Şifa Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Eyüp Sultan Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Şifa Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..
![](https://www.randevual.org/wp-content/uploads/2022/03/R.jpg)
Adres : Çırçır, Saya Yolu Cd. 102C, 34070 Eyüpsultan/İstanbul
Telefon : 02126278927
Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.30
Şifa Veteriner Kliniği YOL HARİTASI
![](https://www.randevual.org/wp-content/uploads/2022/03/Sifa-Vet-Hakkinda-1024x459.jpg)
Şifa Veteriner Kliniği
Yorumları – Şikayetleri
Damla Atak – 2 ay Önce
Yasemin hanım ve seda hanıma çok tesekkür ederim hersey için. Kedim ateşlendi ve yemek yememe, su içememe sorunuyla karşılaştı.dehidre olmuştu ve hiç hali yoktu. İlk müdahale ve tedavi çok başarılıydı. Serumlar, ekstra gıda takviyeleri vitaminler verildi. Testler yapıldı ve çok düşün olan değerler 2 günde normale döndü. Özellikle seda hanım tatilde olmasına rağmen çok yardımcı oldu. Her sorumuzu sakin ve sabırlı şekilde karşıladılar. Stresli olmamıza rağmen süreci çok güzel idare ettiler. Özellike seda hanım çok genç olmasına rağmen bilgili ve profesyonel. Tesekkür ederim tekrar. 🙏🐈💜
Meltem Karakurt – 2 ay Önce
En doğru teşhis ve tedavi yapılan bir veteriner kliniğidir. Hasta için en doğru kararlar verilir. Implant, tümör, ampütasyon, omurilik gibi cerrahi operasyonlarda çok başarılı sonuçlar elde edilir. İç hastalıklar, viral enfeksiyonlar, mikrobiyolojik çalışmalar, ayrıntılı kan ve idrar tahlilleri de yapılmakta ve biopsiler üniversiteye gönderilmektedir. Sonuçlar kısa zamanda alınmakta ve hasta sahibi ile paylaşılmaktadır. Post-op bakım, fizik tedavi ve hasta takip konularında da profesyonel bir ekip yer almaktadır. Hasta sahibi detaylı olarak bilgilendirilir ve hatırlatmalar yapılır. Veteriner hekim arkadaşlara ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkürler.
Ceren Çaçan – 5 ay Önce
Hayvan sevmeyen veteriner hekimi!!!!! Bugün kardeşim sokakta kanlar içinde kedi bulmuş götürmüş ve biz buna bakamayız diyip göndermişler!!!! Ve daha önce defalarca aynı şeyleri bende yaşadım. Hala idrak edemiyorum bu veteriner hekiminden hangi insan evladı memnun kalabiliyoor!!! Yeter ya bıktık sizin gibi veteriner hekimlerinden yeteeer!!!
Meltem Demiryol – 1 yıl Önce
merhaba, evet yasemin hanım ilk etapta bize de soğuk geldi. ama işini yaparken müdahale etmez sabırla beklerseniz tüm sorularınıza cvp alabirsiniz. ayrıca gecenin 23:00 de aradık çok ilgilendi,kimse o konuda hakkını yiyemez. bizim köpeğimiz ve kedimiz yasemin hanım tarafından kontrol ediliyor gayet sağlıklı ve enrji dolular.
Ceren Canbaz – 1 yıl Önce
Seda hanıma ilgisi ve özverisi için çok teşekkür ederiz. Bizimle çok ilgilendi, gönül rahatlığıyla yavrularınızı emanet edebilirsiniz
Saadet Topuksuzoğlu – 3 ay Önce
Hekimliğine son derece güvendiğim insanlar, verdikleri hizmet karşılığı ücretleride gayet makul evlatlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.
Sezai Kuş – 9 ay Önce
Kendilerine muhabbet kuşumu götürdüm. Kuşun çok hasta olduğunu söyleyip ağızdan şırınga ile verilmesi gereken ilaç ve mama verdi. Yalnız bu iş o kadar zor ki. İnsan en azından biraz ilgi gösterip ilk dozu kendisi verir. Bizi çaresizliğimizle eve yolladı resmen yaklaşık iki saat sonra da yavrumuz öldü. Kuşun canını emek harcamaya değer görmedi ya da kuşlar ilgi alanı değil. Sonuçta ben çaresizce kuşun ölüşünü seyrettim.