izmir Seferihisar ilçesinde Hizmet veren Devlet Kurumuna Bağlı Olarak Görev Yapmakta Olan Sağlık Kurumu Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi ile alakalı Sizler için Detaylı Bir Çok Bilgileri Sosyal Medya Aracılığı ile Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Nerede,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Telefon Numarası,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Adresi,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi İletişim,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Doktorları,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Muayene Ücreti,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Cildiye Doktorları,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Pcr Testi,Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Adres: Turabiye Mahallesi Yeşillik Caddesi Seferihisar/ İZMİR

Fax : 0 232 743 20 31

Telefon : 0 232 743 48 06

Alo Randevu alma : 182

E-Posta : [email protected]

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Başhekimi

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Doktorları

Uzm.Dr. Şafak BİLGE
Uzm.Dr.İlknur DALKIRAN TAYFUN
Dr.Ali ÖNCÜ
Dr.Müge ESEN
Uzm.Dr.Yasin BAKIR
Uzm.Dr.Musa CİVAK

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Snm Klndr – 3 ay önce
Ortopedi için aldığım randevuda dr şikayetimi daha doğru düzgün dinlemeden röntgen çekemeyeceklerini başka yerde çektirip kendilerine göstsrebileceğimi iletti.. 1. Madem röntgen sorunu var hastanede neden %90 tanı röntgen ile konulan bir birimde randevu esnasında insanlara bu bilgileri vermiyorsunuz? 2. Dr ‘lar nasıl bir yemin ediyor? Röntgen yoksa önce dinle, anlamaya çalış, yapabileceğin bir şey var mı ona bak, bir şey yap.. En azından dinlediğini ya da anlamaya çalıştığını bana göster.. Rezalet..

Sema Satıroğlu – 2 ay önce
Hasta olduğunuz da zahmet edip bu hastaneye hiç gitmeyin, adı hastane. Randevu alıp gidiyorsun Dr orada yok, neymiş meai bitmiş saat 14:00 de mesaisi biten tek hastane ayrıca tek bildikleri sevk etmek, birde bahane burda yeterli ekipman yok.

Aygün Baş – 2 ay önce
Anlayamadigim bişey var yorumların hemen hemen hepsini okudum yarısından fazlası bu hastane ve çalışanları için çok kötü diyor yarisida çok iyi diyor iyimi kötümü hiç anlamış değilim?????

Nebahat Topcu – 2 ay önce
Bu hastahanenin binası bir bağış.Benim bildiğim 23 senedir devlet bu hastahane ye gereken ne doktor,nede donanım yönünde gereken özeni göstermemiştir.yaz aylarında nufusu astronomik miktarda artmasına rağmen.Hastahaneden istenilen randıman alınamamaktadır.Üstelik Seferihisar devamlı göç almaktadır.üst makamlara duyurulur.

Kemalettin Kadife – 2 ay önce
Yapılan yorumları okudum bir çoğu yalan ben de bu hastaneden istifade diyorum kapasitesine göre gayet güzel İzmir’den güzelbahçeden bir sürü hasta geliyor. İzmir’den gelenlerin sebebiyle bizi randevu bile

Bahar Şehmusoğlu – 4 ay önce
Acil’e böbrek ağrısı ve idrar yolunda yanma ile geldik. Kayıt işlemi yaptırırken idrar tahlili yapılıp yapılmadığını dahi sorduk. Yapıldığını ve tahlil sonucu çok bekletilmeden çıktığı söylendi. Fakat acil doktorları idrar tahlili bile istemediler. Ultrason cihazımız yok deyip geri gönderdiler. En azından bi idrar tahlili yapılıp hastanın ağrıları dindirilebilirdi. Randevumuzu iptal ettirip çıktık. İşinizi hakkıyla yapın. Doktor olmak üniversite sınavında yüksek puan yapmak değildir!!!

Mujgan Kesal – 5 ay önce
Akrep sokması şikayetiyle acile girdim ve lütfen yardım edin akrep soktu dedim. Cevap: kayıt oluşturdunuz mu ?
Sağolsun doktor hemşire hemen ilgilendiler ve iğnelerim yapıldı kanlarım alındıktan sonra beklemeye alındım ve orda unutuldum. Sonra gidip varlığımı hatırlattım yine sağolsunlar aynı içtenlikle bana tahlil sonuçları ve durumumla ilgili gerekli açıklamayı yapıp gidebileceğimi söylediler. Elleri çok hafifmiş ne kan ne iğne de hiç hissetmedim. Hastane çok yoğundu ve her zaman ki gibi yetersiz personel burada da var.

Ahmet ÖZKAN – 3 ay önce
Kafa tramvası için Beyin tomografisi yerine ciger tomografisi çektiler.. sonuc icin bekledikten sonra olayı anlayıp tekrar tomografi çekileceksiniz dediler. İşini düzgün yapmayanlar yüzünden eşim 2 defa tomografiye sokuldu.

Enes Özdemir – 4 ay önce
29 Ağustos 2021 saat 14.30 sularında acile omuz çıkığı ile başvurdum. Doktor hiçbir şekilde ilgilenmedi, ağrı kesici vurup başka bir hastaneye gitmemiz gerektiğini söyledi. O omuz çıkığı ağrısı ile Urla devlet Hastanesi’ne gitmek zorunda kaldım. Kendilerine hakkım helal değildir.

Bedrettin Özsoy – 4 ay önce
Doktor olarak söylemem gerekir ki, yine sağlık personelin burnun göklerde gezdiği bir hastane. Doktor egolu davranmıyor, bu sağlık personelleri kendilerini ne zannediyor anlayabilmiş değilim.

Aylin ERGİN – 4 ay önce
İş için PCR testi yaptırmaya geldiğim bu hastanede saatlerce bekledim. Bir türlü organize olamadılar. İnsanlar hep mağdur. Bu kadar başarısız bir hastane olamaz.

By farude

Bir yanıt yazın