Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Eki 25, 2021 #dr murat dilmener hastanesi, #dr murat dilmener hastanesi covid testi, #dr murat dilmener hastanesi iletişim, #dr murat dilmener hastanesi telefon, #dr murat dilmener hastanesi telefon numarası, #dr murat dilmener hastanesine nasıl gidilir, #murat dilmener hastane, #murat dilmener hastanesi açık adres, #murat dilmener hastanesi adres, #murat dilmener hastanesi adresi, #murat dilmener hastanesi ne zaman açıldı, #murat dilmener hastanesi nerede, #murat dilmener hastanesi özel mi, #murat dilmener hastanesi telefon, #murat dilmener sahra hastanesi, #prof dr murat dilmener acil durum hastanesi nerede, #prof dr murat dilmener hastanesi adres, #prof dr murat dilmener hastanesi nerede, #prof murat dilmener hastanesi nerede, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi bakırköy/istanbul, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi covid testi, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi ek hizmet binasi, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi fotoğraflar, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi iletişim, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi iş başvurusu, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi pcr testi, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi telefon numarası, #prof. dr. murat dilmener acil durum hastanesi ulaşım, #prof. murat dilmener hastanesi, #prof.dr. murat dilmener acil durum hastanesi yeşilköy bakırköy/istanbul, #prof.dr.murat dilmener acil durum hastanesi adres, #prof.dr.murat dilmener acil durum hastanesi nasıl gidilir, #prof.dr.murat dilmener hastanesine nasıl gidilir, #profesör doktor murat dilmener acil durum hastanesi, #yeşilköy dr murat dilmener hastanesi, #yeşilköy murat dilmener hastanesi adres, #yeşilköy murat dilmener hastanesi telefon numarası, #yeşilköy murat dilmener polikliniği, #yeşilköy prof dr murat dilmener hastanesi, #yeşilköy prof dr murat dilmener hastanesi nasıl gidilir, #yeşilköy profesör doktor murat dilmener hastanesi

Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Nerede,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Nasıl Gidilir,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Muayene Ücreti,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Doktorları,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Telefon Numarası,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Fiyatları,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi iş Başvurusu,Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bilgileri Görmek için Yazımızın Devamında Görebilirsiniz….

Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi veya kısaca Yeşilköy Acil Durum Hastanesi, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan bir hastanedir. Hastane, COVID-19 pandemisi sürecinde yapılmış olup salgın veya deprem gibi durumlara karşı kullanılması planlanmaktadır.

Adres: Yeşilköy, Yeşilköy Cd., 34153 Bakırköy/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 909 70 00

Yatak sayısı: 1.008

Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Yol Haritası

Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mehmet Oğuz Gülmez – 5 gün önce YENİ
Gece 00:45’de hastaneye vardım ve etrafa şöyle bir baktım ki kimsecikler yok. Oh be dedim memnun oldum ki arka tarafımda yüzlerce insanın sıraya girdiğini görmemle beynimden vurulmuşa döndüm. Hemen koştum sıra kapayım diye ama gel gör ki bu sıra “sıra alma” sırasıymış. Dehşetle beklerken sıra almak için içeri girdim. O ne daha fazla kalabalık ! Sonra aldığım numarayla bankoya geçtim kimliği okutup bir odaya aldılar tabi her aşamada sıra beklemeye devam ediyorum. Önümde 150 – 180 kişi var. en az. Benden sonra sıraya girenlerde cabası. Kimi COVİD şüphelisi, kimi iş için istiyor ,kimi otobüse binecek. Omuz omuza bekliyoruz. Akabinde Uzunca bir holden içeri yürüdüm. Daha önce ne sırada ne bankoda hiçbir yerde görmediğim insanlar da burada bekleşiyorlar. En uzun süre burda bekledim. 1.5 saat. Sonra adım okundu doktorun yanına geçtim. İyi misin nasılsın var mı bişeyin kronik vs dedi. Yok dedim ve nihayet PCR testi odasına geçtim. 10 sn de verdim. Fütursuzca ve hızlı adımlarla çıktım. Mapustan yeni çıkmış masum bir genç gibi. Bir daha mı Allah düşürmesin !

Burak Güçlü – bir ay önce
Müstakil binaların olduğu pandemi hastanesi. Girişte güvenlik yok. Hangi blok nerede bilmiyorsunuz. Ana girişten bloklar geçiliyormuş.
Ananemi covid sebebiyle buraya sevk ettiler. Hastaneyi aradık fakat hastamız için bir şeye ihtiyacı olursa sizi ararlar dendi. Sonra ısrarla arayıp sorunca. İlgililere ulaştık. Gelin hatanızın başında durun dediler. Kimse bizi arayıp bilgi bile vermedi. Hemşire tuttuk kendi imkanlarımızla. Hasta bakıcılar ilgilenmiyor çünkü.

