.

İşletme sahibinin yanıtı2 ay önce
Merhabalar, İlginiz ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı gülüşler dileriz. 😊

ZÜLEYHA Atayeva – 2 ay önce
Hekiminiz Beyza hanıma kanal işlemi yaptırdım cerrahınız Esra hanıma çekim yaptırdım ve ikisinden de çok memnunum ilgi alakanız güler yüzünüzden dolayı cok teşekkür ederim 🙂

İşletme sahibinin yanıtı2 ay önce
Merhabalar, güzel düşünceleriniz ve ilginiz için teşekkür eder, sağlıklı gülüşler dileriz.😊

By farude

Bir yanıt yazın