Ankara Polatlı ilçesinde Tam Teşekküllü Hizmet eden Sağlık Kurumu Olan Polatlı Şifa Tıp Merkezi ile ilgili Öğrenmek istediğiniz Bir Çok Bilgiyi Sizler için Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Polatlı Şifa Tıp Merkezi Nerede,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Telefon Numarası,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Adresi,Polatlı Şifa Tıp Merkezi iletişim Bilgileri,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Doktorları,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Doktorları,Polatlı Şifa Tıp Merkezi Kadın Doğum Fiyatları

Adres: Şehitlik, Ulubatlı Hasan Cd. No:32, 06900 Polatlı/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: 06900

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 00:00

Telefon: (0312) 623 77 00

Polatlı Şifa Tıp Merkezi Yol Tarifi

Polatlı Şifa Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Demirci EFE – 2 ay önce
Vezneye çocuklar için sakız şeker makinası koymuşlar. Şekerin zararları bir yana, giriş mi yaptıracaksınız çocuğunuzu mu avutacaksınız belli değil. Ordan günde gelecek 40 50 liranın peşine düşmüşler.

zeynep durak – 3 ay önce
Hamileligimde Cigdem Hanim a gittim. Isinin ehli, guler yuzlu, pek cok yonuyle iyi bi doktor. Bu surecte iki kati foyatina baska ozel hastanelere de gittim Cigdem Hanim n yarisi kadar ilgilenmediler. Personeli kibar.

erkan beştepe – 3 ay önce
Acayip düzensiz bir yer tam anlamıyla parasıyla rezil olmak deyiminin uyduğu bir yer çocuk doktoruna kontrol için saat 11.00 de randevu aldık telefonla saat 12.00 ye kadar bekledik ne bir açıklama yapan var ne de şu saatte alacağız diyen var insanlar doktorun kapısında kuyruk tam 1990 li yıllardaki devlet hastanesi düzeni tavsiye etmiyorum gitmeyin

Güner Öztürk – bir ay önce
5 de arayin dediniz telefonu acmiyorsunuz nasıl randevu alicagiz soylerminiz

serdar atalay – 5 ay önce
Telefon ile randevu veremeyen aciz bir işletme,erken gelip sıra almanız gerekiyor :)) üstelik pandemi ortamında gidip orada sıra bekletmek nedir….cidden 5.sınıf…devlet hastaneleri bile artık online randevu veriyor .

Esra Şen – 7 ay önce
Merkezde bulunan doktor çigdem hanıma (kadın hastalıkları ve doğum) ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kendisi benimle bir anne gibi ilgilendi çok anlayışlı ve tatlı dilliydi. Başarılarının devamını diliyorum.

İşletme sahibinin yanıtı 6 ay önce
İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

YİĞİT KARAYEL – 9 ay önce
Kendini yenileme gereksinim duymayan 15 -20 sene önceki kapı, sandalye, masa vb eşyalar ile hizmet vermeye çalışan özel bir hastane. Neden bir yenilenme, düzen, sistem yapmıyorlar gerçekten anlamıyorum….

İşletme sahibinin yanıtı 9 ay önce
İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Sedat Hacıoğlu – 7 ay önce
KBB ve Göz polikinikleri ve dr’ları inanarak, güvenerek gittiğim yer. Teşekkürler.

İşletme sahibinin yanıtı – 8 ay önce
İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın