Pıtış Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beyoğlu Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Pıtış Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Cihangir, Susam Sk. 28/A, 34427 Beyoğlu/İstanbul

Telefon : 02122431179

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Pıtış Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Pıtış Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zilan Aslan – 4 ay Önce

Çalıştığım kurumun bahçesinde bir çok kediye bakıyoruz, bir gün yeni bir kedinin aralarına katıldığını ve nefes alırken zorlandığını fark ettim. Kediyi hemen eve götürdüm, bir kaç gün sonra bir veterinere götürdüm, kediye röntgen çekildi, çekilen röntgen sonucunda diyafram yırtığı olduğu tespit edildi ve acilen ameliyat edilmesi gerektiği söylendi. Ameliyatı her veteriner yapmaması ve ameliyat ücreti bizi zorladı açıkçası. Sonrasında biraz araştırma sonucunda Özkan Bey ile tanıştık ve ameliyat ücretinde bize çok yardımcı oldu. Aynı şekilde ameliyat sürecinde ve sonrasında da Özkan Bey ve ekibinin ilgisi mükemmeldi. Kedimiz Tütün çok zorlu bir ameliyatı Pıtış Veteriner Kliniği ekibi sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattı. Tüm ekibe sokak hayvanlarını da göz ardı etmemeleri ve duyarlılıkları nedeniyle çok teşekkür ederim. İyiki varsınız..

Melike Gedikli – 5 ay Önce

Göz korneası yırtılmış bir yavru kedimiz vardı bahçede baktığımız. Her gittiğimiz veteriner bize İstanbul’da çok meşhur göz konusunda uzman bir veterineri önerdi ancak büyük ihtimalle gözünün kurtulamayacağını söyledi. Tavsiye üzerine gittiğimiz Özkan bey sokak hayvanı olduğu İçin hem çok ciddi bir indirim yaptı hemde yavrumuzun gözü tamamen iyileşip sağlığına kavuştu. Üstelik topaç gibi olmuş kilo almış sapa sağlam geldi bahçemize geri. Kendisine ve ekibine binlerce kez teşekkür ederim.

Uygar Taylan – 7 ay Önce

Havada sinek avlayan, perdenin en tepesine kadar tırmanan, evin koridorlarında tazı gibi koşan kedim, Sakız’ı bugün kaybettik. Sakız, lavaboya gittiğimde bile yanımdan ayrılmayıp gözümün içine bakacak kadar beni seviyordu. Kısırlaştırma ameliyatı yapılan Cihangir Pıtış veterinere götürdükten sonra hayvan iki gün kendine gelemedi ve nefes alıp verişleri güçleşti. Baygın halde bir köşeye sinip iştahtan kesildi… İlk olarak iştah açıcı iğne yapıldı. Bugün nefes zorluğu artınca videosunu veterinerle paylaştık. ‘Getirin oksijene bağlayalım.’ dediler. Sabah götürdük, öğlen “Demek ki anesteziye alerjisi varmış ya da doğuştan annesinden korona kapmış.” deyip ölüm haberini verdiler. Bizim ne korona olduğundan, ne de korona olan kedinin kısırlaştırma ameliyatının ölüm riski taşıdığıdan haberimiz oldu. Çok üzgünüz…

Ayşe Yazıcı – 1 yıl Önce

Kedim aniden felç geçirdi, bir arkadaşımın da tavsiyesiyle Pıtış’a getirdim. Hareketli ve dışarda da yaşayan bir kedi olduğu için ne olabileceği hakkında hiçbir fikrim yoktu ama Veteriner hekim çok hızlı ve doğru bir tanı ile tedaviye başladı. Kedimin kalp hastası olabileceğini, durumun da kritik olduğunu ilk günden söyledi. Cem Bey’ in EKG için yönlendirdşii veteriner hekim de Pıtış’a yapılan ilk müdahale olmasaydı kedimin ölürmüş bile olabileceğini söyledi. Açıkçası uzun zamandır bun kadar ilgili ve anlayışlı bir veteriner ile karşılaşmamıştım. Ne zaman bir sorun veya sorum olsa kesinlikle ulaşabileceğim, kedimi asla arkama bakmadan bırakabileceğimi bildiğim bir klinik. kedim şuan yürüyor, çok. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

By farude