Petito veteriner Kliniği İstanbul Şişlide hizmete açılmış ve civar patili dostlarımıza özel hizmet vermekte olan bir klinik. Bu klinik aynı zamanda İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Petito veteriner kliniğine gitmeden önce randevunuzu oluşturmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. bu klinikten randevu oluşturmak için öncelikle aşşağıdaki randevu al butonuna tıklayarak randevu talebinizi oluşturup daha verimli bir hizmet alabilirsiniz. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için RandevualOrg olarak sizlere teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Oğul ap, Merkez mah Hanımefendi sk N0 138/1, D: 1, 34381 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122412469

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Petito veteriner kliniği Yol tarifi

Petito Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

İrem Afşin – 1 yıl Önce

Dr. Burhan Bey son derece tecrübeli, sevecen ve güleryüzlü. Tanıları çok iyi, bilgileri çok aydınlatıcı. Sağlam ve güvenilir veteriner için kesin tavsiye 💜

Zeynep Ecem Ekmekçi – 1 yıl Önce

Bundan bi kac sene önce kedimi bu veterinerin yanlış tanısı yüzünden kaybetmiştik. Acısı hala yüreğimizde. Aşırı dramatik bi şekilde kedimin fip olduğunu vw tedavisi olmadığını söylemişlerdi. Psikolojiden asla anlamadıkları gibi kedimin kulağındaki mantar beynine sıçradığı için öldü. Başka acılar yaşanmaması için kediniz ağır hastaysa burdan uzak durmanızı şiddetle öneriyorum.

Sevinç Onur – 2 yıl Önce

Şişli’de bulunan petito veterinerliğin sahibi Burhan beydir. Tanıdığım en iyi en dürüst veterinerdir.

Senay Surus – 1 yıl Önce

En acil durumda bile telefon aramalarına dönüş yapmayan veteriner.

By farude

Bir yanıt yazın