İstanbul Sarıyer’de hizmet vermekte olan Petlimanı Veteriner Kliniği Minik patili dostlarımız için gönüllülük esasıyla çalışan özel bir veterineri kliniğidir. Bu klinikten hizmet alabilmeniz acil olmadığı sürece öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Randevu alabilmek için aşşağıdaki Randevu aL butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer link sizi anasayfaya yönlendirirse aşşağıdaki telefon numarasını arayarak’ta randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Maden, Kilyos Cd. 156/C, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 229 38 85

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

Petlimanı Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Petlimanı Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri 

Mindfreak K. – 2 ay Önce

Bugün Petlimanina kedimi götürdüm. Eğer buradan yararlanmak istiyorsanız size bir kaç tavsiyem olacak. Bir;petinizin hastalığı hakkında çok soru sormayın.İki; tedavi süreci hakkında sakın bilgi almaya kalkmayın. Üç; Muayene edilmeden ve sepetinden çıkarılmadan enjektör hazırlandığını görürseniz petinizin ölüp ölmeyeceğini Allah’a bırakın. Ve en önemlisi sürekli aşağılanmayı göze alın. Madem insanlara bir seyleri anlatmak sizi bu kadar geriyor ve zorluyorsa bence hakaret etmek yerine ve sürekli azarlamak yerine diğer iyi hizmet veren veteriner arkadaşlarınızdan örnek alıp bunun ne kadar saçma ve insanları küçük düşüren tavırlar oldugunu anlarsınız. Ve ben parasını verip tedavi ettirmek istediğim canlari sanki sevabına ve bedava tedavi ediyor gibi bir tutum içine girmekten vazgeçin.

İlker Bingöl – 1 yıl Önce

2 aylıkken aldığım Golden cinsi köpeğimi 4,5 yıldır Pet limanı/ Sarıyer kliniğine götürüyordum. Bu güne kadar her söyledikleri dikkate alınarak 2 elemanım ile beraber yerine getirdik. Bize egzaması olduğu söylendiği için kendilerinden özel Hypo alerjik mamalar satın aldım. Son 2,5 aydır mama yememeye başladı iyice halsizleşti Temmuz ve Ağustos ayındaki kontroller de 3 kilo verdiği görüldüğü, halde bizim burada yiyor siz yediremiyorsunuz denilerek serum bağlanıp Omega 3 verilerek gönderildi. 5 gün sonra 4 Eylül Cuma günü mama yemediği ve ishal olduğu için tekrar götürüldü 4 lü kan alınarak sonuç çıkınca Pazartesi günü arayacaklarını söylediler. Aradan 6 gün geçmesine rağmen dönüş olmadı, köpeğim mama ( kuru, yaş) yememeye devam ettiği ve ishali kesilmediği için bir arkadaşımın tavsiyesi ile 9 Eylül de başka bir veterinere götürdüm. Veteriner yeni kan alındı ise tekrar almayalım canını acıtmayalım dedi, elemanlarımı sonuçları almaya gönderdim, Elemanlarım beni arayarak kan sonuçlarının hala incelenmediği bu yüzden verilemeyeceğini söylenildiğini ilettiler. Veteriner hanımı telefona istedim bana elemanlarınız baskına mı geldi, kan sonuçları için siz beni arayacaktınız dedi. Herhangi bir baskına gelinmediğini sonuçlar çıkınca ben sizi ararım denildiği halde aradan kaç gün geçtiği halde dönüş yapmadığını elinde ne sonuç var ise vermesini söyledim. Telefon kapanınca elemanlarıma siz başka yere götüreceksiniz anlaşılan siz zaten bakmayı beceremediniz diyerek fırça atar şekilde daha önce verilen kan sonuçlarını teslim etmiş. Yeni gittiğimiz veteriner röntgen filmi çekti bütün vücudunda ödem olduğunu söyledi, kilo kaybı nın 6 kilo ya ulaştığı görüldü. Ultrasona alındığı görüntülerde karaciğerin de lezyonlar olduğu safra kesesi ve pankreasın çalışmadığı söylendi. Karın bölgesin de büyük bir tümör olduğu tespit edildi. Yoğun bir şekilde ilaç ( hap, iğne ) tedavisine başlandı. Tedavide 10 gün geçtiği halde artık yürüyemez duruma geldi tekrar röntgen ve ultrasona girdi karaciğer de ki lezyonlar daha da çoğalmış görünüyor. Üniversite Hastanesinden Cerrah ile görüşüldü karnı çok büyümüş durumda Ameliyata alınsa bile %90 masadan kalkamayacağını söyledi. Erken teşhis edilse şansının olabileceğini iletti. 22.09.2020 saat 10:30 da Alex iğne yapılarak uyutuldu, şu an cennetten bize bakıyor. 4,5 yıl Alex in sağlığından sorumlu klinikte aylarca teşhis koyamayan tedavi sürecini geçiren veteriner hanımı vicdanı ile baş başa bırakıyorum.

Ceren Arık – 1 yıl Önce

3 yıldır bu kliniğe gidiyorum . 2 kedim var. Aslı hanım çok ilgili, başarılı, mesleğinde uzman bir hekim. Kendisine güvenim sonsuz. Fiyatları alt sınırda ve en önemlisi asla para kazanmak için gereksiz tedavi uygulamak, ürün ya da mama satmak gibi bir politikası yok. Bu benim Aslı hanıma en çok güvenmemi sağlayan yönlerinden biriydi. İlk defa bir veteriner hekim bana mama satmak yerine evde mama yapmamı tavsiye ett. Ya da iki kedi için ayrı ayrı parazir damlası satmak yerine daha büyük doz olan ve aynı fiyatta olan damlayı kendisi önerdi. Bu ve benzeri bir çok sebeple Aslı hanım ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Berrin Cinel – 9 ay Önce

Karlı soğuk bir ocak ayı akşamı hasta sokak kedisi için aradım çıkmak üzereyim ….veterinere gidin belediyeyi arayın falan gibi yönlendirme ile sorunumuzu çözdü.:(( Ücretini ödeyeceğimi söyledim . Benim evde bulunan köpegimden dolayı eve alamadığım sokak kedisini eczaneden ilaç alarak bir öğrencinin evine yerleştirerek orada tedavi ettim. Eğer bir veteriner hekim sokak hayvanına bakmaktan imtina ediyorsa can patilerimizin ona emanet ederken bir daha düşünmeliyiz.

By farude

Bir yanıt yazın