İstanbul Şişlideki Şekerci Veterinerliği Blogumuza hoşgeldiniz size bugün Şekerci Veteriner kliniği ile ilgili tüm info bilgilerini bu makalede derleyeceğiz bunlar nelerdir Hizmetler, Hakkında, Yorumlar, Şikayetler, Sonuçlar, Randevu alma, Telefon, Adres ve Konum bilgilerinden oluşan bilgilerin hepsini bu makalede bir araya getirecez siz RandevualOrg ziyaretçileri için, Şişli İstanbul’un avrupa yakasında bulunan bir muhitidir. Bu muhitteki Şekerci Veterinerliğinden randevu almak için aşşağıdaki Randevu aL butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz veyahutta iletişim numarasından irtibata girerek randevu talebinizi gerçekleştirebilirsiniz RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik dostlarımız içinde sağlıklı günler dileriz.

Adres : Esentepe, Yıldız Posta Cd. No:31, 34394 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122117711

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Şekerci Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Şekerci Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Ahmet Kantarcı – 1 ay Önce

Köpeğim kustugu için gittiğim veteriner. Köpeğime kanlı ishal teşhisi koydular. Sıkıntı şu ki karma aşısı olduktan sonra test yapmaları.. Bu yetmezmiş gibi 4 gün tedavi olucak dediler 2 gün tedavi oldu başka bir veterinere götürdüğümde karma aşısı yeni yapılan bir köpeğe kanlı ishal testi yapılmaz cevabını aldım. Başka bir veterine götürdüm yine aynı cevabı aldım. 2,5 aylık köpeğime birçok antibiyotik verdiler yetmezmiş gibi iki gün için 1000tl aldılar. Tekrar aradıgımda öyle bir üslup ile karşılaştım ki telefonu suratıma kapattılar.Yazıklar olsun!! Yavrularınızı, canınızı bu insanlara teslim etmeyin. Bu arada sadece iç paraziti varmış sizi veteriner yapanlara da selam olsun.

Doğan Turan – 3 ay Önce

İşletmenin sahibini tanımıyorum, o nedenle sözlerim direkt onun tedavisine falan değil. Sürekli olarak ne yaptığından emin olmayan insanlar yüzünden ikidir köpeğim burada hasta oldu. Birinde aşı yüzünden bi kaç hafta süren yarası çıktı, şimdi de günde 3 paket sigara içen insanlar gibi öksürüyor. Neden? çünkü boğazına aşırı baskı ile hap verildi. İlk tedavisinin kaydı bile tutulmadı, günlerce geldim gittim her defasında herkese baştan anlattım durumu. Bir daha kapısından geçmem.

Kıvılcım Uçak – 2 ay Önce

Kedim ve köpeğim için sakin ve güvenilir bir yer. 7/24 açık olması gerçekten paha biçilemez. Acil durumlarda panik ile gidip tedavilerinde her daim çok sevecen ve başarılı sonuçlar aldık. Ortam çok güzel. Hekim arkadaşların güzel iletisimleri için ayrıca müteşekkiriz.

Hüseyin Kara – 10 ay önce

Bugüne kadar yaptığımız bütün operasyonları başarıyla geçmiş, güven veren bir klinik. Yavrularınıza kendi evlatları gibi bakan, tecrübeli hekimlerle dolu, 24 saat ulaşabileceğiniz bir yer. Evimizin etrafında 5 tane veteriner olmasına rağmen şekerciden vazgeçmiyoruz. Başarı tecrübe ile sabittir. 🐶

By farude

Bir yanıt yazın