Pepe Veteriner Kliniğinden Randevu alabilmek için portalımızı tercih ettiğiniz için teşekkürler. Bu Makalemizde Pepe Veteriner Kliniği ile ilgili tüm detayları bu makalemizde bulabilirsiniz. Pepe Veteriner Kliniği Adresi, Pepe Veteriner Kliniği Telefon numarası, Pepe Veteriner Kliniği Nasıl Gidilir, Pepe Veteriner Kliniği ile ilgili Yorumlar ve Şikayetlere bu makaleden erişebilirsiniz. Eğer sizde Pepe Veteriner Kliniğinden iyi yada kötü hizmetler gördüyseniz bunu yorum yaz kısmında belirterek veterinerliğin kendisini geliştirmesi için katkıda bulunabilirsiniz. Portalımız olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için ve minik patili dostlarımız için gönül seferberliği ilan ettiğiniz için teşekkür eder minik patili dostlarımızada SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Barbaros, Mütevelli Çeşme Cd No:29 D:C, 34662 Üsküdar/İstanbul

Çalışma Saatleri: Cuma 09:00–19:00
Cumartesi 09:00–19:00
Pazar 10:30–16:30
Pazartesi 09:00–19:00
Salı 09:00–19:00
Çarşamba 09:00–19:00
Perşembe 09:00–19:00

Telefon :(0216) 651 52 08

PEPE VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

PEPE VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR VE ŞİKAYETLER

Seher Öztürker – 4 ay Önce

Kaan Bey ve ekibinin özverili çalışmaları, profesyonel yaklaşımları sayesinde “Parvo Viral Infection (kanlı ishal)” olan 2,5 aylık kangal kırması yawrumuz hastalığını atlattı. Eşimle en çok sevdiğimiz bir diğer hususta gerekli gereksiz tahlillerle bizi ve hayvanı yormayıp yapılması gerekeni hızlıca aksiyona geçirmeleri ve her aşamada bizi bilgilendirmeleriydi. Bir cana olan değer biçilmez ama fiyat performans açısından da gayet uygun olduklarını da belirtmeliyim.

Büşra Tatar – 1 ay Önce

Hem çok güzel insanlar hem de işinde çok iyiler. Kedimi ölümden döndürdüler büyük bi iyi niyet ve özveri ile 🙂 İçiniz rahat şekilde gidebilir ve bebişlerinizi teslim edebilirsiniz 😌

Mustafa Denizli – 5 ay Önce

Ginepig ve muhabbet kuşlarımız için kendilerine danıştık.Nilay hanım çok ilgili, gece yarısı bile kendisine danışsanız cevap veriyor.Sayesinde ölmek üzere olan ginepigimizi kurtardık.Hayvan sevgisi ve veterinerlik bilgisi çok üst düzeyde olduğu için mesleğini çok iyi yapıyor.Tekrardan çok teşekkürler her şey için.

Dee Kum – 6 ay Önce

Zehirlenme şüphesi olan hastaya kan tahlili yapmamak (sokak kedisi olarak sahiplenilmiş olduğu için belki) için nasıl bir tıbbi sebep gösterilebileceğini bir doktor olarak anlayabilmiş değilim. Serum takıp …. Bey’in dediği gibi “toparlamasını beklemek” çok da gerçekçi bir yaklaşım gibi gelmedi. Hayvanı ölen aileye, hayvanın üçte biri büyüklüğünde bir kutuya koymak / poşette vermek çok kalp kırıcı. Cins olmamak, sokaktan alınılmak değersiz olmakla bir olmamalı. Sokak kedileri öldüğünde çöpe atılmamalı mesela. Hastalara ırk cins ne olursa olsun sonuna kadar değer verilmesi gerektiğine olan inancımdan dolayı, tavsiye etmiyorum. Umarım yorumum kalplerinde bir yere dokunur ve hekimliklerini değiştirirler.

Pax Pacis – 8 ay Önce

Uzun süre sonra yaşadığımız bir çok olaydan dolayı artık gelmemeye karar verdik. Baştan savma iş yapıyorlar. Kaan bey yeterince tetkik yapmıyor, özellikle bir tetkik için kediyi tutmak zorsa boş veriyor, görünürde bişeyi yok gibi cevaplar veriyor. Yanında çalışan teknisyenler bilgisiz, olan bilgilerini de aktaramıyorlar ya da eksik aktarıyorlar. Gözle görünür bir soruna yok diyorlar ısrar edince kontrol edip olduğunu kabul ediyorlar. Kedimizle ilgili bir çok sorun yaşadık. İlgilenmedikleri ve şikayetimizi incelemedikledikleri için kedimiz az kalsın ölüyordu. Tetkik yapmadılar, ateşini bile ölçmediler. Böyle bir yer nasıl iş yapıyor bilmiyorum. Düşük bi hizmet seviyesini kabul ediyorlar insanlar bizim de uzun süre yaptığımız gibi demek ki. Çok daha iyi veterinerler var civarda, herhangi biri buradan daha iyidir.

Erdem Baykuş – 5 ay Önce

Nilay Hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum, gerçek bir hayvan dostu ekip. Kendilerine, canlarımızı rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Betül Gürel – 11 ay Önce

Gerçek hayvanseverlerin bulunduğu bir klinik, sokak hayvanlarına bakışlarından dahi görebilirsiniz. Çok kibar, şefkatli ve anlayışlı insanlara emanet etmet istiyorsanız hayvan dostlarınızı asla şüpheniz olmasın. İltihap kokan ölmek üzere bir sokak kedimizi mutlu mesut son derece sağlıklı aldık onların harika kliniklerinden. Çok sevmişti onları, gerçek bir sevgi gösterildiği aşikardı zaten. Kendi kedimizi de içimiz rahat goturdugumuz tek yer. İyi ki tanimisiz sizleri. Detaylı bilgilendirmeleriniz ve ilginize teşekkür ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın