İstanbul Şile İlçesinde Halka Hizmet Konusunda Zirve Sıralarında Yer Alan Şİle Kaymakamlığı Sosyal Yardım Konusunda Öncülüğünü Korumaya Devam Ediyor.Bizlerde Siz Ziyaretçilerimize Bütün Ulaşım Bilgilerini Sizler için Bir Sayfada Toplayıp Önünüze Sermeyi Kendimize Görev Bildik Lütfen Sizlere Paylaşmış Olduğumuz Bilgileri Teyit Etmeden Önce Harekete Geçmemenizdir.

İletişim 28.06.2019

T.C. Şile Kaymakamlığı


Adres – Çavuş Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Hükümet Konağı, Kat: 5, Şile, İstanbul

E-Posta: [email protected]

Telefon (0216) 711 2112

ŞİLE SOSYAL YARDIM İLETİŞİM BİLGİLERİ

İletişim Bilgileri

Telefon : 0216 711 2149 – 0216 712 1534
Fax : 0216 711 2149 – 0216 711 4278
E-mail : [email protected]
Adres : Çavuş Mah. Üsküdar Cad. Şile Hükümet Konağı No:131 Şile/İstanbul

ŞİLE KAYMAKAMLIĞI YOL HARİTASI

şile kaymakamlığı deniz yasağı
şile kaymakamlığı iletişim
şile kaymakamlığı yol tarifi
şile kaymakamlığı adres
şile kaymakamlığı twitter
şile kaymakamlığı duyurular
şile kaymakamlığı açıklama
şile kaymakamlığı telefon
istanbul şile kaymakamlığı
şile kaymakamlık binası
şile kaymakamlığı çalışma saatleri
şile kaymakamı
şile kaymakamlığı deniz
şile kaymakamı değişti
şile kaymakamlığı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı
şile eski kaymakamı
şile kaymakamlığı tüketici hakem heyeti
şile kaymakamı ibrahim süha karaboran
şile ilçe kaymakamlığı
şile kaymakamlığı yazı işleri müdürlüğü
şile kaymakamı kimdir
şile kaymakamı kim
kurucaşile kaymakamlığı
şile kaymakamlığı protokol listesi
şile kaymakamlığı muhtarlar
şile kaymakamı mehmet nebi kaya
şile kaymakamlığı telefon numarası
şile kaymakamlığı randevu
şile kaymakamlığı sosyal yardımlaşma
şile kaymakamı salih yüce
şile kaymakamlık telefon
şile kaymakamlık

Şile Kaymakamı

SAYIN MEHMET NEBİ KAYA

Manisa’nın Salihli ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli’nin Gebze ilçesinde tamamladı. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden Yüksek Şeref Öğrencisi olarak mezun oldu. 2007 yılında İngiltere Sheffield Üniversitesinde bir yıl süre ile dil eğitimi aldı ve idari sistem üzerine incelemelerde bulundu. 2020 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.

28 Şubat 2005 tarihinde Afyonkarahisar Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Eskişehir İli Han ve İnönü İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Afyonkarahisar İli İhsaniye İlçesi (2008-2010), Kars ili Selim ilçesi (2010-2012) ve Sivas İli Divriği İlçesi (2012-2016) Kaymakamı, (2016-2020) tarihlerinde ise Sivas Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak görev yaptı.

Sivas Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri görevini ifa ederken aynı zamanda Burciye A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1.Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, Sıcak Çermik Turizm Altyapı Hizmet Birliği Meclis Üyeliği, Dr. Ahmet Köksal Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve KÖYDES Projesi İl Koordinatörlüğü vazifelerini de icra etti.

14/07/2020 tarih ve 31185 sayılı resmi gazetede yayımlanan 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İstanbul İli Şile İlçesi Kaymakamlığı görevine başlamıştır.

“Genç Liderler İşbirliği Programı” kapsamında Japonya’da, “Sınır Yönetimi İdari Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Litvanya’da, “Dezavantajlı Kişilerin Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Programı” kapsamında Almanya’da, “Kış Turizminin Geliştirilmesi Programı” kapsamında Avusturya’da, “Yol Standartlarının İyileştirilmesi Teknik Destek Programı” kapsamında Belçika’da, “Şehirlerin Eşleştirilmesi Projesi” kapsamında Çekya’da icra edilen eğitim ve inceleme programlarına katıldı.

Avrupa’nın, Orta Doğu’nun, Balkanlar’ın ve Kafkasya’nın pek çok kentini gezmek suretiyle farklı kültürleri tanımak ve gönül coğrafyamızı hissetmek fırsatını yakaladı.

Türk Kızılayı’nın seçkin kan bağışçıları arasına katılmış olup, Bronz Madalya ile onurlandırılmaya hak kazanmıştır. 

İyi derecede İngilizce bilen Sayın Kaymakamımız Mehmet Nebi Kaya, Öğretim Görevlisi Zeynep Kaya ile evli ve üç çocuk babasıdır.

By farude

Bir yanıt yazın