İstanbul Şişlide hizmet vermekte olan Petlight Veteriner Kliniği olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, modern teknolojileri tecrübemizle birleştirerek onlara sunmaktır. Şişli İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Şişli Pet light Veteriner Kliniğinden Randevu almak için aşşağıdaki Randevu al butonuna tıklayarak randevu talebinizi onaylatabilirsiniz. RandevualOrg olarak sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder patili dostlarımız içinde sağlıklı günler dileriz.

Adres : Bozkurt, Bilezikçi Sk. No:137/A, 34375 Şişli/İstanbul

Telefon : 0212 234 03 11

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Pet Light Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Pet Light Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Elif Durgun – 6 ay Önce

Bulut Bey oldukça ilgili ve pozitif bir veteriner. Herhangi bir sorunda ulaşabileceğimiz güvenilir biri. Yavru kedimizin ilk aşılarına bir tavsiye üzerine burada başladık. Memnun kaldık ve veterinerimiz artık Bulut Bey. İşletme gayet temiz ve düzenli. Fiyat konusunda da makul olduğunu düşünüyorum.

Enes Atasoy – 1 yıl Önce

Bulut bey öncelikle harika bir insan, neredeyse 6 aydır 2 haftaDa 1 kez kedimiz leo ile birlikte bulut beye aşılar, kısırlaştırma ve iç parazit rahatsızlığı için gittik. Üslubu , müşteriye davranış biçimleri , özen ve aydınlatma yükümlülüğünü tam manasıyla yerine getirmekle birlikte , işinin icraatı , tedavi karşılığı hakkı olan ücretlerde indirim yapması ve kısırlaştırmadan sonra bizi 3 kez araması ve kedimizin sağlığı ile ilgili bizlere yardımcı olması ülkemizde işini ender yapan insanlardan olduğunu bize gösterdi. Çok teşekkürler Bulut Bey

Ayşenur Sürücü – 11 ay Önce

Bulut Bey çok ilgili, işini itinayla yapan, titiz bir veteriner. Tüm aşılarımızı ve kısırlaştırma işlemlerimizi yaptırdık ve çok memnun kaldık. Kedimizle ilgili her türlü soruyu cevaplayıp, hatta bir gün sonrasında kontrol etmek için bizi arayacak kadar düşünceli. Kesinlikle bir evcil hayvanınız varsa ve güven dolu bir veterineriniz olsun istiyorsanız, adresiniz Bulut Aktaş, Petlight.

Aylin Özzorluoğlu Keşişoğlu – 1 ay Önce

Bulut bey çok ilgili bir veteriner ilk kez gittik tavsiye üzerine, bende tavsiye ederim👍

Yeliz Bozkurt – 1 yıl Önce

Kedim Leonun kısırlaştırma işlemini yaptı Bulut Bey bütün gün yoğun yoğun bakımda tutarak içimi rahatlattı sorunsuz bir şekilde tamamladı,Leonun sağlığı yerinde işinde başarılı ve özenli bir hekim.

By farude

Bir yanıt yazın