Melih Soylu – bir ay önce
Pcr yaptırdım, boş hastane 5 dk sıra beklemeden bitti işim. Sgk varsa ücretsiz, yoksa 170₺ , özeller de hepsi ücretli 250₺. Sgk var ama yurtdışı için pcr da 170₺ ücretli.

Ömer Deviren – 4 hafta önce
Covid-19 önlemleri uygulanmayan pandemi hastanesi diyebiliriz.
PCR testini açık havada yapılsa daha iyi olmaz mı?
Pozitif vakada Negatif vakada aynı kabine giriyor ve bu durum inanılmaz risk yaratıyor. Kabindeki havalandırma ne kadar etkili ki?
Koskocaman alanda resmen insanlar eziyet çekiyor.

bilal gedik – 4 ay önce
Beklentilerimin çok çok üzerinde bir hastane. Araç park alanları çok fazla. Temizlik olarak çevre ve hastane son derece bakımlı.

Mustafa Oğulkaymis – 3 gün önce YENİ
Prof. Dr. Murat dilmener acil durum hastanesi de ğörev yapan bir birin den deyerli tüm doktorlarımıza bir biriden deyerli ĞÜLER yüzlü tatlı dili hemşirelerimize ğöstermiş oldukları ilği ve çok fazlasıyla hizmetlerin den dolayı canı ğönülden teşeķür ederiz allah razı olsun sizler birer kahramansınız.🙏🙏🙏

Mihrez Xeyyam – bir ay önce
Başta çok tereddüt etmiştim, çok fazla güvensizlik duymuştum. Monitör bozuk diye hayıflanmıştım ama şimdi düzeltiyor ve özür diliyorum. Yorumları kötü olan arkadaşlar hastane ilk kurulduğunda nasıldı bilemem, size bir lafım yok elbet herkesin kendine göre haklı bir tarafı vardır. Lakin hastane yönetimi olsun, özellikle hemşireler ve doktorlar olsun anneme çok ilgi gösteriyor ve harika tedavi uyguluyorlar. Ablam refakatçi kalıyor anlatıyor bana çok ilgililer Allah hepsinden razı olsun. Başta yaptığım yorum için çok özür dilerim 🙏 siyasi düşünmesin kimse ve korku vs olmasın içinizde benim vardı yersiz ve boş bir korkuymuş. O kadar kronik hastalığı varki annemin anlatamam ona rağmen hastane çalışanlarına, hizmetliden başhekime herkese dua ediyor.Annem taburcu olsun tüm ilgilenenlere güzel anlamlı hediyelerim olacak çok teşekkür ediyorum herkese ✌️

esma – 2 hafta önce YENİ
hemşirelere ve doktorlara diyecek bi sözüm yok islerini mükemmel yapıyorlar hepsi cok ilgililer fakat diger personeller icin aynısını diyemem. gelen yemekler cöp,surekli cig yemek veriyorlar , bir bucuk haftadir burdayım ve disardan yemek soylemesek ac kaliriz resmen.

Sinan Karaoguz – bir ay önce
Hastanenin engelli otoparkında engelsiz kişiler park etmiş. Bu konuda kurumların dikkatli ve kontrollü olması gerekir.
Aşı olmak kolaydı. Sıra yok. Çalışanlar çok dikkatli ve özenli.
Hastanenin girişinde Prof. Murat Dilmener in çalışma odası ve bazı kişisel eşyalarının, kitaplarının bulunduğu küçük bir müze var.

Taner Çağlar – bir ay önce
Ölseniz bir yudum su bulamazsanız, satılmıyor.. koca Pandemi hastanesinde sadece bir tuvalet var, onda da tuvalet kağıdı, kağıt havlu yok.. personelin tavrını da görünce kendimi Yunanistan’ da bir mülteci kampında ki mülteci gibi hissettim. Bu hastane bu ülkeye yakışmıyor

Sila Kaynarca – bir ay önce
11 ağustos 2021 günü saat 22.10 sıralarında covid aşısı olmak için bulunduğumuz Bakırköy Prof.Dr Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’nde başvuru alan Danışman sıfatlı arkadaşların hiç biri maske takmayıp, bu arkadaşlar covid bulaşının yayılmasına sebebiyet vermektedirler.
Kendilerine bir sağlık çalışanı olduğu, onların bizlere örnek olması gerektiği hatırlatılmalı.

By farude

Bir yanıt yazın