Günümüzde Bir Çok Erkeklerin Yaşadıkları Fakat Sürekli Kabullenemedikleri Sorunlardan Biri Olan Erkek Cinsel Organ Sertleşmeleri ile ilgili Sorunlara Bir Çok Dolaylı Yoldan Tedavi Yapılabilecek Yöntemleri Sizler için Uzman Doktorların Vermiş Oldukları Tavsiyeleri Ve Gerekli Bilgileri Sizler için Aşşağıda Makalemizin devamında Sizlerle Paylaşacağız.

Erkeklerde Sertleşme Sorunu Nedenleri

Şimdi Zamanımızda Erkeklerde Sertleşme Sorunları Anlaşılmış Olup Ve Kesin Olarak Öözümlerinin Olabildiği Tıbbi anlamda Belirtilmiştir.Bayanlarda Bu Tip Olaylar Hala Günümüzde Çözümlenemeyen Problemleri Olmaktadır.Fakat Erkeklerin Cinsel Anlamda Sorunların Çözümleri Kesin Olarak Belirtilmiş Ve Tedavileri Oluşturulmuştur.

1- Düşünce Mekanizmasının Olumsuz Etkilenmesi

2- Öz Güven Kırılması

3- Duygusal Düşünceler

4- Cinsellik Anında Farklı Düşünceler

Penis Sertleşmesi Nasıl Oluşur !!

Bir erkek penisinde şişlik hissettiğinde, genellikle kendisinde HPV olduğunu düşünür. Papilloma virüsü genellikle penisinizin dış tarafındadırŸ Penisin iç kısmında rahatsız edici nodüller bulunurken, penisin sert hissedilen kısmında tümsekler veya yumrular şeklinde görünürler.Bir erkek penis boyunca herhangi bir yerde serttir… bölgeyi fark ederseniz, Peyronie Hastalığı % 95 olmak, bu durumda bu fibroza sahip kişiler penisi okşarken cinsel partnerdir.

Penis üzerindeki bu yumru, zamanla sertleşerek fibroza dönüşen yara dokusudur. Bundan bir erkek penisin bükülmeye başladığını fark edebilir. 159; Sertlik, ereksiyon meydana geldiğinde organın anatomisini değiştiren plakların oluşumundan kaynaklanır. Peyronie Hastalığı Nedeniyle Penisinde ağrı olan herkes aşağıdaki semptomları yaşayabilir

By farude