İstanbul Sarıyerde hizmet vermekte olan Petlife Veteriner Kliniği Sarıyerdeki minik patili dostlarımızın sağlık hizmetini karşılamakta olan bir veterinerlik kliniğidir. Sarıyer İstanbul’un Avrupa yakasına düşmekte olan bir muhittir. Petlife Veteriner Kliniği ile ilgili tüm detaylı bilgi makalemizde belirtilmiştir. Petlife Veteriner Kliniği Şikayetleri, Petlife Veteriner Kliniği Yorumları, AvrupaPetlife Veteriner Kliniği Yol Tarifi, Petlife Veteriner Kliniği Fiyatları ve sosyal medya’daki tüm detaylı ayrıntıları bu makalede sizler için bir araya getireceğiz. Randevu oluşturmak için aşşağıdaki telefon numarası veyahutta Randevu al butonunu kullanarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder yüreğinizin gölgesinde sahiplenmiş olduğunuz minik patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Tarabya, 35, Kazım Karabekir Mahallesi, 34457 Sarıyer/İstanbul

Telefon : +902122629985

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Sarıyer Petlife Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Petlife Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Nesibe C. – 9 ay Önce

Tarabya’da oturduğum zamanlarda tanışmıştım PetLife ve Murat Akyüz ile. Küçük dostlarımın herhangi bir sıkıntısından dolayı ne vakit başım sıkışsa onlara koştum, hala koşuyorum. Her gittiğimde yanı başımda uzman ve şefkatli bir dost buluyorum. Müteşekkirim.

Ebru Kılıç – 1 yıl Önce

French bulldog annesi olarak selen hanıma çok teşekkür ediyorum, her seferinde evladını karşılar gibi karşılıyor bütün dostlarını. Pinto dan sevgiler ♥️🐼

Buket Tilev – 2 yıl Önce

Fakültede profesörler ve farklı veterinerler dahil kızıma yanlış tedavi protokolü yazanlardan bizi kurtaran ve olabilecek en doğru teşhis ve tedavileri uygulayan, yaşamayacak kızımı mucizeler yaratarak ömrünü uzatan biricik veteriner hekim Selen Çokgör. Çok teşekkür ederim 💗 Aynı zamanda oğluşumla ve arkadaşlarımla da bu kliniğe devam ediyoruz, sizde güvenle çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Çalışan herkeste çok tatlış, güleryüzlü ve şefkatli insanlardır. 🙏🏼🐈

Hasan Karaca – 1 yıl Önce

Şimdiye kadar gittiğim en iyi veteriner klinik! Gözünüz kapalı petlerinizi emanet edebilir güleryüzlü personel ve veteriner hekimlerine güvenebilirsiniz.

By farude

Bir yanıt yazın