Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Pet Vet Veteriner Kliniği Kartal civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Pet Vet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kordonboyu, Marmara Cd. No:9, 34860 Kartal/İstanbul

Telefon : +905424513927

Hizmet Saatleri : 12.00 – 20.00

Pet Vet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Pet Vet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Enes Furkan Bayram – 3 ay Önce

Sabah 9buçukta gelmeme rağmen kedimin basit iç dış parazitini yapamayan vasat bi veteriner

işletme sahibinin yanıtı : Yanlış yere puan verdiniz sanırım. Son 10 senedir çalışma saatlerim öğlen 12 ile akşam 20:00 arasındadır. Sabah 9buçukta siz başka yere gitmiş olabilirsiniz.

Müge Karabağ – 5 ay Önce

Çok ilgili ve işini ciddiye alan bir yer. Aileden biri gibi. Muhtaç hayvanlara karşı da çok yardımsever. Yıllardır kedilerimi emanet ettiğimiz ve yemini temin ettiğimiz güvenilir bir veteriner.

Caner Mercan – 3 yıl Önce

Köpeğim yaklaşık 1 yıldır kanser teşhisi konuldu yaşamaz dendi…. Ağız kokusu artık çürük et kokusu haline gelmişti kanama başladı ağızda… Özel profesörler… Acar kent özel Hayvan Hastanesi dahil… anatolia dahil tam 10.000 TL para harcadım sonu hüsran yapılacak birşey yok dediler kanser dediler ağızada vurmuş herşeyi denedik dediler…Bu süreç 1-2 ay sürdü ve haftalarca hastanede yaşadı köpeğim….Sonra Mahallemde ufak bir klinik gördüm… Böyle uzun saçlı sakallı bir adam İlker beymiş adı yanındaki çalışan değil Eşi aile şirketi… Ya dedim koca klinikler çözemedi bu yer mi çözecek olayı ? İnana biliyor musunuz köpeğimi kurtardı yakınlarda olanlar bilir Uzun kulaklı şarap rengi yaşlı köpeğimi Badi yi… Şimdi iki tanede kedimiz var yanına…. SONUNA KADAR KEFİLİM SİZE SAYGILARIMLA Fehmi Caner Mercan

Serkan Özyuva – 9 ay Önce

kedime karma aşısı yaptırmak, bilgi ve randevu almak için muaynehanesine gittim, içeri girdiğimde kahvehane gibi yoğun sigara dumanı ve maskesiz insanlarla karşılaştım. uyarmama rağmen ismi ilker beymiş bize bişey olmaz arkadaşlarım var içerde diyip maske takmamaya ısrar etti kapıyı açıp havalandırmak istedim onada surat yaptı ve keşke gelmeseydiniz gibi konuşmaya devam edince ordan ayrılıp kedimi getirmekten vazgeçtim. insanlara karşı böyle davranırsa daha çok müşteri kaybeder……

işletme sahibinin yanıtı : Serkan bey herşeyden önce yorumunuz için teşekkür ederim. Size izah etmeye çalıştım ama herkesin okuması için burayada yazma gereği duyuyorum. Herşeyden önce burası dükkan değil muayenehane. Müşteri değil bize hasta sahipleri gelir. Bütün hasta sahiplerim bilir ki ( kapının girişinde de yazar) evden çıkarken arayıp geliniz. Ben bir insanım hertürlü derdim ihtiyacım dış hasta muayenem ve sosyalliğim olabilir klinik dışında olabilirim. Klinik içinde müsait olmayabilirim. Siz geldiğinizde hiç randevum olmadığımı ve müsait olmadığımı eş dost akraba ile içeride arka tarafta kutlama yaptığımı söyledim. 30 saniye sürecek bir konu için 10 dakika kalmanız kapıyı açık bırakarak ters ceyran yaparak en arkadaki kokunun öne gelmesini sağladınız. Normalde arka bölme açık ve havalandırma varken koku rüzgar neticesinde size geldi. Hergün klinikte kahvehane ortamı yok yanlış algı yaratmanız hiç hoş olmadı. Tercih meselesidir gitmek istediğiniz hekimi ve kliniği seçebilirsiniz. Bizlerde acil durumlar dışında hasta sahiplerine hizmet verip veremeyeceğimizi bildiriyoruz. Saygılarımla sağlıklı iyi günler dilerim…

Handan Gül – 1 yıl Önce

Bir yildizi bile cok gordugum cok bos konusan ve para almak icin herseyi yapan muayene etmeden ekstra muayene parasi alan ve butun guvenimi sarsan asi icin gitmis oldugum ve asi yaptirmadan dondugum bir veteriner muayene yapmadiniz dedigimde de yarim saat konustugunu soyledi ama ben degil kendisi konustu ayrica kopegimi ne zaman disarida dolastirabilirim dedigimde istediginiz zaman ama hasta olmaz diyemem diye guya espiri yapan bir veteriner

işletme sahibinin yanıtı : Handan Hn. Yorumunuz için teşekkürler sayenizde birçok bilmeyen insana açıklama yapayım. Hekim demek karar veren demektir. Her aşı yaptıracağım diyene yapmayız. O kararı biz hastamızı muayene eder sorularla gerekli bilgiyi alır sonrasında aşı yapılıp yapılmamasına Hekim karar verir. Sizinle 45 dakika görüştük. 1 muayene ücretini çok görüyorsanız tekrar düşünün derim. 30 yıllık hekimden tecrübelerini dinlediniz boş konuşuyor demeniz yakışık almadı. Sağlıklı günler dilerim.

Hülya Çetin – 1 yıl Önce

Sizi tanıdıgımız için çok şanslıyız Ilker bey her ne kadar oğlum muayene masanızdan ve yaptıgınız aşılardan hoşlanmasa da :))

işletme sahibinin yanıtı : Çok Teşekkür Ederim Güzel Yorumlarınız için…

Haldun Karaaslan – 2 yıl Önce

Sürekli gittiğim bir yer,kedi ve köpeklerim için titizlenen onların takibini yapan üstelik te sağladıkları hizmet için astronomik fiyatlar vermeyen idealist bir klinik.

işletme sahibinin yanıtı : Memnun kaldığınız ve güzel yorumunuz için teşekkürler…

By farude