Misyonumuz; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Pet Center Veteriner Kliniği olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Pet Center Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Pet Center Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Lea veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Pet Center Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeniköy, Köybaşı Cad./keramibey Sok. No:8/A, 34464 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 223 33 88

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Pet Center Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Pet Center Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Duygu Taşkıran – 3 ay Önce

Güler yüzlü ve samimi bir hekim arıyorsanız Alper bey ve ekibi aradığınız yer. Nöro fip hastası yavrumuzun tedavisi için gidiyoruz. Her konuda bize destek oldular. Gayet bilgili ve ilgililer. Kızıma kendi yavruları gibi yaklaşmaları bizi inanılmaz mutlu etti. İyi ki karşılaşmışız. Hep böyle güzel kalın. Emeğiniz için sonsuz teşekkürler.

Gülriz Toksoy – 11 ay Önce

2 köpek 1 kedimiz var ve doktorumuz 6 yıldır Alper Bey… Bütün aşılarını, ameliyatlarını kendisi yaptı, bebekliklerinden beri birlikteyiz, iki sefer kedimizin hayatını kurtardı, bizde yeri çok başkadır. Tüm ekibine sevgiler…

Bülent Kahraman – 1 yıl Önce

Kapima kadar hizmet ettiler..Durüst ,kaliteli ve uygun fiyatlılar..cok memnun kaldim.Hatta 5 gun sonra isim düsecek ve ben yine alo diyecegim.

Sevim Ergün – 1 yıl Önce

Alper beyi çok seviyorum ve yanında çalışanları da minik dostumuz True cook hasta oldu onlar sayesinde yaşıyor tekrar binlerce tessekkurler ilgili ve alakalı gerçekten hayvan dostu insanlar

Sena GLMZ – 1 yıl Önce

Yıllardır bütün hayvanlarımı gönül rahatlığıyla götürdüğüm yerdir veterinerler de çok iyi insanlardır

By farude

Bir yanıt yazın