İstanbul Şile İlçesinde bulunan Şile Devlet Hastanesi ile ilgili Yol Haritası Randevu Sistemi Ve Hastane İle ilgili Geniş Kapsamlı Detaylı Bilgileri Bir Araya Toplayıp Sizler için Paylaşıyoruz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Detaylıca Kontrol Edip Öyle Gidiniz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kumbaba, Uygur Cd. No:267, 34980 Şile/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: (0216) 606 08 26

Randevu Alma Alo : 182

ŞİLE DEVLET HASTANESİ YOL HARİTASI

YENİ ŞİLE DEVLET HASTANESİ TANITIM FİLMİ

Arazi temini,planlama ve proje süreci Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Şile Devlet Hastanesi yakında halkımızın hizmetinde olacak.Meşrutiyet Mahallesi 1508 parselde projelendirilen yapı bünyesinde;ultrason-röntgen-mamografi-diyaliz,acil servis,poliklinikler,fizik tedavi ünitesi(12 yatak kapasitesi),ameliyathane(4 salon),

yanık ünitesi(2 yatak kapasitesi),yoğun bakım ünitesi,kadın doğum ünitesi poliklinikler,palyatif hasta yatak ünitesi,hasta yatak ünitesi(72 yatak kapasitesi)gibi fonksiyonlar bulundurmaktadır.Hastane projemiz tamamlandı,Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı ve ihalesi gerçekleştirildi.

ŞİLE DEVLET HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR !!

mechanical and technical technical bir ay önce

Yeni şile devlet hastanesi gerçekten büyük bir hastane ve yeni olduğu için hijyen ve temizlik olarak üst seviyelerde. Ama ters olan durum yolu çok karışık. Ağva şile yolu üzerinden hastaneyi görüp sağdan ayrılan meşrutiyet kavşağından giriyorsunuz ordan bir daha sağ yaparak hastaneye gidiyorsunuz. Şile merkezden Hastaneye gitmek daha meşekkatli çünkü mahalle araları ve tümsekler sizi bir hayli yavaş götürecek tavsiyem şileden çıkıp ana yoldan meşrutiyet kavşağından sol yaparak hastaneye ulaşmak daha mantıklı.

Ayşe Dönmez 3 ay önce

Sağlık hizmetlerinden memnun kaldım.Danışmada çalışanlar ve diğer sağlık elemanları gereken ilgiyi gösterdiler.

Remember! 9 ay önce

Yeni hastaneye geçiş sürecinden sonra bir müddet sıkıntılar yaşandı ama şu anda hastane yavaş yavaş rayına oturmaya başladı. Hem eksik doktor ve bölümler gelmeye başladı hem de gerekli cihaz ve ekipmanlar tamamlanmaya başladı. Hasta odaları otel konforunda özel hastaneden farksız. Tv, buzdolabı ve duş mevcut. Yemek zamanında geliyor ve hemşireler ilaçları aksatmadan zamanında uyguluyor. Temizlik ve hijyen konusunda çok titizler. Hastanenin zamanla daha da iyi olacağına inanıyorum…

By farude

Bir yanıt yazın