Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Nerede,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Nasıl Giderim,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Telefon Numarası,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Yol Tarifi,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Adres,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Doktorları,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Muayene Ücreti,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi iş Başvurusu,Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Mehmet Akif mah Refah Sokak D:no 10, 34782 Çekmeköy/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Kavacık ve yakındaki bölgeler

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 22:00

Sağlık ve güvenlik: Maske takılması gerekiyor · Sıcaklık kontrolünden geçilmesi gerekiyor · Personel maske takıyor · Personel için sıcaklık kontrolü yapılıyor ·
Personelin müşteri ziyaretleri arasında yüzeyleri dezenfekte etmesi gerekiyor · Diğer ayrıntılar

Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Yol Tarifi

Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Doktorları

Radixdent Çekmeköy Diş Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hasan Tahsin Ustaoğlu – 6 gün önce YENİ
Ben emekli uzman tıp doktoruyum. Uzun süredir cesaret edemediğim 20lik dişimi göstermeye gittim, çekim yaptırmayacaktım çünkü korkuyordum. Bu kurum çok profesyonel çalışıyor. Güleryüzlü arkadaşlar girişimi yaptı. Röntgen için aldılar, tomografi de çeken steril profesyonel bir aletle çekildi. Bir muayene hekimine aldılar. Sarışın iyi bilgili bir hekimdi. Heryer çok steril, sağlıkta en önemli şey sterilizasyon dur. Muayene hekimi, tüm çekimleri Çene Cerrhımız yapıyor deyince beni kazandı. Her bölümde uzman hekimlerle çalışıyorlar. Baktım Uzm. Dr. Levent Acar yazıyor, konuştum ikna etti. Beni yıllardır uğraştıran 20lik dişimden 10dk da kurtardı. Yıllarca büyük hastanelerde çalıştım ama malesef hiç birinin diş bölümünde bu kadar uzmanlık, profesyonellik yoktu. Radixdent Çekmeköy ü tebrik ediyorum. Çekmeköy de böyle bir kurumun olması beni çok mutlu etti. Çekmeköy bu kaliteyi görecektir, anlayacaktır inşallah. Benim ailemin diş hastanesi burası artık.

Tuğba Ocak – 3 gün önce YENİ
Sorunlu bir 20 lik dişim için titreyerek gittiğim radixdent çekmeköy şubesinden kuş gibi rahatlayarak çıktım.Yıllardır ciddi bir dişçi fobim vardı fakat Çene cerrahı Levent Bey o kadar profesyonel ve işinin ehli ki 20 lik diş çekimim 10 san sürdü diyebilirim.Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.Aynı zamanda girişteki Mehtap Hanımın ilgi ve alakası içinde ayrıca teşekkürler.Bundan sonraki diş kliniğim kesinlikle sadece burasıdır.

Merve Akcay – bir hafta önce YENİ
Ilgi alaka sıfır. Çok bekletiyorlar ayrica 20lik diş çekimi için gittim çıkmış dişe gömülü diş çekimi fiyati verdiler. (1000) Başka yerde yari fiyatina çektirdim gayet memnunum.

Derya Güneş – 3 gün önce YENİ
İki gün önce gittim müthiş Bi diş agrısıyla doktorlar dan tutunda kapıdaki Danişmadına kadar güleryüz ilgi hoşgörü tasfiye ediyorum kesinlikle ilgi ve ala kanız için tekrar teşekkür ederim

Dilek YILDIRIM – 2 gün önce YENİ
Alanında uzman doktorları ve güler yüzlü personeliyle gerçekten güvenle diş tedavinizi yaptırabilirsiniz.Ben personellerinden özellikle Mehtap hanımın ilgi ve alakasına buradan da teşekkür etmek istiyorum.

Melek Alkale – 3 gün önce YENİ
Kalite ilgi ve alaka çok güzel. Bir işletmede önemli olan güler yüz ve bunu fazlasıyla yapıyorsunuz. Diş temizletmesi için geldiğim kliniğinizden memnuniyetle ayrıldım teşekkürler.

Erdal Gökgöz – bir hafta önce YENİ
Kesinlikle tavsiye etmiyorum, profesyonellikten uzak bir ticari işletme. Doktorlar da tecrübesiz.

Pınar Y – 4 gün önce YENİ
50 kuruşluk diş teli mumunu bile vermeyen saygısız nezaketsiz bir ticarethane

İrem Zengin – 2 ay önce
Dt Talha Görgülü’ ye diş taşı temizliği yaptırdım. Hasta memnuniyeti odaklı ve işin de profesyonel birisi olduğunu düşünüyorum. Dişim de daha sonradan hassasiyet olur mu korkusuyla gitmiştim fakat şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım Kendisine buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Hastalarımızın tedavilerimizden ve hizmetlerimizden memnun kalması bizim için çok önemlidir. Sağlıklı gülüşler dileriz.

key thief – 3 ay önce
Yaşadığım deneyim röntgene kadar normaldi, fakat röntgenden sonra muayne yapan kişi tamamen ilgisiz ve umursamaz tavır takındı. Ve sundukları tedavi tamamen ticari amaçlarla yapılıyor. Buradan sonra 2 farklı dişçiyi ziyaret ettim ortaya çıkan farkları anlatıyorum. Radixdent 5-6 dolgu 2 kanal tedavisi olan bir liste çıkardı kanal tedavisine ihtiyaç olmadığını düşündüğümü hiç bir şikayetim olmadığını söyledim biz ona bakmayız dedi yani herhangi bir açıklama yapmadı şu nedenle vs diye. diğer gittiğim dişçiler 1 dolgu 1 tanesine kanal tedavisi belki gerekebilir dedi. Kesinlikle önermiyorum hayvanımı götürdüğüm veterinerler bile hayvanlarıma daha ilgili ve daha fazla açıklayıcı tutum sergiliyorlar. Burada bunlar bunlar yapılacak hadi canım tavrı var.

Crn Krn – 2 ay önce
Benim ve eşimin hali hazırda diş tedavimiz devam etmektedir. Dis icin gitmedigimiz hastane, klinik kalmadı ve enson burada karar kıldık. Hiç bıkmadan usanmadan nezaman soru sorsam net bir şekilde cevabını veren mehtap hanıma, kapı girişinde güler yüzle karşılayan personellere ve tedavimizde emeği geçen doktorlara tekrardan teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

By farude

Bir yanıt yazın