Adana’da bulunana Seyhan Araç Muayene İstasyonu ile Sizler için Gerekli Bir Çok Bilgileri Sizlere Sunmaktayız.TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizleri Araçlarınız için Daha Kolay Ve Rahat Bir Şekilde Randevu alma Konularında Sizlerin İşlerini Kolay Yapabileceğiniz bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmış bulunmaktayız.Yazımızın Devamında Bulunan Randevu al Butonuna tıklayarak ilgili Kuruma Gidip Randevu almanız Çok Dolay Olmaktadır.Seyhan Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Sizler’de Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Bir Çok İnsanın Bilgi Sahibi Olmasına Vesile Olacağınızı Bilmenizi isteriz…

Adres: Büyükdikili Mah. Otoban Giriş Yolu Sok. No: 22/A, 01355 Seyhan/Adana

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: 0850 222 8888

Seyhan Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Seyhan Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Özer ÖZTÜRK – bir hafta önce YENİ
Hafta sonu kalabalık olur diye düşünüyordum ama sakin sayılacak kadar az araç vardı. Randevu saatinden 30dk önce gitmeme rağmen bekletmeden işlerimi hallettiler. Varış çıkış süresi 30dk sürdü.
Eskiden araç sırasını anons ediyorlardı. Anlamak ve takip etmek zor oluyordu. Şimdi sıra numarası ile yönlendirilme yapılıyor. Kayıt için aldığınız numarayı atmayın. Hangi kanala gideceğiniz bu numara ile gösteriliyor.
Niyedir bilinmez ama istasyonun her yerinde fotoğraf ve görüntü kaydının yasak olduğu yazan iri afişler var. Amma bir de karekodla girilen bizi değerlendirin anketleri var. Burada görüşünüzü yazdıktan sonra gerçekten bir işlem yaptırdığınız anlaşılsın diye (?!) olabilir bir de fotoğraf eklemeniz isteniyor. Bu aşamada güvenlik müdahale ediyor ve md dahil personelin bu uygulamadan haberi yok. Madem foto çekmek yasak niye anketinize fotoğraf konulabiliyor. (olay foto ekte)
Bunun dışında büro personeli ve teknisyen gayet nazik ve güleryüzlüydü. Bürodaki çalışan maske takıyordu. Bunun dışında araç hijyeni ile ilgili bir çalışmaları yok. Sadece koltuk örtüsü kullanılıyor. Ama personel ardı ardına birçok aracın birçok yerini elliyor. Kendi ve taşıyıcılık açısından sakıncalı. Tek kullanımlık eldiven kullanılmalı.

Tamer ATEŞ – bir yıl önce
Randevuyu niçin alıyoruz anlamadım.

Randevu saatinden yarım saat önce gittim,
sıra aldim,
parayı yatırdım (Kredi kartına komisyon kesiliyor. Bu da ayrı bir rezillik.)
4 dakikalık muayene,
Evraklarımı teslim ettiler…

4 dakikalık iş için randevu alıyoruz.

Tam 2 saat 45 dakika bekletiyorlar.

Kepazelik.

Paranla rezil olduğun yer; TUVTURK

Cansın Can – 2 ay önce
Kesinlikle rezalet bir bayan olarak aşırı zorlandıgım bı yer oturma alanı kısıtlı randevu alıosunuz buna ragmen saatlerce ayakta beklemek zorunda kalıyorsunuz ıcerdekı bayanlar cok saygısız ukala paramla rezıl oldugum tek yer dıyebılırım dunya para alınıp aracı nasıl bırakırız dıye dusunmelerıde ayrı komedı sıfır ayarında aracımla gıttim hafıf kusur lıstesıyle cıktım yazık…!

Efe Efeoğlu – 2 ay önce
Muayene tekrarı nedeniyle aldığım randevu saat 08.00’deydi. Bir saat sonra muayene tekrarına gelen araçları aldılar. Havaların soğuk olduğu bir dönemde herkesi soğukta bekletmeleri de ayrı bir hezeyan. Ancak mobil uygulama sağlıklı çalışıyor. Daha çok müşteri dostu uygulamalara yer verebilir.

Gezen Dünyalı – bir yıl önce
Burada hersey cok güzel yazan arkadaslara sasırıyorum..insanların küçüçük bir kamelye altında sıcakta tıklım tıkış bekletilmek zorunda kaldıgı..10 dk işlem için 2,5 saat zaman ayırdıgınız bir yerde gelişim ihtiyaçtır..görev yapan personel cok nazik ve yardımsever..100lerce lira verilen yerde daha güzel bir bekleme alanı sart…

ibrahim halil Deniz – 2 hafta önce YENİ
Personel için söyleyecek lafım yok emekçi insanlar. Velakin Tüvtürk sırf milleti kondiklemek sureti ile birileri beleşten para kazansın diye açılmış boş beleş kurumdan ibaret.

SERDAR ÜNAL – 2 ay önce
Araç muayene istasyonunda maalesef suratlar asık.
Nunaratörden sıra aldıktan sonra çardak ta ekrandan sıra takibi yapılıyor. Bu çardağı yapan / tasarlayan süper zeka şahıs sovuğu hiçmi fikir etmemiş.

Bulent Cemal Altunkilic – 2 ay önce
O kadar para kazanan bir kuruluş olarak firmanın gelenlere bir ikramda bulunması, bekleme yerlerinin guzelleştirmesi gerekir. Beklerken sıkıntı çekiyoruz

Hakan Güngör – 11 ay önce
Hiç iyi değil araç park yerleri hep toprak zemin toz toprak bekleme salonu yok düzgün vatandaş rezil oluyor hem dünya kadar para alıyorlar hiç hizmet yok müşteri rahatı için hiç birşey yok sıfır

mehmet sönmez – 4 hafta önce
Bekleme yerleri ilkel, çalışanların tamamına yakını stresli, güler yüzlü personel bulmak imkansız

By farude