Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. PetDoc Veteriner Kliniği Kartal civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.PetDoc Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Orta Mahalle, Kaptanıderya Cd. No:32/B,
34880 Kartal/İstanbul

Telefon : 0 216 451 30 18

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

E-posta : [email protected]

Petdoc Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

PetDoc Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zuhal Okyar – 4 hafta Önce

5 yaşındaki kedimi ilk önce yakın lokasyondaki Proanimal vet. Kliniğine götürdüm Küçükyalı da. Yaklaşık 3 gündür hiçbir şey yiyip icmedigi gibi kusmalari vardı. Röntgen çekildi hemogram yapıldı. Gozle gorulur bir şey bulamadık. Herşey normaldi. Röntgen de gözükmeyen bir şey yutmus ihtimali ortaya çıktı 5. Gün. Bıdık hala bişey yiyip icmemisti. O sırada Proanimalde olmadığı için baryum icirilerek yapılan ve tespite olanak sağlayan röntgen çekilmesi için Petdoc a doğru yola çıktı. Ahmet bey ve ekibi biz oraya varır varmaz ciddi yogunluklarına ragmen Bıdık a hemen müdahale etti. Ameliyat etmeme konusunda direndiler ve herşeyi denediler. Ama buna rağmen işin sonunda maalesef ameliyat kesinleşti. Ve yuttuğu dikiş ipliğini başka bir klinikte endoskopi yaparak tespit edip ameliyatsız çıkamayacağını karar verip (ip bağırsaklarda dolanmisti ) yeniden Ahmet Bey’in kliniğine dönüp aynı saat içinde operasyon yapıldı. Bütün bunların üstünden tam 6 gün geçti ve bugün Bıdık evine döndü. Ahmet Beye , Miraç beye,Elif hanıma,asistan arkadaşıma ve bize o zor bekleyiste çay ikram eden ablamiza çok çok teşekkür ederiz. 6 gün boyunca o kadar iyi bakılmış ki oğlum eve tertemiz geldi. Ameliyatlı olmasına rağmen sadece tras olmuş gibi duruyor. Ameliyat yeri belli belirsiz. Başarılarınızın devamini diliyorum. Güncelleme: Bu güncellemeyi klinikle alakalı değil de böyle bir durum yaşayan ya da yaşayacak olanlar için yazıyorum. Maalesef Bıdık’imizi dün sabah kaybettik. Geçirdiği ameliyati bünyesi kaldırmadı. Lütfen herkes evindeki canlara dikkat etsin. Bir ip yutma olayı yüzünden bitanecik kedimiz melek oldu. Bu aşamada petdoc kliniğimiz gene yanimizdaydi. Bidigin son 2 günü ilaç tedavisiyle iyileşmek uzere Petdocta geçti. Ellerinden geleni yaptıklarına eminim. Herşey için çok teşekkür ederim kendilerine. Bildiğimizi çok özleyeceğiz

Ayşenur Koliyar – 3 ay Önce

Bize yapılan açıklama ve teşhis eksikti ve iletişim kurulma şekli genelde soru sorulduğunda sinirlenme, savunmaya geçme ve ses yükseltme gibi olmak üzere sıkıntılıydı. Kedimizi mecburen bıraktık, bırakmadığımız takdirde tedaviyi ret formu imzalatacaklarını söylediler. Bize kalıcağı yeri gösteremeyeceklerini ve daha sonra fotoğraf atılacağını söylediler. Kedimizi bıraktıktan sonra bizimle ancak biz birkaç defa aradıktan ve mesaj attıktan sonra ancak geri dönüş alabildik. Çoğu zaman aradığımızda hiç bilgi alamadan, meşguluz sonra ararız, iyi günler diye telefon yüzümüze kapatıldı.Üçüncü gün kendimiz arayıp, biz artık almaya geliyoruz dedikten sonra almaya gittiğimizde kedimizi görünce içimiz gitti, hayvana kum verilmemiş, Kedimiz üç gün boyunca kendi üzerine pislemiş ve tüyleri avuç avuç dökülmüş. eve getirdiğimizde kokudan kusuyorduk neredeyse. Sadece hayvana travma oldu ve boşuna para harcamış olduk. Hiçbir şekilde iyileşmedi, ishali ve kusması devam ediyordu ve tedavisi başka bir veterinerde tamamlandı.

Evren Birgin – 2 ay Önce

Tavsiye üzerine kedim Yumy için gittim ve çok memnun kaldım.üç hafta önce yumy 4. Kattan düştü ilk müdahalesi yapıldı iç kanaması var ve ayağında kırık vardı önce yoğun bakımda kaldı çok ilgilendiler kedimizi bırakıp giderken orda kaldığı hergün içimiz çok rahattı sonra kırık operasyonu oldu Ahmet bey sağolsun her şeyi detaylı açıkladı ve yardımcı oldu kedimiz ameliyattan sonraki gün bile ayağının üstüne basmaya başladı bugün tam üçüncü haftası şu an koşuyor resmen iyi ki sizinle karşılaştık herkesin can dostunu rahatlıkla emanet edebileceği bir klinik.Kedim yumy ve kendim adına tekrar çok teşekkür ederiz her şey için Haftaya pinleri çıkacak kızımın görüşmek üzere..

Melek Çe – 5 ay Önce

Kedim Atlas’ın tedavisi için başvurduğum, ancak üç farklı teşhis koydukları halde tedavi edemeyen bir klinik. Tedaviden ziyade sizden para koparmaya çalıştıkları izlenimini veriyorlar. Hiç bir şekilde yeteri kadar bilgilendirilmiyorsunuz. Klinikte 2 gece tuttukları yavrumuzu eve getirdiğimizde her tarafı çiş içinde aç ve susuzdu. Güler yüzlerine aldanmayın. Sadece imaj. Acemi veteriner iyi bir insan olduğunu söyledi. Ben de çok iyi bir insanım ve benim için önemli olan iyi bir insan olmanızdan ziyade iyi bir veteriner olmanız. O da sizde yok.

By farude