Rota Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Eyüp Sultan Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Rota Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Rami Yeni, Reşadiye Cd. no72/c, 34055 Eyüpsultan/İstanbul

Telefon : 05334783479

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Rota Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Rota Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Gözde Kendir – 5 ay Önce

İlk olarak Atilla beye çok teşekkür ederim😊 ilgisinden dolayı oğlumu (kedi) götürdüğüm tereddütsüz güvenli ellere emanet ettiğim çok çok ilgili bir veteriner kliniği. Ayrıca gerek klinikte gerekse telefonda her seferinde bıkmadan usanmadan 😁 güler yüzlü bir şekilde cevap veren Atilla beyi takdir ediyorum 😊 Ayrıca temizliğe hijyene önem veren bir klinik tereddüt etmeden sevimli dostlarınızı emanet edebilirsiniz. Teşekkürler ROTA VETERİNER👏

Erdal Demircan – 6 ay Önce

Atilla bey ve Vildan Hanım’ın işlettiği hayvan dostlarımız için sevimli bir veteriner… Kedimiz Duman’ın tüm tıbbi ve bakım işlerini güler yüzlü, samimi ve insanlarla burada yapıyoruz… Kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum…

Emre Reçber – 6 ay Önce

2 hafta once kedim Abbas’a asi icin gittik, huysuzluk ettigi icin oglumu olabildigince guclu ve bastirarak tutmaya calistiklari icin sol kalcasini yada belini sakatladilar. Yavrum sekerek yuruyor gunlerdir. Ilk zamanlar asinin etkisi sandik ama simdilerde sol arkâ kalcaya dokundurmuyor ve aci cekiyor. Kesinlikle buraya goturmeden once bir kez daha dusunun derim.

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar öncelikle yaşadığınız talihsizlik için geçmiş olsun. Tutma sonucu sakatlandığını düşünüyorsanız keşke bizi arasaydınız ya da getirseydiniz daha iyi yardımcı olabilirdik. Ki bu yaşanan durum tutma sonucu yaşanmamış alerjik bir reaksiyon ya da aşı yeri reaksiyonu da olabilir. Geçmiş olsun sağlıklı günler dileriz.

Medine Gül Kılıç – 3 ay Önce

Gerçekten çok mükemmel bir veteriner çok memnunum vildan hanım ve Atilla bey çok güzel ilgileniyor.

Dilemnaz Şahin – 7 ay Önce

KESİNLİKLE ÇOK GÜVENİLİR BİR KLİNİK!!!! Kızımın her hastalığıyla her aşısıyla her cerrahi uygulamalarıyla büyük bir sevgiyle mutlulukla ve profesyonelce ilgilendiler. Atilla bey ve Vildan hanımdan başka kimseye kızımı emanet etmem açıkçası. Güleryüzlülük olsun, profesyonellik olsun, kalite olsun daha iyisini görmedim. Asla maddiyatı önde tutan insanlar değiller. Her konuda yardım etmeye çalışıyorlar. Maddiyata değil cana önem veriyorlar. Maddiyat odaklı diye yorum yapanlar çarpılırlar. (Allahtan korkun) Diyecek başka sözüm yok 100 yıldız olsa 100 yıldız verirdim. Sizi seviyoruz.

By farude